Свеж
KTAB 26мм кука и јамка Брза сув часовник за часовници за Fenix ​​7x/6x/5x, ткаен најлон ултралајт спорт Брзо вклопување лента за рачен зглоб за Fenix ​​7x/6x Pro/Sapphire, Fenix ​​5x/5x Plus

KTAB 26мм кука и јамка Брза сув часовник за часовници за Fenix ​​7x/6x/5x, ткаен најлон ултралајт спорт Брзо вклопување

Достапност: Достапно.
DEN 207.84

* 【Погодни модели】- Овој 26мм најлонски опсег дизајниран за Garmin Fenix ​​7x / 6x Pro / Fenix ​​6x Sapphire, Enduro, Fenix ​​5x / Fenix ​​5x Plus *, D2 Charlie / D2 Delta PX, Destcen Mk1 / Descent Mk2i / Descent Mk2, Fenix 3/Fenix ​​3 HR, само Quatix 3 【Единствениот дизајн на се-во-едно парче】 -успех лесен за инсталирање без никакви алатки, донесете удобно за носење и прекрасно прилагодливо, одговара на големината на зглобот 4,7-7,5 инчи (120мм-190мм). 【Структура на кука и јамка】- Дизајн на кука и јамка во двата краја, брзо вклопување или ослободување, може да го има малку построго или полабаво по потреба, подобро за следење на отчукувањата на срцето. 【Премиум најлонски материјал】- Овој најлонски опсег супер лесен, мек и дише, што може да се пее и се суши брзо, лесен за чистење, секогаш се грижи за кожата. 【Најдобро за вас】- Многу добар алтернативен бенд за вашиот часовник Garmin, многу погоден за спорт на отворено, секојдневна употреба. Погодни модели : Само за Garmin Fenix ​​7x / 6x Pro / Fenix ​​6x Sapphire, Enduro, Fenix ​​5x / Fenix ​​5x Plus, D2 Charlie / D2 Delta PX, Descent Mk1 / Descnate Mk2i / Destence Mk2, Fenix ​​3 / Fenix ​​3 HR, Quatix 3 . Материјал : Најлон боја : Црна лесна за инсталирање без алатки. Инсталирајте ја инструкцијата : Отстранете ја вашата тековна брзина на вклопување на почетокот, вметнете го едниот крај во часовници за часовници на вашиот часовник Garmin и поправете, а потоа вметнете друг крај, соодветно прилагодете ја должината, поправете го Finsih. Пакет вклучуваат : 1 x 26mm најлон за часовници PLS Note Не е вклучен и Garmin Watch.

За производот

Купувачите избираат и

За One Pl T Pro One PlPro 1+7 T Pro HD1911 HD1913 HD1910 GM1911 GM1913 GM1917 USB ТипC 31 Приклучок За Полнач Flex Кабел со Водоотпорен Гумен П�

100% Сосема нов и висок квалитет Материјал : Легура Мобилен Телефон Шарм Најдобар Подарок за најдобриприј

Целосно Покритие Калено Стакло Заштитник На Екранот Ултрајасно со транспарентност од 99,9% за да се овозм

Гаранцијата на производителот не може да се примени Може да се користи на 2 начини како ремен за вратот и

●Ефикасно полнење+ нашиот мобилен телефон автомобил монтирање вграден двоен серпентина, 15w супер брзо �

Да се биде изработен од цврст аеро динамичен, алуминиум од типот на авиони ја одржува оваа мала тежина Л�

⚓ [Безбедни и звучни] безбедни загради со силиконски влошки го чуваат вашиот голем m безбеден и заштитен

ДОВЕРЛИВ ДРЖАЧ за ТЕЛЕФОНОбезбедува удобно држење на прстите за практично користење мобилен телефон и

[Најуниверзален силиконот на клипот му помага на овој држач за отвор за проветрување цврсто да се зафат�

Доаѓа во должина од 4 стапки Максимизирање на добивка на сите фреквенции од 800 MHz и 1900 MHz Подебела телефон�

Професионално дизајнирани работи за работи за вашиот Samsung SMT866 N со зголемена издржливост и точност со из

Вистински Часовник Синергија Замена Часовник Ремени! Одговара На Часовникот Со Јаболка Повеќе завршет�

Нуди безбеден зафат за да можете да испраќате пораки со едната рака, да правите подобри фотографии и да �

? [Компактен] Миникусот е токму тоамини! Овој лесен и дискретен дизајн спакува удар! Доволно силен за да г

АГалаксиПИЗонгсе Затворање на бравата ●Компатибилност qualaxy watch 5 pro compatible galaxy watch 5 pro, кожената лента за ч

МИНИ USB конектор кертриџ ЗА ЦЕНТАР ТОА Компатибилен со постари паметни телефони Од Samsung, Nokia, Google, LG, HTC, Sony,

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

Земја како етикетирана 100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара �

* Тоа да работи, да се постигне прилагодување на, на тоа што ви се допаѓа * Се користи за многу ситуации, сн

? [95 W Power] Полнач за автомобили во Boxwave компатибилен со Elo 22инчен Iсерија 4 Полначот за автомобили на Rapid Rush P

? [Двовоеден] Пенкало за стилови на Boxwave компатибилен со Audi 2021 Q5 Sportback (10 Со два различни совети на стилус б

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Висок квалитет Направено од ABS гума, пластични и кристални материјали за ринестон Исполнето со високок�

Главно Копче За Почеток Компатибилно со i Phone SE 2022 A2783, A2595, A2785, A2782, A2784 / SE 2020 A2275, A2296, A2298 / 8 A1863, A1905, A1906, A1907 �

Треба да се вклучи порта за молња Тоа не е само станица за полнење, може да се користи и како држач за тел�

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, ЛЕР, нерѓосувачки Челик; Нето Тежина : 10гр Содржина На

3 во 1 станица за безжично полнење безжично полнење со повеќе уреди за вашиот телефон, часовник и слушал�

Големина (h x w x d) : приближно 2,8 x 2,9 x 2,9 инчи (70 x 73 x 73 mm) Големина на жлебот : приближно 0,6 инчи (15 мм) Земја на п

Моќна компатибилност Бакките исто така можат да се вклопат на сите силиконски часовници за часовници и

Mount Прилагодлив телескопски мобилен телефон за мобилни телефони】 Овој држач за паметни телефони напра�

Опремена е со лента за да се спречи загуба и може да се занесе во торба во секое време Тој е компактен и п�

①Пакетот Вклучува Ќе добиете 5 парчиња вкрстени паметни телефони врвки и 5 парчиња трајни влошки, довол�

Дополнително Искуство За Брзо Полнење : полнач За брзо полнење Shargeek со 100w Max Излез, кој е способен да обез

Замена на црни метални плочи 16 пакувајте ги овие рамни метални плочи совршено работат заедно со сите ма�

Компатибилен со : i Phone 13 Pro (61 инчен) / 13 i Phone 13 Pro max (6 Пакување : 2 Пакет Оем Камера Стакло Леќа 100% Одговара И

Scroll