Свеж
Тек Стиз Премиум Игла За Асус Зенпад 3С 10 З500М со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!

Тек Стиз Премиум Игла За Асус Зенпад 3С 10 З500М со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Професионално дизајниран Компатибилен Со Asus Zen Pad 3 S 10 Z500 M ја зголемува издржливоста и точноста на врвот! Обезбедува непречено искуство како пишување на вашиот уред со екран на допир. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. Вклучува Количина 3 Пенкала За Игла со должина од 4 инчи во избраната боја. Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир. ПОВЕЌЕ БЕЗБЕДНОСНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : постојат повеќе заштити од прекумерна струја, преполнување и прегревање за да се обезбеди безбедност на вашите уреди. Професионално дизајниран Компатибилен Со Asus Zen Pad 3 S 10 Z500 M ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!. Обезбедува непречено искуство како пишување на вашиот уред со екран на допир. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. Вклучува Количина 3 Пенкала За Игла со должина од 4 инчи во избраната боја. Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир. ПОВЕЌЕ БЕЗБЕДНОСНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : постојат повеќе заштити од прекумерна струја, преполнување и прегревање за да се обезбеди безбедност на вашите уреди. ☝ПРЕМИУМ Игла Компатибилен Со Asus Zen Pad 3 S 10 Z500 M Прилагодено Капацитивно Пенкало 3 Пакет!. (ЦРНА СРЕБРЕНА ЦРВЕНА) Врвот Против Гребење-Врвот На Иглата Е Изработен од Мека И Гума Отпорна на Гребење. Отпорен на отпечатоци И Антилеплив Врв На Екранот, Одличен За Пишување Цртање Итн. Ги Ажуриравме Врвот И Иглата, Врвот Нема Да Се Откине И Иглата Повеќе Нема Да Го Гребе Екранот. ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Нема Повеќе Големи Прсти бидејќи Ова Игла Има Подобра Точка на Допир Од Врвот на Прстот Што Дава Подобра Точност Малку Допир Се Фокусира како Клучеви На Конзолата.●Споделете Ги со Вашите Пријатели-Добијте Игла Со Непобедлива Цена Наместо Молив Со Висока Цена или Молив Самсунг. ●Лесно Носење И Многу Лесно и Компактно. Дизајнот на клипот Е Одличен За Клипирање во Вашиот Џеб, Ipad, Дневник Итн.●Универзално Шарено И светло Капацитивно пенкало-Работи на целиот уред со Капацитивен екран на допир ● ПОДОБРУВАЊА : ●не само компатибилен со паметен телефон, систем за навигација на автомобили итн. Но, исто така, одговара за сите уреди опремени со капацитивен екран на допир.●Дополнителни Ставки кои работат со ова се речиси Сите Повеќето i Pads, Таблети, Уреди, Површински Таблети, Мали Лаптопи, Chromebooks, се додека тие се екран на допир.

За производот

Купувачите избираат и

Лесно за прилагодување и повеќекратно гледање на агол на гледање : Монтирањето на држачот на телефонот �

Главните производи се неколку видови на ленти за паметни часовници кои се компатибилни со Apple Watch 49мм 45м�

【Наменет за детски зглоб】 : Бенд за часовници погоден за зглоб од 6,16,5 инчи (16м 17 см), компатибилен со Gizmo

●Само Дизајн За Fitbit Sense / Versa 3® Меки силиконски врежани нараквици само компатибилни СО Fitbit Versa 3 / Fitbit Sense

Направено од висококвалитетно калено стакло за максимална заштита од гребење и без остатоци кога ќе се

2 инчи 3д лупа на екранот, 3д лупа на екранот, зголемувач на мобилен телефон, Со Bluetooth звучник, пренослив фи

【Компатибилни модели на паметни часовници】 Силиконскиот лента за реда за вртење е компатибилен со Smart

Најдобра станица за безжично полнење за уреди со ApplePower Will P1 3во1 магнетски безжичен полнач е најновата о�

【USB 20 MicroB до USB C кабел】 Домаќинот USB конектор на Fasgear кабелот е USBконекторот за тип Ц Тој нуди сигурна пов�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи За Вашата Автоматска Роб�

Поддршка ID на отпечаток на отпечаток на екранот = Ultra тенок филм не се меша во одговорот на допир и лична �

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Уникатен, стилски дизајн за Google Pixel watch Нерѓосувачки челик без никел со пенливи кристали Доаѓа со алатка

●Наполнете 6 Уреди Истовремено : 3 приклучоци за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, 2 USBC И 1 USB порти дадени што овозможу�

Комплет за леќи за леќи за камера со камера со метални i Phone】 Miao Lab Camera Commer вклучува еден леќа од 22x телефо�

Nженски конектор 2 dbi / 5 dbi добивка Широк опсег : 2 G, 3 G & 4 G LTE (698 2700 MHz) Внатрешна антена на таванот Вклучува

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Посветени на создавање поедноставен и побрз полнач Одржување на иновации и одличен квалитет, професион

Внимателен дизајн со здрав статив : Овој мобилен телефон Телефото леќи, исто така, доаѓа со избалансиран

【Компатибилност】 Овој 2 во 1 заштитник на силиконски полнач е погоден само за оригиналниот адаптер за н

Најлонска Лента за јамка За Часовник На Google Pixel : лентите За Алпски Јамки компатибилни само со Часовнико�

●Краток и Пренослив Кабел Компатибилен Со Вашиот Samsung SMT801 е уникатен и супериорен сите други! ● [ПЕРФОР�

Телефонски додатоци Замена на мобилниот телефон Huangyuchao Телефонски додатоци 129мм антена сигнал Флекс ка�

? [Нежните стабилност] Стендот за селфи на Pivot Track има интелигентни леќи и со можности за следење на лицет�

【Поминал UL тест】 Darfoo се грижи за безбедноста на нашите клиенти, така што сите станици за полнење ги пом�

Компатибилен Со samsung Galaxy Z Flip 4 5g1 Сет од 4 парчиња galaxy z flip 4 заштитник на екранот, само за samsung galaxy z flip 4 5g 2022,

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

[Мултифункционален] Работи како држач за телефон и држач за телефон [Компатибилност] Компатибилен со си

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

метал Предвремено затворање Име На Производот : Мобилен Телефон Метал Назад Клип Производ Материјал : Л�

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

? [УНИВЕРЗАЛНО] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно СО Beetronics 13 HD7 Работи одлично на Вашата Бетроника 1

€ 66 W USBC Smart Брзо Полнење На Автомобилот ● Дизајн со 3 излезни порти(2*USB +1*USBC) поддржува истовремено полне�

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб...

Оваа заграда е изработена од тврд легура материјал, отпорен на абење, издржлива и практична Мини големи�

USB порта или приклучок за полнење анти прашинаПогоден за сите производи На Apple со Молња Пристаниште, как�

Земја како етикетирана Затворање на тока Компатибилен : Компатибилен со Iwatch 49mm Ultra серија, компатибилен

❀Компатибилни Модели : Нашата Црвена Снегулка Божиќна Нараквица силиконска спортска јамка ремен со то�

[Дизајн на преклопување на палма]] Аохуан Смарт XR 3оски стабилизатор на гимбал е корисен и мал Паметниот X

Име : Ноќна ламба за полнење 10 W излез за полнење со голема моќ, обезбедувајќи брзо полнење без да се нару�

Дајте изјава : Тоа е повеќе од само телефон, тоа е вашиот животен век Чувајте цврста зафат на вашиот втор

Scroll