Свеж
Викриор Бендови Компатибилни СО Фосилни Женски Ген 5е 42мм Паметен Часовник, 18мм Брзо Ослободување Мека Силиконска Шема Без Избледување Печатена Цветна Замена Бенд

Викриор Бендови Компатибилни СО Фосилни Женски Ген 5е 42мм Паметен Часовник, 18мм Брзо Ослободување Мека Силиконска

Достапност: Достапно.
DEN 143.84

Затворање на бравата Специјално дизајниран Бенд за 18мм Фосилни Женски Генерал 5Е 42мм, Фосилни П Вложување Генерал 3/Генерал 4/Час Генерал 4, Фосилни Женски Генерал 4 Спорт. Флексибилен, лесен и многу удобен за носење. Лесно се прилагодува должината за да одговара на вашиот зглоб. Одговара на 6,0-8,4" (150мм-215мм). Со Алуминиумска Тока, лесна за инсталирање и прилагодлива, безбедно ја држи вашата лента за паметни часовници на место. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : со пролетни шипки за брзо ослободување, кои се заклучуваат на Интерфејсот На Опсегот На Часовникот Gen 5 E 42mm прецизно и безбедно, не е потребна алатка. Моден дизајн за жени и мажи, одговара на вашето расположение и облека при трчање, кампување или шопинг, облечете го часовникот Самсунг и истакнете го вашиот уникатен вкус. НАЈДОБАР ПОДАРОК-Пакет Содржина : 1 х Фосил П Вложување Генерал 4 ЧАС силиконски часовник бенд-можете да не контактирате, доколку има прашање со нашиот производ . Ние ќе се потрудиме да ви дозволиме да имате среќно шопинг искуство. Викриор Бендови Компатибилни СО Фосилни Женски Ген 5е 42мм Паметен Часовник, 18мм Брзо Ослободување Мека Силиконска Шема Без Бледнее Печатена Цветна Замена Бенд За Фосилни П Вложување Генерал 4 ЧАС/Генерал 3, Леопард.

За производот

Купувачите избираат и

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот Celkon Кампусот Колт а401 ја зголемува издржливоста и точн

Супериорен компјутерски материјал : [со заштитник на екранот] Овој компатибилен кутија за браник на Apple W

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА IPHONE 7 ќе има совршена инсталација без меурчиња Само излупете ја налепницата, с�

1 Силиконската гумена површина го зголемува триењето за да се спречи мобилниот телефон Моќна магнетна с

Прецизно Активно Пенкало ова игла е создадено со помош на ВРВ ОД ПОМ од 1,2 мм, што е официјален материјал

360 ° ротирачки спој на топката ви овозможува да го вртите вашиот телефон на вертикален или хоризонтален

【Bluetooth v50 технологија】 : Bluetooth 5.0 е најновиот стандард за пренос на податоци Bluetooth Има предности на побрз�

Универзален Држач За Мобилен Телефон Цврсто се придржува до секој случај на мобилен телефон или мобиле�

Пд Брзо Полнење : Користете го овој кабел со ВАШИОТ USBC полнач за Испорака на Енергија (вклучувајќи 29w, 30 W,

Spectign special дизајн Оваа ставка е преносна, Flushbon Ading, лесна за инсталирање и употреба со прекинувачот, прикл�

Pop Grip со заменлив врв; Исклучете го вашиот poptop за друг дизајн или извадете го целосно за можности за безж�

●Компатибилност®одговара само Со Apple Watch Ultra 49mm (2022), не за други моделиВе молиме проверете го вашиот мод�

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

100% Сосема нов и висок квалитет За Garmin Vivoactive 4 Големина (22mm) Екопријателски меко силиконско јадро + надвор�

? : Лесно за монтирање и ослободување на таблата со автомобили ? : Компатибилен со повеќето паметни телеф�

? Пенкало Со Игла Со Две Во ЕДНО Компатибилно со Омидиги Бизон X10 Pro Со два различни совети за игла беспре�

Магнетна монтажа на вртење на цртичка : CNC машината за вртење на алуминиум вклучува моќен неодимиумски м

? [Телефонски зафат] Намалете го заморот на паметните телефони со држачот на навалување на Snapgrip Овој мал

Првиот зафат на телефон : 【2 во 1 дизајн】 Телефонски зафат со еластична лента, изработена од ткаење на пр

? [Разноврсна и универзална] пенкало за стилови на Boxwave, компатибилен со Digital Digital Picture Frame (11 во) Овој невер�

Професионално дизајниран компатибилен со вашиот AMOI A920 W ја зголемува издржливоста и точноста на совето�

●65w Брзо Полнење q : PD30 65 W ВКУПНО ИЗЛЕЗ : Нуди 65w Испорака На Енергија 3.0 полнење од една USBC порта го напоју�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Компатибилност : Ве молиме, проверете го задниот дел од часовникот и проверете дали ја нарачувате точна�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

【Силни магнети】 : држачот на телефонот на автомобилот има 8 вградени магнети, има силна магнетна сила и

Одговара : 20082011 Хонда Спогодба & 2010 2011 Спогодба Crosstour Чува i Pad Обвинет (Полнач Не Се Вклучени) Работи со : i

Применливо за 406,5 инчи мобилни телефони и мобилни телефони со школки : Совети, применливата ширина на мо�

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но истиот дизајн ќе

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

Најсилна издржливостbetter се користи на мазни површински објекти и доволно добро за какви било методи на

Компатибилност Ултра серијалот за Apple Watch, ултратенкиот компјутер случај и овозможува брза и лесна инст�

Scroll