Свеж
3drose Слика на скелетот за ковчег од лилјак за Ноќта на вештерките, тиква, портокалова, виолетова - телефонски прстени

3drose Слика на скелетот за ковчег од лилјак за Ноќта на вештерките, тиква, портокалова, виолетова - телефонски

Достапност: Достапно.
DEN 1.67

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате или испраќате пораки Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Мултифункционално : Зафаќањето на телефонскиот прстен ви овозможува да го држите вашиот уред цврсто додека зборувате или испраќате пораки. Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Слика на скелетот за ковчег на лилјаци за Ноќта на вештерките, тиква, портокалова, виолетова телефонски прстен е елегантен начин за додавање на личен допир на вашиот телефон или телефон. Овој телефонски прстен овозможува и флексибилност и за погодност, нудејќи хоризонтални и вертикални ротации. Карактеристики на ротирање на 360 ° и 180 ° флип за удобен зафат и совршен агол на гледање. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, i Pad и телефонски случаи.

За производот

Купувачите избираат и

Избришете ја целната област темелно почекајте додека не се исуши целосно Исечете го заштитник од 3 метр�

Опсег на примена : стариот студент го собира античкиот и така натаму целата се зголемува, сликата е јасн�

[ 12Месечна Гарантна Услуга ] : Сигурен квалитет на производот, заедно со нашата 12месечна одговорна полит�

Pop Grip со заменлив врв; Исклучете го вашиот poptop за друг дизајн или извадете го целосно за можности за безж�

*Мекиот заштитник за WM Welley Merck T13 19 СМЕТНО СМЕТКИ СМЕТКИ НА ПАРТИВНИЦИ, мора да бидете сигурни дека бројот

? [СТАБИЛНОСТ и СИЛА] пробив во технологијата на игла : Капацитивното Игла Со Евертуш има врв Од Фибермеш,

Добар Квалитет Резервни Замена Делови Поправете го Вашиот Скршен или Оштетен, направете вашиот телефон

Напредно лепило за еднократно користење ретрозивно, лепило за лепило до повеќето уреди и случаи (нема

Силна Магнетна Брава : магнетите со сила на држење од 1200 гр создаваат моќна брава на вашиот i Phone 14 13 12, но �

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за 12 / 13 : држачот за магнетен прстен ЛИСЕН специјално изграден за i Phone 12 и 13 и ја ко

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

●Компатибилни Модели ● велигденско зајаче И јајца спортски силиконски ленти за часовници компатибилн

Контролите вклучуваат Затемнувачи, прекинувачи и придружни уреди Нежно Осветлените бели Led Диоди укажу

? [НОВ НАДГРАДЕН МОДЕЛ] најдоброто само што стана подобро! Капацитивното Игла со Куршуми сега може да се �

За странично стриминг во живо со два телефони Се одликува со телескопско вратило со продолжение за прил

Itit е компактен и лесен доволно за чување и заземање каде и да одите Спакувајте го во чанта, ранец или куф�

? [Преносен] Boxwave StylPouch компатибилна со Dell Inspiron 14 5000 2во1 (14 in) Никогаш повеќе не губете го вашиот игла! Сега �

●Компатибилни Модели : Силиконска Спортска јамка за серија на apple watch 8 / 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1,Apple Watch se band,Apple Watch u

Затворање на тока Пријателски за кожата : Samsung Watch 42mm е изработен од мек, безбеден силикон...

Мека Рамка На Браникот Издлабена Заштитна Рамка Сеопфатна Заштитна Обвивка На Обвивката За Замена На Д�

Лесно за отстранување : Персонализираниот дизајн го прави заштитниот капак лесно да се отстрани 100% сосе

TCL 4 X 5 G / TCL 20 A 5 G / TCL 20 А 5g Компатибилен, Прилагоденодговара на екранот на вашиот уред, Максимална Јачина

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

【Совети за моливи на Apple】 : Советите за замена на i Pad Pen компатибилни со i Pad Pro Apple Pencil 1 ви генерал, молив 2 �

Ве молиме имајте предвид дека заштитникот на екранот е флексибилен пластичен филм, А не Калено Стакло Т�

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Димензии( во инчи) : 7,25 Л х 4,7 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слој�

Дајте изјава : Тоа е повеќе од само телефон, тоа е вашиот животен век Чувајте цврста зафат на вашиот втор

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Scroll