Свеж
Краток Микрозаб Кабел Компатибилен со Вашиот Блу Живот Играјте Х Со Полнење со Голема Брзина.

Краток Микрозаб Кабел Компатибилен со Вашиот Блу Живот Играјте Х Со Полнење со Голема Брзина.

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

●Краток и Пренослив Кабел Компатибилен со ВАШИОТ BLU Life Play X е уникатен и супериорен сите други! ● [ПЕРФОРМАНСИ НА ПОЛНЕЊЕ] : Синхронизирајте и наполнете во исто време со најбрза брзина на Компатибилен Со ВАШИОТ БЛУ Живот Играјте Х!. ● [УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ] : јадрото На Нашиот Кабел и бакарното јадро со повеќе нишки обезбедуваат супериорен пренос на податоци со брзо и стабилно полнење. ● [КРАТКА ДОЛЖИНА] : 5,0 инчи краток микро-USB кабел за полнење, обезбедувајќи уредност на околината за полнење, идеален додаток за usb станица за полнење и пакет за напојување. ● * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. Краток Микробен Кабел Компатибилен со Вашиот BLU Life Play X Полнење со Голема Брзина.0 инчи) ● Спецификации : ●Краток, Пренослив, НЕМА да ви пречи. Одлично за патување или додавање станици за полнење и работни станици.●Кабелот поддржува USB Брзо Полнење 2.0 и Брзо Полнење На Micro USB 2.0, што ја максимизира постоечката USB функционалност со обезбедување на повеќе уреди компатибилни со енергија.●Оваа Цврста ВРСКА СО USB Кабел За Полнење На Податоци го прави ова совршено и за патување и за складирање.●Кабелот од 5,0 инчи е поквалитетен од оригиналниот стандард, што го прави излезниот пристап помалку гломазен и незгоден.●Размислете да добиете еден за дома, канцеларија и патување, така што секогаш ќе бидете блиску со брзо полнење.●Стапките на полнење се загарантирани до 50 Вати, 15 Волти, 12 вампири, Брзо Полнење 2.0 И УЛ Наведени И Усогласени Прашања И Одговори : ●Што е Микро? Во моментов е најчестиот адаптер и се користи речиси една деценија. Има аголен адаптер и може да се користи само на еден начин за разлика Од Микроб.●Како да знам кој Микробранов Полнач или кабел купување? Обидувајќи се визуелно одредување на точниот микро-конектор може да резултира со грешка.●осигурајте се дека е избран точниот конектор За Микробранова, ве молиме консултирајте се со упатството за употреба на вашиот уред преку интернет или хард копија.●Ако ви треба кабел, придружете СЕ НА USB микро-уред и периферен уред што Не Е USB Тип-C, исто така одреди го типот на портата на периферниот уред. Ние продаваме Наназад компатибилни микробни кабли и полначи одделно.

За производот

Купувачите избираат и

ВАЖЕН СОВЕТ : 2 парчиња Заштитник На објективот на Фотоапаратот специјално дизајниран за i Phone 12 Pro Max 6Оси�

[Пакет] (1) UAG i Phone 14 Случај 61" Суштински Оклоп Замрзнат Мраз, Компатибилен Со магсафе ограничувачки отпеча

Деликатен синџир на мобилни телефони со различни модели Случајната комбинација на разни монистра може

Висок квалитет ева внатрешни карактеристики прегради за вашите слушалки и додатоци Мека внатрешност з�

✅ Професионално дизајниран да е компатибилен со вашиот Blu Vivo Selfie Cable користи тековна технологија за брз�

Полнењето е поудобно : интерфејсот за полнење податоци е резервиран, а полнењето е погодно без да влијае

?● Нема Да Биде СкршенБезжичен Полнач ● Како што можете да видите, ултра тенок метал од алуминиумска ле�

Пакетот вклучува : ќе добиете 30 парчиња ракави со прсти за игри во класична боја, доволно количество за д

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Затворање на тока 【Лесен и тенок дизајн】 само 30g Полесна од метална лента од не'рѓосувачки челик.Уникал

? [БЕЗ ПРОБЛЕМИ] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со ШЕФОТ Аудио BV9967 B Активното Игла Accu Point Не бара

[Компатибилен Модел] заштитник на екранот специјално дизајн За Samsung Galaxy S20 FE Вклучуваат 2 Пакет Калено Ст�

Не'рѓосувачки челик Затворање на тока 【Компатибилен опсег за часовници нуди нов изглед на нараквица до

100% сосема нова и автентична стока Ги вклучува сите оригинални ознаки / пакување директно од производите

Затворање на тока [Персонализиран дизајн] Специјалниот дизајн на врежана пеперутка го прави вашиот пам�

Неверојатни два режима【Режим на продолжување】 Повлечете ги двете метални раце, оваа Z Fold 4 Mount Mount влегу�

Design Инфрацрвена индукција Дизајн за автоматско прицврстување】 Кога мобилниот телефон е близу до полна

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

●Компатибилни Модели€Компатибилен Со apple watch Band Серија 8 / 7 / SE2 / SE / 6 / 5 / 4, погоден за околу 6,4"8,4"(165215мм) зг�

КОМПАТИБИЛЕН УРЕД : металните ленти се компатибилни само со Fitbit Sense / Верса 3 И Fibit Sense 2 / Верса 4 паметен ча�

Овој прилагодлив штанд за мобилни телефони може да работи со уреди кои се движат од 4 до 7,9 инчи Овој штан

3Во1 тенок екран на допир игла + хемиско пенкало + ПРЕДВОДЕНА Фенерче 100% Сосема нов и висок квалитет Вград

【Брзо полнење 3,0 USB места】 Qidoe Dual QC 30 CALCES TOTAL TOTAL POWER до 36 W Може да наплати два уреди истовремено со брзина Q

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Капичето усвојува едноставен стил на дизајн, лесен за совпаѓање на облеката и подобрување на вашиот сти

Затворање на бравата ①Компатибилен Модел Е Компатибилен СО WZWNEER / MVEFOIT / TOZDTO / Wwzzey / DXPICR / Iaret 1.7" Паметен Ча

? 【360 ° Ротација】 : држачот на телефонот на ретровизорот на задниот преглед усвојува ротирачка структур

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 4 ПакувањаУживајте во 4 ленти за гле�

Производ 1 : Двојни USBC порти : 20 W брзо полнење на испорака на електрична енергија по порта Производ 1 : Ком�

【Пополнете ја функцијата на светлината】 Додадени се две светла за пополнување, кои ги интегрираат фун�

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Мајкрософт Xbox On

Оваа заграда е изработена од тврд легура материјал, отпорен на абење, издржлива и практична Мини големи�

Селфи Стик Конпкоиу го усвојува најновиот дизајн, стабилен телефон, подолга должина Производот користи

Задолжително SPC+ : SPC+ го проширува докажаниот систем со низа нови можности, специјално дизајниран за сè п

Scroll