Свеж
Стенес Самсунг Галакси С7 Работ Случај-Стилски-3д Рачно Изработени Блинг Кристално Срце Приврзок Цвеќиња Паричник Кредитна Картичка Слотови Пати Медиуми Штанд Кож

Стенес Самсунг Галакси С7 Работ Случај-Стилски-3д Рачно Изработени Блинг Кристално Срце Приврзок Цвеќиња Паричник

Достапност: Достапно.
DEN 159.20

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработен компатибилен Со Вашиот Samsung Galaxy S7 edge. Овој случај користел над сто кристали и декори за да постигне највисок квалитет и детали. Модерните дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!. Висококвалитетните кристали ја рефлектираат светлината и даваат луксузно, гламурозно чувство. Направено за совршено да одговара на вашиот уред, додека сепак дава пристап до копчињата и портите. Сенс - ТЕ, Компанијата За Луксузни Случаи СТЕНЕС : СТЕНС е регистрирана трговска марка заштитена Со ЗАКОНОТ ЗА Трговски Марки НА САД. Сите случаи на СТЕНИ се 100% рачно изработени и секој случај е направен со најквалитетни кристали и материјали. Секој скапоцен кристал е прикачен на случајот внимателно од нашите професионални уметници имајќи го предвид модниот вкус. Сите кристали и додатоци се силно прикачени со нашиот специјален направен лепак кој нема лесно да падне. МАТЕРИЈАЛИ И ИЗРАБОТКА : ние користиме мешавина од 100% автентични кристали и Висок квалитет *БЛИНГ* кристали и Специјални додатоци / декори. Одвојте се од толпата со футрола ОД СТЕНИ што ги одразува вашите вкусови и страсти. Некоја верзија со други слични слики на производи за да го одрази дизајнот на производот, но ние ќе се потрудиме да дозволиме предметите Да се чувствуваат Посебно И Искра И Убаво. Пакетот содржи : - 1 * Стилис Кожен Блинг Случај За Samsung Galaxy S7 Edge - 1 * Специјални СТЕНЕС ЛОГО Ретро Приклучок За Прашина (Случаен) 90 ДЕНА ГАРАНЦИЈА ЗА ПРОИЗВОДОТ И 100% ГАРАНЦИЈА ЗА СРЕЌА, Доколку поради некоја причина не сте задоволни со какви било производи ОД STENES, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Смисла - Те Луксузни Стенес Случај Компанија.

За производот

Купувачите избираат и

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Професионално дизајниран компатибилен со вашиот Samsung SMR7200 ZKaxar ја зголемува издржливоста и точноста на в

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

?● Практично Активно Пенкало За Игла 2Во1 Дизајнирано со елегантно бело тело Магнетно капаче за затвора

Секој камен на душата е рачно изработен со висококвалитетна кристална смола и рачно полиран за убав сја

[компатибилност] компатибилен со моделот Sumsang Galaxy A14 4 G / 5 G, може добро да одговара на екранот на вашиот мо

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Добар Квалитет Резервни Замена Делови Поправете го Вашиот Скршен или Оштетен, направете вашиот телефон

? [Нежните стабилност] Стендот за селфи на Pivot Track има интелигентни леќи и со можности за следење на лицет�

●3x брз полнач i Phone q 20w USB C iphone брз полнач со 10 FT USB C до молскавичен кабел, PD 30 БРЗО полнење USB C порта обезбе�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Направено за стил без напор и удобност за секојдневно носење Издржлив КОМПЈУТЕР штити од гребнатини, уд

Едно монтирање и издание на ДИК : Дизајнот помалку од лулка помага да го вклучите вашиот телефон брзо, са

3 во 1 вграден приклучок за полнење нема потреба од сите видови на неуредни кабли за полнење, направете ј�

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

Нова технологија за ладење, турбо тивок вентилатор, направете го вашиот телефон повеќе да не е жежок Дво

Не само што сјае брилијантно, туку обезбедува и супериорна заштита од гребнатини, прашина и секојдневна

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб...

? Совршено Компатибилен ? : Само за Huawei Y6p (4 G) 6,3 инчи, ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон пре�

Големина и материјал 6,6 инчи / висина од 16,8 см Изработено на еколошки материјали со висок квалитет, цвр�

⚡ [Тенок и компактен] совршен за патување и работа од далечина Неговиот ергономски дизајн го прави удоб�

Земја Како Што Е Означено Затворање на бравата ●Компатибилен Модел Q производот е погоден за Apple Watch 44 / 45

Сребрен Алуминиумски Игла Екран На Допир Мини Пенкало Ултра Компактен компатибилен со i Phone 13, Мини, Про,

Сосема нов, Произведен од издржлив материјал со прецизно изработен, Овој Флексибилен Кабел е одличен за

Заштитникот На Екранот Samsung Galaxy watch (46mm) е специјално дизајниран со прецизна технологија за ласерско сеч�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за Вашата Про Конзола Sony P

? [СТАБИЛНОСТ и СИЛА] пробив во технологијата на игла : Капацитивното Игла Со Евертуш има врв Од Фибермеш,

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

Пакетот вклучува : 3 x проширување и преклопен штанд Компатибилност : Сите паметни телефони (вклучително

Заштитникот На екранот Tech Skin компатибилен со ZTE Blade V7 е специјално дизајниран користејќи прецизна техно�

【Поминал UL тест】 Darfoo се грижи за безбедноста на нашите клиенти, така што сите станици за полнење ги пом�

●Компатибилност●Еластични најлонски заменски ленти За Паметен часовник многу фитпро широк 19мм Ве мол

Завртка со висока дефиниција, јасен екран за зголемување, отпорен на зрачење и олеснување на визуелниот

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

3 Спакувајте зафат и држач за мобилни телефони за i Phone, Samsung, сите паметни телефони и таблети Различни сти

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

Замена слушалки слушалки аудио приклучок приклучок флекс кабел лента За Samsung Galaxy S8 G950 и S8 Плус G955 памете�

? Висок квалитет : Направено од нов ABS материјал, издржлив, отпорен на висока температура, стилски изглед,

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Scroll