Свеж
VXDAS Tesla Model 3 Безжичен полнач, двојна 10W QI безжична подлога за полнење на телефони M3 Центар за автомобили конзола Tesla Model 3 додатоци со панел со 7 парчиња купови со центр?

VXDAS Tesla Model 3 Безжичен полнач, двојна 10W QI безжична подлога за полнење на телефони M3 Центар за автомобили

Достапност: Достапно.
DEN 1432.00

【Прецизен дизајн】 Користен материјал против лизгање за да спречите вашиот телефон да испадне додека возите Потенка усна на дното за да избегнете да паѓа вашиот телефон и овозможува повеќе простор. LED светлата за да го означат статусот на полнење, автоматски се исклучуваат кога Tesla е исклучена. 【10 W двојно полнење】 Двојни USB порти, двојни телефони. Користењето на двете USB порти ни овозможува да наплаќаме два телефони одеднаш. Две калеми со голема моќност од 10 W за истовремено наплата на вашите безжични уреди. 【За кој било телефон со QI, тој специјално одговара за вашиот 2017 2018 2019 Tesla Model 3. Цврсто интегрирана, црна боја, прецизни дизајни што се совпаѓаат со премиум дизајнот на Tesla. Белешка : Tesla 2019 8.4 Софтверот ќе ги предизвика сите безжични полначи кои трепкаат или не работат, ве молиме користете USB Splitter или USB Hub за да се поврзете, дека проблемот ќе се реши. 【Одлично искуство на Charg】 Поддршка за поддршка на два телефони истовремено со максимален излез од 10 вати за секоја страна. Тестирано со i Phone X, наполнете 1% моќност за 2 ~ 3 минути со USB влез 5 V 2 A. 【Лесна инсталација】 Нема потребни алатки или експертиза, извадете ги додатоците за оригинална конзола Tesla и приклучете ги USB -каблите во пристаништата, фиксирани во автомобилот како оригинално. Безжичен полнач VXDAS Tesla Model 3. Безжичен полнач VXDAS Tesla Model 3. [Надградено] : Врза на безжичен полнач VXDAS со два USB сплитер. Со USB -сплитер вклучен за да се овозможи поврзување на Dashcam, USB аудио и дополнителна USB -порта. Брзите безжични полначи нема да трепкаат или не работат.

За производот

Купувачите избираат и

Spectign special дизајн Оваа ставка е преносна, Flushbon Ading, лесна за инсталирање и употреба со прекинувачот, прикл�

Заштитникот на екранот Techskin компатибилен со Google NexS 4 G е специјално дизајниран со употреба на прецизна т�

? [Нежните стабилност] Стендот за селфи на Pivot Track има интелигентни леќи и со можности за следење на лицет�

Леќите со рибари од 238 степени на 238 степени прикажуваат 230 степени на сликата за снимање, правејќи го пеј

Ракави на палецот : ракавите на прстите се вклопуваат во вашите раце Нема паѓање и со чувство.Вие дури и �

[Големина на лупа на екранот] : вкупната должина на зголемувачот на екранот за лаптоп и мобилен телефон о

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

Засилувачот на екранот на мобилниот телефон е ново развиен засилувач на мобилен телефон со закривен ек�

Примени На : Samsung Galaxy A24 4 G Пакетот Вклучува : заштитна фолија за екран од калено стакло 3x, Заштитник на Об�

[Надградена верзија] врз основа на точките на болка на слични производи " многу несигурни По некое време

Резервна Замена : може да се користи како резервна копија или замена за Опсегот На Часовникот Може да го

( ! МЕДИОН ЛАЈФ Е5008 (МД60746) има заоблен не рамен дисплеј Затоа, Заштитникот За Стакло е намерно дизајниран

[Сертифициран 31 Брза Брзина На Полнење И Синхронизација] : Поддржува безбедно полнење со голема брзина д

Застанете за полначот Magsafe : Телефонски штанд за полнач за прилагодување на работната површина Magsafe Charger

Рачно Светло Стапче За Фотографија ВИДЕО Usb Придвижуван Далечински Управувач Атмосфера SELFIE RGB LED Видео С

【2 пакет MFI Сертифициран кабел за молња】 : Користење на најновиот терминал и паметен чип на MFI сертифици�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

【3во1 дизајн】 Еден кабел е опремен со три порти, вграден USB C (TypeC), микроUSB и IP конектор, кој може да наплат�

Широки апликации : 360 Долгач на телефон за следење на лице е погоден за видео во живо, интелигентна фотог�

? [Без кавга] Пенкало за стилови на Boxwave, компатибилен со Huawei Mate 40 E Accupoint Active Stylне бара никаква форма на спа

? [РАЗНОВРСНА и УНИВЕРЗАЛНА] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Бележник За Допир Со Змеј 102 табл�

Φ Вербесерте Фингербетен : умри вербесертен Прст Декунген синд вечера Унд сие цајген еине Хохе Еластизи

MPN : DA1285PW MPN : DA1285PW Дигитална 1285PW широка опсег на мобилна антена за 4 G, 3 G, LTE, CLR, PCS, DCS, AWS, IMT, ISM, WCDMA, Cellular, Wi Fi и W

Оптичка технологија со зум со висока дефиниција Го зголемува вашиот телефонски екран од 2 до 4 пати пого�

Дали сеуште се грижите за телефони и таблети кои не можат да стојат на работната површина? Или е незгодн�

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

[Пакет] (1) Iphone 13 Случај [61инчен екран] Цивилен, Замрзнат мраз што ги ограничува отпечатоците од прсти и да�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Професионално дизајниран компатибилен со вашиот LG G7 Thinq ја зголемува издржливоста и точноста на врвови�

15 W Брзо полнење, QI Брз автомобил безжичен полнач, компатибилен со мобилен телефон 10 W, 7 Опремено со Super Capa

Дали барате појавен подарок за Ноќта на вештерките? Тогаш треба да го купите овој дизајн на хорор! Луѓет�

[1+1 комбинација] една набавка, слободно користете; Со стабилен клип за отворање на воздухот и силна база

★ [Не калено стакло] Ве молиме, бидете забележани дека овој заштитник на екранот е мек филм TPU, а не кален�

Материјал : пластика Мултифункционална заштита : Иден дизајн го прави тенок, без досадни сигнали, без пл�

Материјал : Овој смешен држач за мобилни телефони што може да се преклопи е изработен од пластика, може д

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Совршена Заштита : Специјално дизајнирана За One PlPro 5 G Користење на прецизна технологија за ласерско сеч�

【Тенок и лесен】 Дебелината е помала од 0,24in / 6mm, околу половина од дебелината на мобилниот телефон на Apple

【Автоматско следење на сопственикот на телефонот】 : Телефонски статив селфи стапиот стапид Кажете му �

Постои екран за прикажување на напонот на батеријата на автомобилот за да го заштити вашето безбедно во

●Поддржан модел : i Pad mini4 ® Материјал : компјутерски материјал ●Поддржан модел : i Pad mini4 ® Материјал : комп

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Ремен За Затворач За јастог со приврзок за клучеви : Лесен за прицврстување и одвојување со затворачите

Scroll