Свеж
Мофи пауерстејшн-Универзална Батерија-Направена За Паметни Телефони, Таблети и Други USB-C И USB - Компатибилни Уреди-Црна

Мофи пауерстејшн-Универзална Батерија-Направена За Паметни Телефони, Таблети и Други USB-C И USB - Компатибилни

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

10000 mahbattery : сигурните ќелии на батеријата го задржуваат полнењето кога ви е најпотребно. Наполнете повеќе уреди : наполнете повеќе уреди користејќи USB-C и USB-а порти. Разноврсна USB-C порта : Користете ЈА USB-C портата за полнење на батеријата за Напојување или користете ја истата порта за полнење на Вашиот Уред. Лед индикатор за напојување : ИНДИКАТОРОТ ЗА НАПОЈУВАЊЕ СО ЧЕТИРИ светла прикажува статус на полнење и тековно траење на батеријата. CER-0325 CERT_UNV-PWRSTION-10 K_ETLM1. Добијте дополнителни 36 часа користење од вашиот уред благодарение на батеријата За Напојување од 10. Наполнете Повеќе уреди одеднаш со вклучување на еден уред во USB-C портата, а друг во USB-портата. Интегрираниот индикатор ЗА НАПОЈУВАЊЕ СО ЧЕТИРИ светла го прикажува статусот на полнење и тековното траење на батеријата. Премиум финишот од ткаенина додава стил и спречува гребнатини и гребнатини. Лесната, пренослива батерија за Напојување лесно се вклопува во вашата торба.

За производот

Купувачите избираат и

Направено од висококвалитетно калено стакло за максимална заштита од гребење и без остатоци кога ќе се

Во пролетта 2019 година, со ентузијазам за дигитални производи, група млади луѓе се собраа и го најдоа ЈИТ�

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот One PlPro 5 G ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!

Монтирање на телефон убав ефтин мал гаџет до вашата опрема за акција Статив за мобилниот телефонСо душе

Конектор : FME машки Импеданса : 50 оми Должина : 17 инчи Конектор : FME машки Импеданса : 50 оми Должина : 17 инчи...

Полнење со висока ефикасностовој безжичен полнач за QI од 10 W нуди двојно поголем капацитет за полнење на

Компатибилност : погоден За Apple Watch Серија 8 7 6 SE 5 4 (45mm / 44mm) реновирање надградба Стилски и луксузен ремен �

Супер силни магнети, држејќи го телефонот цврсто, без мавта Безбедно вшмукувачката подлога цврсто се др

Материјал со висок квалитет : Случајот е изработен од целосен материјал од не'рѓосувачки челик 316 L, проц�

? Пенкало Со Игла Со Две Во ЕДНО Компатибилно со Sunmi M2 Max Со два различни совети за игла беспрекорно интег�

●Екранот на екранот е компатибилен за FITBIT Versa 3 FB511 / Fitbit Sense FB512 Гледајте ЛЦДДисплејВе молиме проверете �

Прилагодлив ефект : ладилникот има две нивоа на прилагодување на моќноста, што го прави вашето патување

Приклучок Конектор Полнач Порта Флекс Лента Кабел Компатибилен Со Samsung Galaxy S8 Плус SMG955 2017 Вкл Сеопфатен К

? [Мазна стабилност] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Vivo V11 Pro Selfie Stanie Pivot Track се одликува со интели

Заштитникот На екранот Tech Skin компатибилен со LG Arena (KM900) е специјално дизајниран со користење на прецизна

[45 W полнач за Samsung Galaxy S23 Ultra / S23] 45 W Брз блок за полнач со голема брзина за Galaxy Note 20 наплатува до 60% побрзо о�

【Шик】 Совршена рамнотежа помеѓу функцијата и модата, без разлика дали уживате на отворено, одмор, купу�

Компатибилност : Сите Компатибилни Големина на приврзок : 70см Број на модел : синџир Материјал : Акрилик..

ЕДНОСТАВНО ЗА ПОСТАВУВАЊЕ : нашиот држач за магнетни телефони може да се постави за само 30 секунди со на�

Официјално лиценциран Фма Братство Ал&Маче Пвц Мобилен Телефон Шарм Од Голема Источна Забава! Симпатич�

1 : Ременот е компатибилен со Apple Watch и е погоден за повеќето луѓе Има доволно простор да се прилагоди, так�

1 еез висококвалитетен телефонски ремен, ременот за шарм на мобилниот телефон го прават вашиот телефон �

3 Во Еден Држач За Телефон : телефонскиот држач Ауредеј користи иновативна идеја, интеграција со телефон

?СПЕЦИЈАЛЕН ЗА Паметен ЧАСОВНИК C20Магнетниот Кабел за Полнење е погоден за паметен часовник EIGIIS C20 ?ШТО Д

Затворање на тока 【Цврст опсег за часовници од не'рѓосувачки челик】 Изработен од висококвалитетен мат

Заштитниот случај е погоден само за Realme Watch 2 Компатибилен со покритието на часовникот 2, направен од вис�

Гаранцијата на производителот не може да се примени Компатибилни модели : docomo стрелките Be3 F02 L...

22x Телефото леќи за мобилни телефони, со употреба на стакло, секој слој стакло е обложен со зелен филм, еф

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Компатибилност Серијата За Apple Watch ultra, ултратенка кутија ЗА КОМПЈУТЕР и овозможува брза и лесна инстала�

Fifturedisplays 5pk лепливи влошки за гел против лизгање, чисти влошки за лепливи ќелии, универзални душеци што н

Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШИОТ Lg Revere 3 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот! �

КОМПАТИБИЛЕН Одговара за сите традиционални часовници и паметни часовници со навртки за часовници со

? 【Висококвалитетни материјали】 Држачот на прстенот е изработен од висококвалитетен метален материја

Големина : Големина : 3 x 6cm; Големина на слика : 2,8 x 2,8 см Класификација : Носител на телефон Функција : Удобн

Компатибилен со i Phone 8 / 8 PlPlPls / 6s PlX / XS / XR / 5 S / SE, i Pad 7 / 6 / 5 / Air / Mini и повеќе Со кабел од типот на проле�

●Краток и Пренослив Кабел Компатибилен со Вашата Плејбук Книга со Капини 2 е уникатен и супериорен сите

Допир со еден клуч : Извонредно искуство НА 3Д стереоскопски игри, уживајте во искуството, компатибилно �

●Краток и Пренослив Кабел Компатибилен со ВАШИОТ LG K520 е уникатен и супериорен сите други! ● [ПЕРФОРМАНС

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Држач за сад за автомобили што не се лизга, лепливо монтирање на возилото цртичка црна црна боја Направе

Убава и практична : Симпатичниот држач за мобилни телефони комбинира убавина и практичност Не само што �

Scroll