Свеж
Стенд на прстенот на прстенот, 2 пакувачки сјај 360¡ãrotation Универзален држач за зафат на телефон за iPhone 13 12 Pro Max X 8 Plus 7 Plus 6s 6s 6 Plus, Galaxy S9 Plus S8 Plus и повеќе уред

Стенд на прстенот на прстенот, 2 пакувачки сјај 360¡ãrotation Универзален држач за зафат на телефон за iPhone

Достапност: Достапно.
DEN 175.84

[Стил на блинг] : Мека школка TPU (надворешна) + сјајна хартија (средна) + транспарентна компјутерска школка (внатрешно) Цврстата боја со искри ве прави вас и вашиот телефон да изгледате гламурозно. [Ротација на 360 степени] : Прстенот во форма на срце може слободно да се ротира на 360 степени и да се преклопи во 180 степени. Лесно прилагодете ги омилените агли на гледање за да репродуцирате телефони, да пишувате или гледате видеа. [Штанд со повеќе функции] : анти-капка, анти-кражба, анти-лизгање и анти-сноп со зафаќање на прстенот. Ви даваат удобно чувство на рака. Слободно вртете се, ви помагаат да го ослободите стресот, да ја намалите вознемиреноста и здодевноста. [Цврсто лепило] : Овој држач за зафаќање прикачен со оригинална леплива лента од 3 метри, силното лепило го прави држачот цврсто да се држи. Но, нема да оставите остаток на вашиот телефон. Перење и еднократно. [Широко компатибилност] : Овој држач за телефонски прстен може да се примени на сите мобилни телефони, таблети и влошки за употреба во различни прилики (не е компатибилен со не-рамна површина). Погодно за вашиот живот. Watache Glitter 360 степени на ротација Телефонски држач за држач за зафат на Универзален паметен телефон Креативен дизајн *Стилски дизајн, прекрасна форма на срце, совршена мешавина на вашиот телефон, навалување, обвивка, прозорец, колапс, зафат, повторување, ќе ви донесе прекрасно искуство. Материјали со висок квалитет *Не'рѓосувачки челик со врвен раст, имаат добра еластичност, избегнувајте да го кршите кога паѓате, не'рѓосувачки челик е здрав и цврсто држете го прстенот, помогнете му да стане долгорочен добар штанд. Ергономски профил *Едноставен, но ергономски, елегантен радијански дизајн го прави да изгледа добро со флуидното движење на самиот прстен. *Прстенот на прстот на Ватаче е лесен и стилски. Внатрешниот силиконски перниче во внатрешноста на прстенот ќе ви донесе удобен зафат и ќе ви овозможи лесно да го држите телефонот. Применливо за разни уреди *Нашиот држач за прстен може да се користи за разни модели, како i Phone, i Pad, Samsung Galaxy, Google Pixel и така натаму. Погоден и стилски *држач за прстен на Ватаче ве тера да се чувствувате удобно и безбедно да го држите вашиот телефон кога се прашувате околу улицата или правите нешто друго.

За производот

Купувачите избираат и

? : Компатибилен Со Samsung Galaxy S22 Ултра (68") Капак На Објективот На Камерата, авијациски алуминиумски капак д�

Пенкалото за игла за екран на допир е широко компатибилно со сите уреди со екран на допир, вклучувајќи i P

? [ПРЕДНОСТ ЗА ИГРИ] Опрема За Игри Со Боксови Компатибилна со Google Pixel 4a 5 G Технологијата За Брзо Активира�

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилна пластика 99% транспарентност

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

Отворете ги поставките и одете на "Прикажи" Скролувајте надолу до контролите на допир Вклучете ја опциј�

? Монтира скоро сите телефони : Нашиот надземен штанд може да ги монтира скоро сите видови телефони што с

Компатибилни Модели : Серија На Apple Watch 18 & SE 12 Gen & Ultra (49 / 45 / 44 / 42mm) Серија : АКТИВНИ Материјал : Најлон (бенд),

Работи со сите мобилни телефони од 4 ~ 7 инчи, вклучувајќи ги и Apple i Phone, Samsung Galaxy, HTC, LG, Google, Motorola, Xiaomi, итн Лес

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

●Компатибилни Модели®Обожаваат еластични плетени ремени компатибилни Со Apple watch band i Watch se 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm

Супериорна компатибилност : Станицата за брзо полнење GFOX е специјално дизајнирана за 1ви генерација на A

Да се биде изработен од цврст аеро динамичен, алуминиум од типот на авиони ја одржува оваа мала тежина Л�

●Професионален И Исклучителен Q Специјално дизајниран ЗА Samsung Galaxy S21 (6,2 инчи), А не ЗА Samsung Galaxy S21 Ultra (6,8 ин�

Nженски конектор 2 dbi / 5 dbi добивка Широк опсег : 2 G, 3 G & 4 G LTE (698 2700 MHz) Внатрешна антена на таванот Вклучува

Додадете стил Во Вашиот Дом На Google ГОРДО ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД : Ние Користиме само 3м винил од автомобилско

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Микромакс А87 нинџа 40 ја зголемува издржливоста и точн�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Компатибилен Со Samsung Galaxy Watch 5 40mm 44mm / Гледајте 5 Pro 45mm / Гледајте 4 40mm 44mm / Гледајте 4 Класичен 42mm 46mm; Одговар

[Компатибилен Модел] стаклото за приватност на заштитникот на екранот прецизно одговара за i Phone 14 / 13 Pro

Апс Направени во САД или увезени Материјал држачот на телефонот за вентилатор за автомобили е изработе

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

●Параметри за замена На екранот Nokia G300 lcd, 6,52 инчи, 720x1600 пиксели, ве молиме потврдете го моделот на вашиот

? [Универзал] работи одлично на вашиот RPMAV193 и други капацитивни екрани на допир Напиши, допрете, цртајте!.

✅ 【Што ќе добиете】 1* прилагодлив штанд за мобилни телефони и 2 заштитник на екранот со пакет компатиби�

Вертикален и хоризонтален штанд : Вертикалниот екран и хоризонталниот екран се лесни за употреба Филмо�

10 парчиња врвни совети замена на врвовите, работата одговара совршено Вклучена специјална алатка за ди�

? [Мазна стабилност] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Doogee N30 Selfie Stanie Pivot Track се одликува со интелиг

Производ 1 : Pop Sockets Pop Wallet е паричник за телефонски куќишта што е елегантен и безбеден начин за носење кар�

Професионални оптички макро леќи : Макро леќата е составена од висококвалитетни стаклени леќи, а секоја

【Невин】 Силиконски каиш е нетоксичен и без мирис, без несакани ефекти врз човечкото тело, што го прави �

Направено од висококвалитетно калено стакло за максимална заштита од гребење и без остатоци кога ќе се

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот AsFonepad 7 ME372 CG ја зголемува издржливоста и точноста на вр

Подготовка : Ексклузивно се вклопува за 20182021 Dodge RAM меморија Оваа монтажа на мобилни телефони е компатиб�

СИМ картичка фиока ЗА Sony Xperia 5 Секоја ставка е проверена и во добра состојба пред испораката Се препорач�

Засилувачите на сигнали за мобилни телефони работат за AT&T, крикет, американски мобилни телефони, t мобил

Супер брз полнач20 W USBC i Phone Charger со 5 FT USB C до молња Кабел Наполнете го вашиот уред до 3x побрзо од оригиналн�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Материјал : алуминиумска легура Дали да вклучите далечински управувач : Вклучи Специјален дизајн НА ЛЕР

Scroll