Свеж
Инјен Технологија СП5040П Систем За Внесување Ладен Воздух

Инјен Технологија СП5040П Систем За Внесување Ладен Воздух

Достапност: Достапно.
DEN 1.67

Коњските сили и зголемувањето на вртежниот момент ќе варираат во зависност од возилото Дел број : СП5040П. Тежина На Пакетот : 5,15 фунти. Оем еквивалентен дел број : СП5040П. Наместен дводелен довод на ладен воздух w/MR tech и супер нано-веб сув филтер.

За производот

Купувачите избираат и

Двоен заптивка на прстенот Опрстен за засилено запечатување и вклучете две цевки за натопи Опрстен Пос�

Ја задржува врската за влечење врзана за шасијата ако се исклучи Поврзувањето на врската за влечење е п�

Број на дел од ГЛМ : 24880; Број на дел од Сиера : 187860; Број на дел од Меркур : 3549088 Q2; Број на дел од ОМЦ : 312456 ГЛМ

Тип на производ : Автоматски дел Димензии на пакетот : 5 Количина на пакет : 1 Тежина на пакет : 1...

Овој колектор за внес ќе биде компатибилен со 19672003 Мал блок Крајслер / Мопар 318, 340 Спецификации : Основен

ЗА VW Beetle Седан 19541977 / Ragtop 19541963 / Подвижен Покрив 19641977 / Кабриолет 19541970 ЗА VW Супер Буба Седан 19711975 / Кабриоле

Пакетот вклучува : 3 пакет 16awg водоотпорен конектор (машки конектор 3 x 3way со жица од 4,7 инчи; 3 х 3ВЕ женски к

Како дел од областа на оригинална опрема, оваа единица гарантира совршено вклопување во возилото Целос�

100% Целосна Кавга Бесплатна ПрограмаНема Враќање На Јадрото / Без Основно Полнење 100% тестиран притисок

100% нови и направени со највисок квалитет на достапни, стабилни карактеристики, голема сигурност Вниман�

Напон на серпентина : 12 VDC 10 A Стил на монтирање : Вклучете се Оперативна температура (° C) : 40 до 125...

Погодно за 20132019 Nissan Pathfinder 2 Погодно за 20142019 INFINITI QX60 3 Погодно за 2013 година Infiniti JX35 3 Број на дел од производ

Подолг сервисен живот : Нашата батерија Life Po4 обезбедува 2000 циклуси и 10 годишен живот во споредба со 200 500

ПРЕМИУМ ОДДЕЛЕНИЕ : Дебеломерните Диск Сопирачки Raybestos RLine се дизајнирани да обезбедат безбедни перформ

Компатибилен со повеќето прекинувачи за рокер во индустријатастандардна големина Дизајнот на усните о

Улична Изведба Тече 80 GPH слободен проток Притисок на исклучување претходно поставен 7 Регулаторот на пр�

Карактеристики : Состојба : Нов Дебеломер На Сопирачката; Директна Замена, Лесна Инсталација; Строго Кк �

(ОЕ бр) : 032129620 C 036129620 D филтер за воздух Ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања во врска с

Компатибилност на возилото овој резервоар за течноста за ладење е компатибилен Со LexIS200 T 20162017, LexЕ250 2014201

Компонентите се дизајнирани да одговараат на перформансите на ОЕ на вашите сопирачки З17 Еволуција Чист

(ОЕ бр) : 17040JN00 A 17040 JN00 A филтер за гориво Ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања во врска �

€●Fitment_ левиот преден дебеломер За Крајслер Аспен 2007 2009, 20092010 За Доџ Дакота, 20072009 За Доџ Дуранго, 20092010 За

Филтрите за масло за мотори на Bosch Workshop екран до 97,5% од штетните честички како што се нечистотии, јаглеро�

Формула за ниска прашина керамички влошки за сопирачките дизајнирани да ги одржуваат тие тркала чисти �

【Висок квалитет на материјал】 Трајлив анодизиран алуминиум на заред, CNC Billet алуминиум анодизирана црв�

Компатибилен со Buick, Cadillac, Cat, Chevrolet, General Motors, Man и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел

Апликации : Kubota ZG222 ZeroTurn Mower w / kgz770E2 Eng Filters included (1) Lube Replaces HH15032430 (1) Hydrostatic Replaces HHK7014070 (1) InLine Fuel Replaces 1258143012 (1) O.

Погледнете го описот на производот за целосен список на компатибилни возила Помалку одржување : Интерв�

595660 капакот на чистење на воздухот, 595663 база на филтрирање на воздухот, 799579 филтер за чистење на воздухо�

Покрив за воланот на јаглеродни влакна за воланот за Honda Accord 10ти Gen Sedan LX Sport ExL Touring Hybrid 2018 2018 2020 2021 2021 2022 На�

Scroll