Свеж
5000mAh Безжичен преносен полнач за часовници за сите серии на Apple Watch+1800mAh Безжичен iWatch Магнетски полнач за прицврстувачи на електрична енергија

5000mAh Безжичен преносен полнач за часовници за сите серии на Apple Watch+1800mAh Безжичен iWatch

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

3 Во 1 безжична банка за полнач за полнач на часовници : Преносен полнач за безжични часовници е компатибилен со Apple Watch SE2 8 7 6 5 4 3 2 1 и вклучува 38/40/41/42/44/45 mm верзии Преносен полнач на i Watch има вграден i Phone и Air Pods за полнење со кабел и влезна/излезна порта Type-C, и ако имате кабел Type-C до Type-C, овој полнач може да го наполни и вашиот телефон Samsung. Овој преносен полнач за часовници истовремено поддржува полнење 3 уреди : i Watch, i Phone или Air Pods и други уреди со Android. 5000m Ah Голем капацитет на моќност : Целосно наполнет магнетски полнач за часовници обезбедува до 8 обвиненија за Apple Watch. Полначот за часовници i Phone трае само 3 часа за целосно да го наполни полначот за часовници користејќи го кабелот за полнење (вклучен кабел USB-C). Брзо го наплаќа IWatch на 100% за 2,5 часа. Магнетно полнење : Преносен безжичен полнач за Apple Watch има вграден магнетски модул, на задниот дел од часовникот штом еднаш близу до него, часовникот може да се прикачи и да започне со полнење, што е цврсто. 【1800m Ah Батерија】 Целосно наполнета банка за напојување за полнач за часовници со батерија од 1800m Ah обезбедува 2-3 целосни трошоци за Apple Watch. Покрај тоа, може да наплати и i Phone до 45% за да се справи со итни случаи (кабелот за полнење телефон не е вклучен). 【Безжично магнетно полнење】 Преносен полнач за батерии за часовници за Apple Watch има вграден магнетски модул. Задниот дел од часовникот еднаш близу до него, часовникот може да се прикачи и автоматски да се усогласи за полнење, што е цврсто. 3 Во 1 безжична банка за полнач за полнач на часовници : Преносен полнач за безжични часовници е компатибилен со Apple Watch SE2 8 7 6 5 4 3 2 1 и вклучува 38/40/41/42/44/45 mm верзии. Преносен полнач на i Watch има вграден i Phone и Air Pods за полнење со кабел и влезна/излезна порта Type-C, и ако имате кабел Type-C до Type-C, овој полнач може да го наполни и вашиот телефон Samsung. Овој преносен полнач за часовници истовремено поддржува полнење 3 уреди : i Watch, i Phone или Air Pods и други уреди со Android. 5000m Ah Голем капацитет на моќност : Целосно наполнет магнетски полнач за часовници обезбедува до 8 обвиненија за Apple Watch.

За производот

Купувачите избираат и

Малку луѓе кои го менуваат животот сакаат да се јавуваат, држач за мобилен телефон, држач за телефон за з

● Безбедносен Супер Брз Полнач Тип CJ 25 W Pd 30 Технологија обезбедува Максимална излезна моќност ОД 25 W за �

100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара н

Мала големина, бесплатно поставување Овој држач за магнетски автомобили е универзален држач за магнетн

Станица за полнење за повеќе уреди Apple : Овој joygeek 3 во 1 безжичен полнач може да наплати 3 уреди истовремен

Широко компатибилен со мобилните телефони и таблети на i OS и Android System Вградена батерија што може да се на�

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Blackberry Priv ја зголемува издржливоста и точноста на врво�

? [Телефонски зафат] Телефонски зафат на Boxwave Компатибилен со Oppo Reno 6 Pro Намалете го заморот на паметните т

[Адаптивно брзо полнење] : Адаптивно брзо полнење за 30 минути, до 50% ниво на батерија, 75% побрзо од стандар�

Спречете ја вашата опрема од гребење и лизгање Задебелна тркалезна основа нема лесно да се пробие...

Iwatch Gold Custom 24 K Gold Iwatch Series 2 Ограничено сопствено издание 5 години гаранција за позлата Прилагодено од Де Б�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Модели за примена на силиконска јамка : Внатрешната ширина на опсегот е 22мм, тој е компатибилен со Fitbit Char

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

? [Стабилност] Универзалниот мобилен мобилен автомобил за рачни автомобили може да му помогне на вашиот

Професионално дизајниран компатибилен со вашата Lava Iris 504 Q ја зголемува издржливоста и точноста на сове�

Компатибилен со Apple Watch Band 38mm / 40mm / 41mm Серија 8 / SE / 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1; Одговара 51 " рачниот зглоб Премиум Матер�

【4 во 1 штанд за безжичен полнач】 Преносен преклопен безжичен полнач, преносен 4 IN1 безжичен полнач стан�

Сценарија : 1 USBC уред : Max 66 W 1 УСБА уред : Макс 18 W 2 USBC уреди : 30 W (прво поврзано) + 30 W (второ поврзано)...

Големина : Големина : 3 x 6cm; Големина на слика : 2,8 x 2,8 см Класификација : Носител на телефон...

Едноставно прикачете го овој мобилен телефон, кој се држи на вашиот телефон со 3М двострана леплива лент

【Bluetooth v50 технологија】 : Bluetooth 5.0 е најновиот стандард за пренос на податоци Bluetooth Има предности на побрз�

[Носител на телефони на Rockyland Ultimate Car] Со најновиот подобрен клип за вентилатори [Не се лизгајте и испушта

Компатибилен Со : BLACKBERRY KEY2 Клуч 2 Key Two BBF1001, ве Молиме потврдете дека моделот на телефонот е токму оној што

Надградено интелигентно автоматско прицврстување и автоматско полнење за усогласување : Три раце ќе ав

Земја Како Што Е Означено Компатибилност : погоден За Епл Гледајте Серија 8 7 6 СЕ 5 4 (45мм / 44мм) надградба Н�

【Широка компатибилност】 : Приклучоци за полнач за телефон Uorme, компатибилен со телефон 14 / 13 / 13 Pro 13 Mini / 12

Професионално дизајниран компатибилен со вашиот Jabra Pro 9460 NCSA ја зголемува издржливоста и точноста на вр�

ТРЕНДОВСКИ, ПАМЕТЕН и СПОРТСКИ ИЗГЛЕД : оваа Лента За Ремени За Часовници е изработена од супериорен мек

Неверојатно искуство за полнење : Само едноставно поставете го вашиот мобилен телефон или ушите на цент

? ? [Лесно за употреба] Нема потреба да се грижите за поврзување со какви било апликации Селфи штандот Pivot

●КОМПАТИБИЛЕН УРЕД И СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ е исклучиво дизајниран За Galaxy S22, доаѓа со 2 x 6 H Заштитник На Ек

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

1 Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон 2 Прилагодливи 360 степ�

(Компатибилен со тенок случај) Ширина на монтирање на телефон со автомобили е до 4,6 инчи, може да биде ко

[ Компатибилен ] : овој случај компатибилен со серијата apple watch 8 2022, серија 7 41mm 2021 Ве молиме љубезно провер

Затворање на бравата КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен Со Garmin Ferrunner 10 / 15 (l големина модел) МЕК МАТЕРИЈАЛ : т�

100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара н

Scroll