Свеж
Основи на YCS 3 стапала USB Micro Mecro Memro Micro OTG адаптер кабел

Основи на YCS 3 стапала USB Micro Mecro Memro Micro OTG адаптер кабел

Достапност: Достапно.
DEN 103.52

USB микро женски до микро машки адаптер Кабелски мобилен телефон OTG кабел Андроид. Конектор за додатоци Мобилен 2. Центар за таблети на паметниот телефон. Продолжување Побарајте термичка камера. Овој кабел е OTG (во движење) за продолжување кабел наменет за работа со периферни уреди (т. глувче, тастатура, читач на картички, итн. Не е наменет да работи како кабел за полнење или кабел за синхронизација. На пример, тој наплаќа Samsung Galaxy S3, но нема да наплати Samsung Galaxy S4. Забележете : Овој кабел не е дизајниран да работи со докинг станица. Ако користите мултимедијално пристаниште што користи MHL врска, ова продолжение нема да работи. Со повеќе од една деценија искуство, брендот за основни YCS е посветен на донесување квалитетни производи за електроника за потрошувачи на нашите клиенти по прифатлива цена.

За производот

Купувачите избираат и

Засилувачите на сигнали за мобилни телефони работат за AT&T, крикет, американски мобилни телефони, t мобил

✨✨ шарм се вклопуваат од двете страни на опсезите ✨✨ Boho чиста школка смола Декоративни прстени јамки �

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

Компатибилни Модели : Компатибилен Со Apple Watch Серија 8 / 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 СЕ сите верзии 41мм 40мм 38мм 304 додато�

✅ Професионално дизајниран да е компатибилен со вашиот кабел за титаниум во Карбон, користи технологиј

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

Работете Попаметно Со С Пенкало За Galaxy Z Fold4 и претворете ги вашите чкртаници во генијални потези Пенкал�

Широко користена Сакате анти лизгачка подлога за да ја одржувате вашата табла чиста и уредна, лесна за �

[Компатибилен со i Phone Magsafe] Паричникот Magsafe е компатибилен со сериите i Phone 12 / 13 / 14 и сите случаи на Magsafe Вни

[3 во 1 станица за полнење] : Станица за полнење Ceree Coo за производи од Apple, само еден кабел за наплата на сит�

Заштитникот На екранот Tech Skin компатибилен СО ZTE Кварц (Z797 C) е специјално дизајниран користејќи прецизна

За i Phone : i Phone 13 / 13 Pro / 13 Pro Max / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / i Phone X / XS / XS Max / XR / X / i Phone 8 / i Phone 8 PlЗа Samsung : Samsung Gala

Комплетот Вклучува : 1 (Една) Кожна Лента за Часовници (Со 2x Адаптери За Брзо Ослободување, 2x Мониста и 1x Т�

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Videocon Octa Core Z55 Delite ја зголемува издржливоста и точноста

Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШИОТ лак од лава 12 ја зголемува издржливоста и точноста на �

3 во 1 станица за полнење за повеќе уреди Apple, Безжичен полнач за i Phone 14 / 14 Pro Max / 13 Mini / 13 / 13 Pro / 13 Pro Max / 12 Mini / 12

[Компатибилен Модел] : Sikai СЛУЧАЈ Apple Watch Полнење Стојат компатибилен со Сите apple watch Ultra, Серија 8, Серија 7, �

⌚€За Сите Серии На Apple Watch : оваа модна нараквица компатибилна со Apple Watch band 38mm 40mm 41mm жени, Серија 8, Серија

Исток за да се прикачи и одвои од потпирачот за глава, забележете дека прилогот е овластен безбедност на

Материјал со висок квалитет : Случајот е изработен од целосен материјал од не'рѓосувачки челик 316 L, проц�

C Полнач Кабел Брзо Полнење За Samsung Galaxy S22 Ultra, S22, S22 Плус, S21 Fe, S20, S10e, S10, S9, S8, Забелешка 20 10 9 8, Z Пати 4 / 3, Z Flip 4 /

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

●КОМПАТИБИЛНОСТ●Подобрена благородна кутија и ремен, одговара на најновата серија на apple watch 7 45mm и сер�

Ќе можете да правите видеа ноќе или да направите одлична селфи слика во темни области со оваа прстенест�

? [ПРЕНОСЛИВ] Торбичка За Игла Со Боксови Компатибилна со Bsi Компјутер RUGGON PM521 Никогаш повеќе не го губете

Пенкало За Активно Игла минилабо : Нов дизајн кој бара Активно пенкало За Игла за Леново Chromebook Duet 3 / 5 пиш�

● КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ ЛЦДСклопот За Замена НА Екранот REVVL 4 На Екранот На Допир Компатибилен Со За TMobile R

? Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со Грандстрим UMM6300 A Активното Игла Accu Point Не бара никаква форма

[Компатибилност] прецизно дизајниран за i Phone 13 6 Забелешка : НЕ се вклопуваат i Phone 13 Про 6 Ве молиме двојно

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

☎ 【Награден индикатор светло за 3во1 безжичен полнач】 Станицата за безжично полнење Amz Life има копче за �

●Професионален И Исклучителен Q Специјално дизајниран ЗА Samsung Galaxy S21 (6,2 инчи), А не ЗА Samsung Galaxy S21 Ultra (6,8 ин�

100% Сосема нов и висок квалитет за Големината на Фосилните Рачни Часовници (20мм) Екопријателски меко сил�

? [Двовоеден] Пенкало за стилови на Boxwave компатибилен со Doogee S96 Pro Со два различни совети на стилус беспрек

✅ ✅ 22,5 W Брзо полнење】 Со надградениот излез од 22,5 W плус најнапредните PD30 технологии за брзо полнење, Asp

Вклучува 2 висококвалитетни замени за силиконски ремени Јамките за ремени одговараат на вашиот основен

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Дизајнот ни покажува панделки со знаме и карцином во сите бои и гласи : „Ракот цица во секоја боја“ За с�

Одговара : 2005 2009 Форд Мустанг Има антивибрација контрола и заклучуваат повеќето таблети...

Штандот за мобилни телефони го усвојува принципот на триаголна поддршка, кој го заклучува центарот на г

Пенлив Кристален Дизајн : нашиот држач за телефонски прстен има прекрасен кристален дизајн во форма на �

Антилизгање и антигребени : Во споредба со точките силиконски влошки, телефонскиот штанд на бирото е оп�

Scroll