Свеж
леќи за iPhone камера Pro со статив - Angfly 4K HD 120 ° широк агол на леќи и 20x макро леќи, леќи за телефонски фотоапарати компатибилни со iPhone Android Samsung One Plus Huawei телефони и таблет?

леќи за iPhone камера Pro со статив - Angfly 4K HD 120 ° широк агол на леќи и 20x макро леќи, леќи за телефонски

Достапност: Достапно.
DEN 479.84

Design Дизајн на квалитет на DSLR : се разликуваше од нормалните сферични леќи на пазарот, нашите леќи за телефонски фотоапарати усвоени со светски напредни асферични леќи за да го минимизираат сјајот на леќите, одразот и духови за врвна јасност, што може да ја елиминира сферичната аберација и искривување на барел, што ви обезбедува искуство на квалитетни перформанси на DSLR и снимање драматични предели како плажи, скалини или пејзажи ✔ Проширете го вашиот поглед и нема темни агли : широката агли е оценета со највисок квалитет на прицврстување на пазарот. Ова леќи со широк агол снима уште 2x повеќе слика со мулти-елементен дизајн на стакло што обезбедува јасност на работ до работ. Нашите леќи се изработени со пет слоја на кино квалитетно стакло и воздушен простор. ✔ Зачудувајте ги вашите сетила : Макро леќите на Angfly ги доловуваат сликите со големина на живот со најмали предмети со највисок квалитет. Различно од традиционалната макро фотографија, оваа леќа работи околу еден сантиметар подалеку од темата за да фати богати текстури, материјали и живи суштества што нашите телефони никогаш не биле способни да ги видат. Идеал за фаќање на растението, инсектите и накитот. ✔ UNIVERSAL COMPATIBILITY AND 2 IN1 WIDE ANGLE & MACRO LENSES : The clip in the kit can be clipped to any phone lens, such as i Phone 12 promax ,12,11,11pro,Xr,8,7, Samsung Galaxy S21, S20, Sony, Huawei, One Plus. Леќи со широк агол и макро леќи се навртуваат заедно при пристигнувањето. (Внимание : Кога ги користите леќите со широк агол, навистина е важно да го користите за да го клипите на широк агол на вашите телефони, да не го користите за вашите ултра-широк агол и телефонски леќи). ✔ 100% гаранција за задоволство : 45-дневна гаранција за враќање на парите, 12-месечна гаранција за замена на производот и услуга за е-пошта преку Интернет. Ова леќи за камера за i Phone е одличен избор за подароци за хобисти и добрите страни на фотографијата, кликнете на копчето Додај во КАРТ сега! . Аголот на гледање на човечкото око е обично само 15 степени на резолуција, од 15 до 30 степени е ефикасно визуелно поле, а од 30 до 100 степени е индуцираното визуелно поле. Можете да ги согледате само предметите во ова поле на визија.

За производот

Купувачите избираат и

Материјал на производот : Изработен од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и компјутерски материјал, фината изработка го п

Полнењето е поудобно : интерфејсот за полнење податоци е резервиран, а полнењето е погодно без да влијае

★ [Не калено стакло] Ве молиме, бидете забележани дека овој заштитник на екранот е мек филм TPU, а не кален�

СТОТИЦИ ИЗБОРИ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Потфат со Видра кутиј

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло TPU мате�

? Активното Игла Не бара никаква форма На спарување за Вашата Галаксија S10e! Едноставно притиснете го коп

Име На Боја : Зелена Вграден осигурувач Интегрирано иц контролно коло со преоптоварување, пренапон, пре�

Белиот Краток USB Кабел За Напојување Со Брзо Полнење Кабел За Синхронизација На Податоци МикроUSB Го повр

【Мини дизајн, удобен за носење】 многу мини стил на дизајн, одговара на двете уши, многу лесни и безбедно

Најновиот задолжителен додаток за телефон МОДА инспирирана ОД Y2 K Нараквица без раце 100% пакување за рец�

3Во1 тенок екран на допир игла + хемиско пенкало + ПРЕДВОДЕНА Фенерче 100% Сосема нов и висок квалитет...

[Ултра брз со PD30] Двојни пристаништа испумпуваат вкупно 45 W USBC поддржува PD 27 W кој е во состојба да наплати

Моторола Раб+ / Раб Плус (2022) / Моторола Раб+ 5 G UW [Отсечени за Камера] Компатибилен, Прилагоденодговара н

Дигитален дисплеј со двојно LED : Усвојување на технологија за LED дисплеј со висока дефиниција, двојниот LE

? [Универзал] работи одлично на вашите максимум и други капацитивни екрани на допир Напиши, допрете, црта

Големина : Големина : 3 x 6cm; Големина на слика : 2,8 x 2,8 см Класификација : Носител на телефон Функција : Удобн

Кристалните мониста ги прават телефонските врвки поубави и покреативни Тие не можат да ги суспендираат

Одговара на повеќето држачи за чаши : Основата на монтирањето се одликува со ротирачки пресврт, кој ги п�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

100% , Гаранција За Враќање На Парите, Нов висок квалитет, вклучува лцд, дигитализатор на екран на допир и п

Работа со повеќето телефони Не го блокира протокот на воздух Безбедно и силно држење Патентиран дизајн

【Користете насекаде】 држачот на перници во Саиџи може да ви обезбеди најдобро искуство со прелистувањ

Специјално дизајниран За Заштитник На екранот Од калено стакло One Pl% јасност и дебелина од 0,25 мм обезбед�

Најдобрата карактеристика на овој селфи стап е штандот за стабилизација што го одржува нивото на вашио�

? [РАЗНОВРСНА и УНИВЕРЗАЛНА] Пенкало Со Игла Со Боксови Компатибилно со ТинкКнигата леново 13с (21АР) Ова н�

Пластика Направени во САД или увезени Стенд за виткање на мобилни телефониДостапно во црна, бела и розо�

Употреба : ременот за раце е доволно силен за да држи мобилни телефони, паричници, камери, приврзоци за к�

КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ овој заштитник на екранот е компатибилен само со серијата apple watch 7 41mm, не одговара з

Компатибилен за : LG Stylo 4 / Q Игла Q710 Q710 MS Q710 CS Q710 AL Q710 TS Q710 Q710 ULS Q710 ULM L713 DL LMQ710 FM Stylo 5 Stylo 5 Q720 Q720 CS / PS Q720 MS / САД 6 �

15 Пакет Без Јаз Спорт Силиконски Бенд со 6 Пакет Водоотпорен Хард Компјутер Рамка Покритие со 8 Сета Висо

1 Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон 2 Прилагодливи 360 степ�

●Супер Брзо Полнење 20 За Samsung Q адаптивната порта за брзо полнење PD / PPS совршено поддржува 45w [samsung супер �

Лесен за употреба, само прегледување и работа на местата со рамна површина без страв од уредот што се пр�

i Phone : i Phone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max / 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / SE 2020 / XR / XS / XS MAX / X / 8 PLSamsung : Samsung Galaxy S21 / S

? [РАЗНОВРСНА и УНИВЕРЗАЛНА] Пенкало Со Пенкало Компатибилно СО ТОПЕЛОТЕК Детска Таблета ДЕТЕС708 (7 инчи)

Scroll