Свеж
Моќ Стоп AR8296XPR Предната Еволуција Дупчат &засилувач; Дупчиња Роторот Пар

Моќ Стоп AR8296XPR Предната Еволуција Дупчат &засилувач; Дупчиња Роторот Пар

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Дупките за дупчење ги одржуваат роторите на сопирачките до 180 степени поладни Слотови чувајте јасна контактна лепенка помеѓу подлогата и роторот. Зголемени перформанси на сопирање. Изгледаат одлично зад сопствени (или фабрички) тркала. Моќ Стоп дупчат и дупчиња ротори ви даде предностите на двете дупчат дупки за ладење и слотови за да ги избришете гас и прашина. Роторите за Напојување ги користат само најдобрите празни места и имаат одлеаноци Од Г3000 од една од најдобрите леарници.Моќ Стоп дупчат и дупчиња дизајн е нашата најпопуларна перформанси ротор за апликации улица и ден песна. Земете Моќ Запре дупчат и дупчиња ротори за подобри перформанси!. Сите дупчат и дупчиња ротори, тие се сребрени цинк позлатени да се спротивстави на ' рѓа. Со директно вклопување НА ОЕ и броење на ване, не се потребни посебни модификации на вашиот автомобил, камион или ТЕРЕНЕЦ.

За производот

Купувачите избираат и

Компатибилен со Ford F150, E100 Econoline E100 Club Wagon, E150 Econoline, E150 Econoline Club Wagon, E250 Econoline, E250 Econoline Club Wagon, 19751977; Компатибил�

Лесен за употреба : Пригушувачот на компресорот на воздухот може да се користи на приемот на пристаништ�

Технологија на амортизација со индивидуално прилагодливо враќање Враќање прилагодлив Инокс линија не�

Информации за вклопување во возилото : 20052006 за Pontiac Pursuit, 20062009 за Pontiac Solstice, 20022005 за Pontiac Sunfire, 20102011 за Saab 93x, 2

Вклучува киселински пакет Ги исполнува или ги надминува спецификациите на OEM Екстремно силни случаи на

Бренд на компоненти на Upstart Ова е дел за замена на брендот Upstart Components, а не OEM производ Сите споменувања на

Компатибилен со мотоциклите Јамаха ФЗ Го штити вашиот мотоцикл од прашина Направено во Индија...

Содржи синтетички влакна, кои помагаат во промовирање на чистото масло за поддршка на долг живот и перф

[ Опрема за возила] : Компатибилен Со Форд Ф350 Супер Должност Пикап 20052010; Форд Ф450 Супер Должност Екипажот

Врши според стандардите што ги бараат производителите НА ОЕ обезбедувајќи оптимална заштита, работен в

? Ефективна заштита? Филтерот за воздух во кабината има долг власт слој на електростатски памук, ве чува�

Инструкции за инсталација Продолжена цевка за пикап на резервоарот за гориво Продолжена цевка за враќа

Интегрално обликуван материјал за триење, обликуван на плочата за поддршка за интегритет на обврзници �

Ги исполнува или надминува спецификациите на OEM ФОРМАТА ФОРМА И ФОРМАТ И ФУНКЦИЈА Ги исполнува или надм�

Го подобрува протокот на воздух за подобри перформанси и забрзување Конструиран со 100% избришан полиуре

Сензорот се монтира без линии за гориво што течат кон цртичката Избор на опсег A : 0 300 psi, или опсег од 0 150

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ...

Заврши со голема загуба, лесно монтирање Брза инсталација, овој производ е лесен за употреба и е изработ

Како преработен оригинален Дел Од Опремата, оваа единица гарантира совршено вклопување на возилото Екс

Филтерот за климатизација е изработен од еколошки влакна, силни и издржливи, безбедни и невкусни, филте�

* Директната замена е испукана или скршена * Чувајте го вашиот мотор правилна температурна разновидност

Висок квалитет : Направени од висококвалитетна ABS пластика, овие филтри за моторно масло се цврсти и сиг�

【Број на дел】 12616995, 12593591, 12607330, 2173104, 2173104 Ве молиме, потврдете го бројот на делот и моделите на Вехил пред

【Fit Vehicles】20112014 200 24 L, 20072010 Sebring 2.4 L, 20082014 Avenger 2.4 L, 20072011 Калибар 2.4 L, 20072017 Патување 2.4 L, 20072017 Компас 2.4 L, 20092016 П�

Пополнети капачиња од сите типови и на пазарот на оригинална опрема и за автомобилскиот центар за автом

Лесно за инсталирање Едноставно прилепете го освежувачот на воздухот Pureeflow директно на филтерот за воз

Компатибилни Броеви На Делови 2 : 921161056 / 921161072 / 921161069 / 921161009, Бренд : ДЕ Компатибилни Броеви На Делови : 9

◆ Ангел чувар за заштита на автомобилотовој автомобил огледало привлекува рака обележана со зборовите

Brand 100% Сосема нова и висококвалитетна замена ❄12v, Дел Број : RC60151352 RC60151350 1685152030 ❄Одговара за џон Дир 6х4 га�

Гордо произведен во САД Медиуми : 304 SS Wire Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произведе

(ОЕ бр) : 11537505229 1153 7505 229 цевка за вода за автомобили Ве молиме контактирајте не ако имате какви било праша�

Компатибилен со Honda GX110 GX120 GX140 GX160 GX200 GX240 GX270 GX340 GX390 мотор Бројот на делот за замена е 16955ZE1000 16955 ZE1000...

Широките слотови им помагаат на сопирачките да работат до 200 степени поладно Ја намалува сопирачката бл

V278 HR 12 Хидраулични Ролери Брегаста Осовина ЗА GM LS2 / LS3 Gen IV, Еден Болт 278 / 290 Рекламира Времетраење, 227 / 239 В�

Подготовка : Ве молиме, проверете го филтерот за вклопување и описот за да видите дали оваа ставка ќе раб

Како преработен оригинален Дел Од Опремата, оваа единица гарантира совршено вклопување на возилото Кли

Помага во стапици на честички во воздухот пред да влезат во моторот Одличен капацитет и ефикасност на ф�

СТАНДАРДИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ПРОИЗВОДИТЕ НА ПРОИЗВОДНИЦИ OE Број : 9 L3 T14 B709Faw 9 L3 Z14 A701 FB...

Компатибилност на возилотоПокриј за вентилатор на радијаторот компатибилен со Dodge RAM 1500 20022008, Dodge RAM 2500 200

【Fitment】 Компатибилен со Гранд Чероки во 19992004 година 【Референтен број】 Број на размена на размени : CH301411

Осигурете се да се исполнат оригиналниот стандард за Maunfacturing Директно замена и компатибилност на произ�

Max Pow е еден од најголемите провајдери на делови за автомобили во Северна Америка, исто така, лидерски бр�

100% Сосема Нов, Вклучувајќи инсталирајте комплети, Исто како што покажа сликата, Резервни директни пумпи

Боја : Црна Пакетот Вклучува : 1 Пар Дебеломер Капак (Инструкции За Инсталација не се вклучени.) Забелешки

Scroll