Свеж
ЛЕПСЈГЦ Црн Ориз Монистра Имитација На Бел Чакал Бисер Транспарентен Синџир На Мобилни Телефони Долг 80 см

ЛЕПСЈГЦ Црн Ориз Монистра Имитација На Бел Чакал Бисер Транспарентен Синџир На Мобилни Телефони Долг 80 см

Достапност: Достапно.
DEN 1382.72

Нанижани со цврсто најлонско јаже, не е лесно да се скршат Деликатни синџири за мобилни телефони се достапни во различни модели. Случајната комбинација на разни монистра може да ги задоволи вашите барања за совпаѓање на боите за различни футроли за телефони и лесно можете да се совпаднете со вашата облека. Како подарок за вашите пријатели или семејство, сопруга, девојка, ќерка итн. Користи : мобилни телефони, паричници, приврзоци за клучеви, клучеви од автомобил, лесни електронски додатоци, чанти и други предмети. Нанижани со цврсто најлонско јаже, не е лесно да се скршат.Деликатни синџири за мобилни телефони се достапни во различни модели.Случајната комбинација на разни монистра може да ги задоволи вашите барања за совпаѓање на боите за различни футроли за телефони и лесно можете да се совпаднете со вашите clothes.As подарок за вашите пријатели или семејство, сопруга, девојка, ќерка итн.Користи : мобилни телефони, паричници, приврзоци за клучеви, клучеви од автомобил, лесни електронски додатоци, чанти и други предмети.Својства на производот.Материјал : црн домашен стаклен ориз монистраакрилен бел чакал имитација на бисерлезин транспарентен мечкин големина : 80 см тежина : 26,4 гд поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-2 см.

За производот

Купувачите избираат и

? [Нежните стабилност] Стендот за селфи на Pivot Track има интелигентни леќи и со можности за следење на лицет�

Применлив модел : Овој држач за телефон е специјално дизајниран за Tesla Model 3 и Model Y, совршено погоден за ек�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Земја Како Што Е Означено ●Луксузен Дизајн●висококвалитетна кутија со лесни јаглеродни влакна, мека с

【Компатибилни модели】 Наменети за монтирање на автомобили C8 Corvette, за Corvette C8 Convertible Stingray Sport Coupe Z06 Z51 20202023

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Заштитникот на екранот IQ Shield компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 Classic ги вклучува нашиот заштитен заштитник на

★ [Не калено стакло] Ве молиме, бидете забележани дека овој заштитник на екранот е мек филм TPU, а не кален�

Внимание : ве Молиме контактирајте не во прв пат ако доби неисправни предмети, за 30 ден по датумот на куп�

Направен од прилагоден силикон со високи перформанси, лентата е изненадувачки мека и флексибилна, но се

? [Компактен дизајн] Полнач за Boxwave компатибилен со HT T600 L Користејќи ја револуционерната технологија GAN, �

Добар Квалитет Резервни Замена Делови Поправете го Вашиот Скршен или Оштетен, направете вашиот телефон

Футрола За Телефон За Цело Тело и два Калени Заштитници на Екранот Двослојна Хибридна ЗаштитаИзработен

【Лесно прицврстување за прилагодување】 Овој држач за телефон Gooseneck за кревет е многу флексибилен, диза

S пенкалото компатибилно со Samsung Galaxy S23 Ultra сите верзии Внимание : Ултра пенкало S23 со Bluetooth Погодност : Дал�

智能感应 车载 手机 支架 无线 充电器 2022 година Безжичен полнач за паметни индукциски автомобили безжичен полнач

Големина : Големина : 3 x 6cm; Големина на слика : 2,8 x 2,8 см Класификација : Носител на телефон Функција : Удобн

Највисока добивка од широк опсег периодична јаги антена со 30тина кабел и хардвер за монтирање Кабел за �

Солиден материјал : Направено од здрав алуминиум и материјал ABS, вашиот паметен телефон е безбедно заклу

45% од потрошувачите ќе го оштетат својот уред во текот на неговиот животен век 38% ќе го испуштат својот у�

Компатибилност : погоден За Apple Watch Серија 8 7 6 SE 5 4 (45mm / 44mm) реновирање надградба Стилски и луксузен ремен �

Силикон Затворање на тока 【Современ дизајн за Apple Watch Band】 Maledan Unique Classic 42mm / 44mm / 45mm / 49mm опсег се вклопува 6,

? [НОВ НАДГРАДЕН МОДЕЛ] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со LG Gram 15 (15 Z95 P) Најдоброто само што стана

●65w Брзо Полнење q : PD30 65 W ВКУПНО ИЗЛЕЗ : Нуди 65w Испорака На Енергија 3.0 полнење од една USBC порта го напоју�

vr слушалки за nintendo прекинувач со контролер, , iphone 11 vr слушалки, се спојуваат vr слушалки за iphone, vr слушалки

[???? ?????????? Дури и на надвор од патот, нема да престане да работи; Одличен избор за повеќето автомобили, пик

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

ЗА OPPO R9s Lcd Екран(TFT) + Панел На Допир со Рамка (Црна) Замена Лцд Екран + Екран На Допир Дигитализатор Собран�

Pop Grip со заменлив врв; Исклучете го вашиот poptop за друг дизајн или извадете го целосно за можности за безж�

Големина : Големина : 3 x 6cm; Големина на слика : 2,8 x 2,8 см Класификација : Носител на телефон Функција : Удобн

Поточно дизајниран за вашиот уред Одржувајте ја вашата вредност на препродажба и заштити од нечистотиј

Накулцубе Лцд Дисплеј Дигитализатор На Екран На Допир Замена На Собранието Компатибилен Со Blackberry Key2 LE BB

1 × 45 W Motorola Edge PD USB C Блок за полнење (црна) 1 × 5ft Samsung S23 Ultra Fast Fight Charger Type C Charger (црна) Технологијата за брзо по

Ексклузивен дизајнерски приклучок изработен во нерѓосувачки челик и стакло ПРОИЗВОД : ЛУМИГОН Д2+ ПРИСТ

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Моторола Мото XT19004 ја зголемува издржливоста и точнос�

Оваа смешна опасност изреките на глувчињата со уметност од змија е совршена за мама од змија од змија, т�

Заштитни хард игра контролор случајСовршено се вклопуваат За ' рбетот Еден Мобилен Контролер Игри, доаѓ

КомпатибилностСпецијално дизајниран За Apple Watch SE & Серија 8, Серија 7, Серија 6, Серија 5, Серија 4, Серија 3, С

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Алкател One Touch PIXI 3 (55") ја зголемува издржливоста и точн�

Материјал : Алуминиумска легура Бесплатно прилагодување со повеќе агол : Аголот од 0 ° 100 ° може да се при�

Земја како етикетирана Компатибилност : Погодно е за Apple Watch Series 8 7 6 SE 5 4 (45mm / 44mm) Набудувачки опсег за надг

●Широка Компатибилност● држачот на телефонскиот прстен е компатибилен со сите паметни телефони, како

Scroll