Свеж
Co. Guanda Technologies Co., Ltd. Клип за вентил за монтирање на автомобили и држач за паметни стегачи

Co. Guanda Technologies Co., Ltd. Клип за вентил за монтирање на автомобили и држач за паметни стегачи

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Телефонски монтирање за автомобил : Овој држач за држач за телефони со автомобили го усвојува најновиот костум за дизајн за заклучување за вашиот отвор за автомобили Едно стегнување на телефонот за ослободување на допир ви помагаат со една рака, заштитени за заштита на куката, гумени влошки, го заштитуваат вашиот телефон, овој телефон се вклопува за 4 до 7 инчи Smatphone, е ваш избор на автомобил. Прилагодлив клип : Оваа монтажа на телефон со автомобили со 2 копчиња на страните за да ги отвори стегите, еден телефон за ослободување на допир, минималната хоризонтална ширина на раката на стегачот е 5,4 см (2,13 "), и максимум 10,4 см (4.09") и Многу е лесно да се вметне и отстрани вашиот телефон со единечна рака. 4 Моќни гумени влошки : Оваа монтажа на телефон со автомобили со 4 гумени влошки на TNE клипчиња и дното, дизајнот на гумената подлога е спречување на телефонски лизгање дури и на трнливи патишта или остри вртења, за да го заштити телефонот од гребнатини. Водечкиот светски материјал „воено ниво“, безбеден и издржлив : држачот на телефонот за автомобил користи моќен 3-слој вискозен гел и механизам за заклучување со 2 чекори за да обезбеди силно вшмукување на мазна површина без да остави остаток. Тие нема да паднат дури и кога се вртат, удираат или водат со голема брзина, а користењето на материјалот TPU може да издржи температури од -4 ° F до 203 ° F. За да ја вратите лепливоста, едноставно исплакнете со топла вода и исушете. Сигурен и безбеден : Внатрешниот клип на оваа надградена верзија на монтажниот мобилен телефон доаѓа со силиконски капсула за воздух што го зголемува триењето за 60%. Надградената чаша за вшмукување, исто така, обезбедува подобрен зафат додека возите на трнливи патишта за време на вонредна состојба или правите остри вртења и притискање на ненадејни сопирачки. Телефонски монтирање за автомобил : Овој држач за држач за телефони со автомобили го усвојува најновиот костум за дизајн за заклучување за вашиот отвор за автомобили. Едно стегнување на телефонот за ослободување на допир ви помагаат со една рака, заштитени за заштита на куката, гумени влошки, го заштитуваат вашиот телефон, овој телефон се вклопува за 4 до 7 инчи Smatphone, е ваш избор на автомобил. Прилагодлив клип : Оваа монтажа на телефон со автомобили со 2 копчиња на страните за да ги отвори стегите, еден телефон за ослободување на допир, минималната хоризонтална ширина на раката на стегачот е 5,4 см (2,13 "), и максимум 10,4 см (4.

За производот

Купувачите избираат и

Внимателен дизајн со здрав статив : Овој мобилен телефон Телефото леќи, исто така, доаѓа со избалансиран

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Компатибилни Модели : опсезите на apple watch се дизајнирани за apple watch 38mm 40mm 41mm, Серија 7, SE, Серија 6, Серија 5, С�

★ Надграден севоеден дизајн селфи стап стативсо пополнување светло и компактен дизајн со држач за теле

Нуди безбеден зафат за да можете да порачувате со едната рака, да снимите подобри фотографии и да ги пос�

Дали сакате инспиративни цитати, религиозна христијанска изрека, молејќи се, обожавање, читање стихови

Ова Е Овластен дел Од О Се вклопува со различни модели на брендови Самсунг Оем дел # DC9707526 B Ова е овластен

Надградете го искуството за вашиот телефон за зафаќање со нашата нова симпатична, премиум телефонски п�

1 Висок квалитет, ултра чувствителна, мазна употреба на какви било екрани на дигитални производи, одгово

20 W Type C до Type C Charger PD Technology Супер брзо полнењеМожете да го наполните вашиот телефон од кој било друг извор

● ДОНЕГАНИ ЕДИНЕЧНА ТУРНЕЈА ● заменска лента компатибилна со apple watch за серија 8, серија 7, серија 6, сериј

【Предности】 50 часа разговор и слушање музика, еден клуч за да се постигнат повеќе функции, HD повик, инте

Лесно за отстранување : Персонализираниот дизајн го прави заштитниот капак лесно да се отстрани Наплат�

【2во1 удобен дизајн】 Дизајнот 2во1 комбинира безжичен полнач QI и држач за телефонски телефон Доливачот �

✅ultraмала и лесна сертифицирана компатибилна со вашиот One Pl RT 5 G, изолирачкото бучава обезбедува високок�

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот Samsung Galaxy S III Крикет ја зголемува издржливоста и точнос�

【360 ° Прилагодување на ротацијата】 Должината на раката може да се повлече со 05 см, а аголот може да се ро

Компатибилен : Компатибилен за Apple Watch Series Ultra, ултра тенок компјутер заштитен случај со заштитник на екр�

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашата Крива На Капина 9315 ја зголемува издржливоста и точнос�

Доверлив држач за телефон Обезбедува удобен зафат на прстите за погодно користење на мобилен телефон и

Опфаќа предна часовник за лице, копчиња и јамка на зглобот на зглобот Печатено со екопријателска вода б�

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

ТРЕНДОВСКИ, ПАМЕТЕН и СПОРТСКИ ИЗГЛЕД : оваа Лента За Ремени За Часовници е изработена од супериорен мек

【Цела заштита】 : Нашата серија на Apple Watch Series 6 / 5 / 4 / SE 44mm кутија која се состои од тврда компјутерска рам

Безбедно монтирање : Нашата монтажа на автомобили е направено од легура материјал и со надграден дизајн

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката ●Компатибилни Модели : Нашиот опсе�

Pop Grip со заменлив врв; Исклучете го вашиот poptop за друг дизајн или извадете го целосно за можности за безж�

Конектор : FME машки Импеданса : 50 оми Должина : 17 инчи Конектор : FME машки Импеданса : 50 оми Должина : 17 инчи...

[Компатибилен Модел] заштитник на екранот специјално дизајн За Samsung Galaxy S20 FE Вклучуваат 2 Пакет Калено Ст�

Затворање на бравата Ќе добиете 1 (Еден) Висококвалитетен Ремен Од Вистинска Кожна Лента со Тока и Адапт�

Ултра леплива подлога за вшмукување : Безбедното вшмукување се држи цврсто на контролната табла или на �

Scroll