Свеж
3drose zodiac знак Скорпија во црни, жолти бои. Создадено од АИ за. - Телефонски ringsвони

3drose zodiac знак Скорпија во црни, жолти бои. Создадено од АИ за. - Телефонски ringsвони

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате или испраќате пораки Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Зодијак знак Шкорпија во црни, жолти бои. Создадено од АИ за вас Телефонскиот прстен е елегантен начин да додадете личен допир на вашиот телефон или телефонски случај. Овој телефонски прстен овозможува и флексибилност и за погодност, нудејќи хоризонтални и вертикални ротации. Карактеристики на ротирање на 360 ° и 180 ° флип за удобен зафат и совршен агол на гледање. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, i Pad и телефонски случаи. Големиот отвор е погоден и за мажи и за жени. Со својот ротирачки удар, некој е во состојба да ужива во филмови, емисии, спортови, итн. Лесно прикачете го прстенот на вашиот уред или случајот користејќи го цврсто вградено лепило. Направено од издржлива легура на врвен цинк.

За производот

Купувачите избираат и

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

Pop Grip со заменлив врв; Исклучете го вашиот poptop за друг дизајн или извадете го целосно за можности за безж�

Употреба : ременот за раце е доволно силен за да држи мобилни телефони, паричници, камери, приврзоци за к�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Полнење со голема брзина : Поврзете се со USBC портата за да наплатите i Phone 14 Pro на 50% за само 25 минути, или Sams

пластика Направени во САД или увезени Стенд за преклопување на мобилниот телефон Достапно во црна, бел�

【€5 минути пенкалото За Игла За apple i Pad Pro / Air е опремено со најнова и подобрена батерија која може целосн

Персонализирано, јас сум Еден како го правам Еден работи девојчето име Сувенир Гаџет Симпатична подаро�

Професионално дизајниран компатибилен со вашиот LG OptimVU ја зголемува издржливоста и точноста на врвовит

Компатибилност : Компатибилен за Samsung Galaxy Watch 4 44mm 40mm / Galaxy Watch 4 Classic 42mm 46mm (Ве молиме имајте предвид : случај

Островот Санибел Флорида, да се борат со кошула од песок долар Забавна маичка за сувенири за школки на о�

Современата визит картичка која било од вашите посакувани информации за контакт ќе се пренесе со чешма

КОМПЈУТЕР Предвремено затворање Висококвалитетен Издржлив Материјал За Давање Одлична Заштиталим И С�

Само поставете го вашиот i Phone против монтирање на безбеден автомобил на Mag, тој автоматско заклучување ќ

Гаранцијата на производителот не може да се примени Ова е додаток за лепење на задниот дел од вашиот пам

Рачна работа Гледајте бело кристално куќиште компатибилно за серијата Apple Watch 5 / 4 44mm / 40mm Мета Со Позлата,

Долга, заоблена и цврста рака : Оваа монтажа на телефонски телефон има заоблена долга рака, елегантна ка�

⚓ [Безбедни и звучни] безбедни загради со силиконски влошки, ја чуваат радоста на сечилото A3 безбеден и �

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло TPU мате�

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Gionee Ctrl V5 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот

? [БЕЗ ПРОБЛЕМИ] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со Alldocube i Play 40 Активното Игла Не бара никаква фор

[Компатибилни Модели] Држач За Паричник Со Магнетна Леплива Картичка Со Mag Safe за i Phone 14 Pro Max / 14 PlPro / 14, за i P

●Краток и Пренослив Кабел Компатибилен Со Вашиот Samsung Galaxy S5 Wi Fi е уникатен и супериорен сите други! ● [ПЕ

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШИОТ BLU S1 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот! Обе

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Овој смешен држач за мобилни телефони што може да се п�

【Универзален клип за вентилатори】 Овој клип за воздушен вентил може да работи добро со монтирање на ав

Автоматско стегање со еден допирНашиот држач за држач за автомобили ви овозможува да ја обезбедите ќел�

Дизајнирано и направено специјално за сите што ја сакаат Мачка Оваа идеја за подароци може да биде ориг�

Вклучувајќи чист бришач со лого „епоправка“ Компатибилен со i Phone 7 и i Phone 7 PlБелешка : ID на допир нема да �

Направено со вистинско премиум калено стакло со (Цврстина : 9Ч) Дебело 0,33 мм и направено со хемиски трети�

1 Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон 2 Прилагодливи 360 степ�

[Специјално за i Phone 13 Pro Max / i Phone 13 Pro] ве Молиме идентификувајте го моделот на вашиот телефон Само Компат�

? Портата 36 W PD, 8x побрзо од полначот од 2,4 A0 порта, го наплаќа вашиот i Phone 14 од 0% до 80% во рок од 30 минути...

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

? [УНИВЕРЗАЛНО] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Тесла Моторс 2020 Модел Х Дисплеј (17 инчи) Работи

Scroll