Свеж
Полнач за полнач од 30 порти, USB полнач станица, USB Брз полнач, признание за паметно полнење, погоден за патување, семејни собири, училишта, трговски центри, хотели, про

Полнач за полнач од 30 порти, USB полнач станица, USB Брз полнач, признание за паметно полнење, погоден

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

[Мулти-порта USB полнач] -30 пристаништа, работната ефикасност достигнува 80%, секоја порта обезбедува моќност од 5 V/24 A, вкупната моќност е 150 W. Компатибилен со i Phone XS/XS MAX/XR/X/8/7/6 S/PLUS, i Pad Pro/Air 2/Mini, Galaxy S9/S8/S7/Edge/Plus, Note 8/7, LG Nexus, HTC и MO . [Признавање на паметно полнење] - Брзиот полнач на десктоп со големина на семејна големина може да наплати 30 уреди во исто време. Поефикасно, користејќи нова технологија, секој USB интерфејс е независен едни од други и не се меша едни со други. Преполнувањето го штити безбедното полнење и го продолжува времето на употреба на телефонот на 2 години. [100% безбедно полнење]-Вграден паметен чип за да се спречи над-напон, прекумерна струја и преоптоварување. Безбедно и тивок, вентилаторот е двојно поминато за да спречи прегревање. Заштита на преоптоварување, кога овие уреди се целосно наполнети, тие автоматски ќе ја прекинат моќта без да му наштетат на машината. Стабилно и безбедно, обезбедување на квалитет, со CE, FCC, ROHS и други меѓународни сертификати. [Сцена на употреба]-Лесно за носење, многу погодно за патувања, забави или активности на отворено, семејни собири, училишта, трговски центри, хотели, продавници. [Getе добиете]-USB полнач од 30 порти, кабел за напојување, нашата 3-годишна гаранција без загриженост и пријателска услуга за клиенти. [Мулти-порта USB полнач] -30 пристаништа, работната ефикасност достигнува 80%, секоја порта обезбедува моќност од 5 V/2.4 A, вкупната моќност е 150 W. Компатибилен со i Phone XS/XS MAX/XR/X/8/7/6 S/PLUS, i Pad Pro/Air 2/Mini, Galaxy S9/S8/S7/Edge/Plus, Note 8/7, LG Nexus, HTC и MO . [Признавање на паметно полнење] - Брзиот полнач на десктоп со големина на семејна големина може да наплати 30 уреди во исто време. Поефикасно, користејќи нова технологија, секој USB интерфејс е независен едни од други и не се меша едни со други. Преполнувањето го штити безбедното полнење и го продолжува времето на употреба на телефонот на 2 години. [100% безбедно полнење]-Вграден паметен чип за да се спречи над-напон, прекумерна струја и преоптоварување. Безбедно и тивок, вентилаторот е двојно поминато за да спречи прегревање. Заштита на преоптоварување, кога овие уреди се целосно наполнети, тие автоматски ќе ја прекинат моќта без да му наштетат на машината. Стабилно и безбедно, обезбедување на квалитет, со CE, FCC, ROHS и други меѓународни сертификати. [Сцена на употреба]-Лесно за носење, многу погодно за патувања, забави или активности на отворено, семејни собири, училишта, трговски центри, хотели, продавници. [Getе добиете]-USB полнач од 30 порти, кабел за напојување, нашата 3-годишна гаранција без загриженост и пријателска услуга за клиенти.

За производот

Купувачите избираат и

Го штити вашиот омилен уред со издржлив антиГРЕБЕЊЕ, антиУВ слој Ултранизок профил за беспрекорна инте�

【Што добивате】 1pack 20 W PD Wallиден полнач, 1 Pack 38 W USB A&C Адаптер за полнач за полначи на порт, 1pack 3,3ft USB A до молњ

? [Нов надграден модел] Пенкало за стилови на Boxwave, компатибилен со таблетот Okaysea Kids OKS10068 (10 во) Најдоброто

? [Мазна стабилност] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Vivo V11 Pro Selfie Stanie Pivot Track се одликува со интели

Commptibtional Модели Овој опсег за замена на Watbro Совршеноcompatile со : Samsung Galaxy Fit2 SMR220 Watch Bands, ве молиме проверете г

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

Четките за чистење можат да навлезат во вашите уреди за да постигнат подобар ефект на чистење Крзнената

Оптичката технологија со висока дефиниција може да ја зголеми сликата во мобилниот телефон за 1,5 пати, с

Покрив за леќи на фотоапаратот за Huawei nova 5i (сина) Покрив за леќи на фотоапаратот за Huawei nova 5i (сина)...

Затворање на тока Апликација : Компатибилен со сите 38мм / 40мм / 41мм iwatch Apple Watch, вклучувајќи серија 7, сериј�

Полиестер Во Стилот на Лента, обликувана пластична глава, издржлив и удобен ремен Чувајте ги вашите уре�

€ Компатибилен Со Garmin Пливаат 2 GPS Пливање Паметен Часовник само, не одговара за други часовници Вклучув

? [РАЗНОВРСНА и УНИВЕРЗАЛНА] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Јез Макс 2 плус Ова неверојатно п�

【【Zhiyun мазен 5 надграден】 надграден со моќно вградено светло за полнење и отелотворување на духот на Make

Карактеристики на производот : Силна и издржлива, стабилна, моќна чаша за вшмукување, ротација од 360 степ

? 2019 Брилијантен држач за ажурирање на телефонот? Направи голема надградба држачот на автомобили од вто

? Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Kyocera Dura Force Pro Активното Игла Не бара никаква форма На спарув�

Симулациониот дизајн на HUD, безбедно возење : Оваа монтажа на телефон со автомобил симулира концепт на H

100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара н

ВАЖЕН СОВЕТ : 2 парчиња Заштитник На објективот на Фотоапаратот специјално дизајниран за i Phone 12 Pro Max 6Оси�

Бендовите Беа Дизајнирани за Гледајте Серија 6 5 4,3,2,1 SE,38mm / 42mm / 40mm / 44mm ПРИЛАГОДЛИВ РЕМЕН ЗА ЗАМЕНА : 38 / 40mm �

【Инсталација без загриженост】 Не се потребни алаткиедноставно следете го упатството за упатства за д�

●Компатибилен со i Pad 20182023 ipad пенкалото за i Pad поддржува само за ipad серијата 2018 и подоцнежните верзии : i Pa

? Пенкало Со Игла Со Две Во ЕДНО Компатибилно Со Xiaomi Црна Ајкула 4 Pro Со два различни совети за игла беспре

Работи на сите светски мобилни ленти за глас и податоци : LTE / CDMA / GSM / UMTS / AWS Антена со голема добивка за мо�

【Зголемување на сигналот за дома】 : Засилувачот на сигналот за мобилен телефон Hiboost го зголемува слаби�

ЈАСЕН ПРСТЕН ЗАФАТ овој држач за прстен е во Форма На Мечка, неговата транспарентна карактеристика ово�

? [ПРЕНОСЛИВ] Торбичка За Игла Со Боксови Компатибилна со ТАБЛЕТИТЕ ZZB Android 11 Os Q2 (7 инчи) Никогаш повеќе не

Pop Grip со заменлив врв; Исклучете го вашиот poptop за друг дизајн или извадете го целосно за можности за безж�

Монтисино мобилниот телефон статив монтирање дизајниран за телефони и случаи компатибилни со Magsafe Совр

Scroll