Свеж
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ БЛУ Гранд Мини Со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!

Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ БЛУ Гранд Мини Со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!

Достапност: Достапно.
DEN 1.67

Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШИОТ БЛУ Гранд Мини ја зголемува издржливоста и точноста на врвот! Обезбедува мазно пенкало како искуство за пишување Компатибилно со вашиот таблет или телефон со екран на допир. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. Вклучува Количина 3 Пенкала За Игла со должина од 4 инчи во избраната боја. Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир. * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШИОТ БЛУ Гранд Мини ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!. Обезбедува мазно пенкало како искуство за пишување Компатибилно со вашиот таблет или телефон со екран на допир. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. Вклучува Количина 3 Пенкала За Игла со должина од 4 инчи во избраната боја. Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир. * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. ☝ПРЕМИУМ Игла компатибилен со ВАШИОТ БЛУ Гранд Мини Прилагодено Капацитивно Пенкало 3 Пакет!. (ЦРВЕНО) Врвот Против Гребење-Врвот На Иглата Е Изработен од Мека И Гума Отпорна на Гребење. Отпорен на отпечатоци И Антилеплив Врв На Екранот, Одличен За Пишување Цртање Итн. Ги Ажуриравме Врвот И Иглата, Врвот Нема Да Се Откине И Иглата Повеќе Нема Да Го Гребе Екранот. ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Нема Повеќе Големи Прсти бидејќи Ова Игла Има Подобра Точка На Допир Од Врвот На Компатибилен со Вашиот Прст Давајќи Подобра Точност Малку Допир Се Фокусира како Клучеви На Конзолата.●Споделете Ги Компатибилни со Вашите Пријатели - Добијте Игла Со Непобедлива Цена Наместо Молив Со Висока Цена или Молив Самсунг. Можете Да Го Споделите Ова Игла Со Компатибилен со Вашите Пријатели или Семејство.●Лесно Носење И Многу Лесно и Компактно. Дизајнот на клипот Е Одличен За Клипирање Во Компатибилен со Вашиот џеб, Ipad, Дневник Итн.●Универзално Шарено И светло Капацитивно пенкало-Работи на целиот уред со Капацитивен екран на допир ● ПОДОБРУВАЊА : ●не само компатибилен со i Pad, i Phone, android паметен телефон, систем за навигација на автомобили итн. Но, исто така, одговара за сите уреди опремени со капацитивен екран на допир.●Дополнителни Ставки што работат со ова се скоро сите Iphone, Повеќето i Pads, Таблети, Уреди, Површински Таблети, Мали Лаптопи, Chromebooks, се додека се екран на допир.

За производот

Купувачите избираат и

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Ezz 4и 45 E LTE ја зголемува издржливоста и точноста на бакш

Уреди за напојување 3 одеднаш : со 2 USBC порти и една порта USBA, можете да ги наплаќате телефонот, тетратката

Повеќе линии : Ракувајте со повеќе повици со леснотија користејќи 4линиски копчиња кои поддржуваат до 16

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот Samsung SMT210 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот

Воена оценка IP67 водоотпорен Kevlar засилен, RF заштитен кабел Лесно се манипулира, преголем, силиконски гум�

? [СТАБИЛНОСТ и СИЛА] пробив во технологијата на игла : Капацитивното Игла Со Евертуш има врв Од Фибермеш,

Затворање на тока ? Врвен квалитет ? : Апсолутно ботомелот е комбиниран со врвен материјал и одличен зана

Супер лесна инсталација Сите во еден солиден опсег со заштитен случај компатибилен за Apple Watch 45mm Серија

①попприклучок и попприклучок за монтирање на автомобилски приклучок е овој држач за автомобил со попп�

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

? [Непречена стабилност] Stand Boxwave и монтирање компатибилен со Boss Audio BV9358 B Вие заслужувате квалитетни фото�

? [БЕЗ МАКА] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со Податоците На Дејзи 4750 Серија (19 инчи) Активното И�

【65 W висока моќност】 значителниот излез од 65 W PD значи дека може да го наполни вашиот лаптоп „во нотка“

Полнење со голема брзина : опремено со брзо полнење со PD 20 W, напојување на вашиот i Phone 13 од 20% на 70% за поло�

Заштитникот Против Отсјај На екранот Skinomi компатибилен Со Samsung Galaxy Z Flip 4 е специјално дизајниран за да по

Антилизгање и антигребени : Во споредба со точките силиконски влошки, телефонскиот штанд на бирото е оп�

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашата Капина DTEK50 ја зголемува издржливоста и точноста на вр�

Алуминиумска постава Магнетно затворање Влажно Бришење Чисто Висина 2,0 инчи (5 см) х Ширина 3,3 инчи (8,5 см)

Телефонската штанд свинче банка е многу симпатична Бојата е убава, мазна и нежна, а визуелниот ефект е д�

Универзален Држач За Мобилен Телефон Цврсто се придржува до секој случај на мобилен телефон или мобиле�

[Компатибилни Модели] Држач За Паричник Со Магнетна Леплива Картичка Со Mag Safe за i Phone 14 Pro Max / 14 PlPro / 14, за i P

Затворање на тока 【Samsung Galaxy Watch 5 Band & Galaxy Watch 4 Band】 Hayul Watchband Совршено замена за Samsung Galaxy Watch 5 40 mm 44mm / Pro 45mm, и

Големина : Големина : 3 x 6cm; Големина на слика : 2,8 x 2,8 см Класификација : Носител на телефон Функција : Удобн

Вклучува интегриран (и заменлив!) Поп граб за крајно сфаќање Држете го пијалокот полесно и избегнувајте

Доменливиот модел : Док конектор само за Samsung Galaxy A53 5 G SMA536 U порта за полнење, ве молиме потврдете го прим�

Земја Како Што Е Означено Затворање на бравата Компатибилност : погоден За Епл Гледајте Серија 8 7 6 СЕ 5 4 (

【Принцип на работа】 Главно со лепење магнет на задниот дел од мобилниот телефон, а потоа магнетски го п

【Компатибилен модел】 Овој опсег за часовници Комбо компатибилен со Iwatch Band 44mm Series SE2 / SE / 6 / 5 / 4 и 45мм сери

USB C Брз Полнач : ВЛЕЗ AC 110240 V AC 5060 Hz 0,7 A, излез (PDO)5 V / 3 A, 9 V / 2,77 A (PPS)3,35,9 V / 3,0 A, 3,311 V / 2,25 A samsung телефон 0% до 50% за с�

? [Телефонски зафат] Намалете го заморот на паметните телефони со држачот на навалување на Snapgrip Овој мал

★ [Не калено стакло] Ве молиме, бидете забележани дека овој заштитник на екранот е мек филм TPU, а не кален�

Scroll