Свеж
Хок Перформанси HB250F. 653 КС Перформанси Керамичка Сопирачка Рампа

Хок Перформанси HB250F. 653 КС Перформанси Керамичка Сопирачка Рампа

Достапност: Достапно.
DEN 1541.76

Хпс-Улично соединение за сопирање Со Високи Перформанси Зголемена моќ на запирање. Нежно на ротори. Практично без бучава. Високо триење/вртежен момент топло или ладно. Hps-Улични влошки за сопирачки со високи Перформанси се светски познати по зголемувањето на моќноста за запирање на вашето улично легално возило. Зголемувањето на перформансите на системот за сопирање на вашите возила е лесно кога ќе изберете HPS соединение ЗА сопирање На Howk перформансите. Оваа уникатна формула За Феро-Јаглерод е развиена за улични перформанси користејќи ја безбедноста и квалитетот на воздушната и мотоспортот технологија на силно триење. Уличното соединение Со Високи Перформанси нуди поголем коефициент на триење над залихите на сопирачките и може да ви обезбеди 20-40 проценти поголема моќност на запирање и поголема отпорност на избледување на сопирачките од повеќето стандардни влошки за замена. Помалку избледување значи дека ќе имате високо издржлива подлога за сопирачките со помалку прашина од сопирачките.

За производот

Купувачите избираат и

Оригинален фабрички дел од ОЕМ во оригинално пакување на мало Загарантирана е квалитетот на OEM и директ�

Гордо произведен во САД Медиуми : 304 SS Wire Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произведе

Директно заменливо огледало стакло компатибилно со Транзит 2015 2019 година 150 250 350 HD (не загреано) (LH) Вклуч�

Замена 2015 LexNX 200 T филтер за воздух во кабината; Количина : 3 Активираниот филтер за јаглероден воздух ги н�

Модерното бело ОСВЕТЛУВАЊЕ ПРЕКУ бирање обезбедува јасна видливост за време на ноќната употреба Компл�

Антиокс Слој За Подолг Живот : дебеломерните предни десни сопирачки се третираат со комерцијален Антио�

Висококвалитетни Суровини,Исплатливи, Ги Намалуваат Трошоците За Одржување Обезбедете Исполнување На

Замена 2007 година Toyota Hiace Cabin Air Filter; Количина : 2 Активираниот филтер за јаглероден воздух ги намалува мири

Крајна долговечност : Ограничена гаранција од 10годишна / милиони милји штити за животот на вашето возил�

19982004 Авалон В6 3 19972001 Камри В6 3.0 Л Не Одговара 2 19992001 Солара Л4 2 20022003 Солара Л4 2 19992003 Солара В6 3...

Компатибилен со Seadoo PWC 580 650 720 Број на дел : 275500090 07060058 3510326 006510 Компатибилен со Seadoo PWC 580 650 720...

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни Дијаметар На Телото на Пумпата : 3,8

Гордо произведен во САД Медиуми : Хартија Строга контрола на квалитетот за супериорен производ...

Помошен излез за напојување од 12 волти Лесен за користење Погодно за различни апликации...

Компатибилен со Volvo и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од вашата оригинална един

Компатибилен со многу автомобили на Toyota, Lexи Scion, камиони и SUV Заштедете пари, DIY и поправка на вентилаторо

Замена на компонентите на Upstart AM116304 Филтер за гориво за моторот Kohler M1824561 Материјал за квалитет на премиу

(ОЕ бр) : 11537544638 1153 7544 638 Алуминиумска глава подобрена цевка за вода Ве молиме контактирајте не ако имате к

Сет вклучува 4 жици (w / 2 Серпентина Води) Ликвидацијата со променлив чекор обезбедува ултра низок отпор,

Подобрување на перформансите и функцијата на пропуст на прашина Освежете го воздухот Елемент за замена

【Замена на филтерот за гориво】 Заштита на системот за гориво и моторот од штетни честички, помага да се

【Подготовка】 сад за талог за гориво за трактор Форд : 8n, 9n, 2n, naa; За Mguson трактор : TE20, TO20, TO30, TO35, MF35, F40, MH50, MF50

Филтри до 99% од загадувачите на воздухот филтри за премија за стражари на кабината, како што се фино пра�

Идеална замена конкретно дизајниран да биде директен натпревар за оригиналниот цилиндер на тркалото н

За мотори на цилиндри во линија 4 и 6 Користете во 187278 пумпа за гориво Користете со пумпи за гориво AC...

Широка апликација за комплет за исклучување на оската Dodge RAM меморија за Dodge RAM 1500 2500 3500 19942002 Карактерист�

Високата стапка на проток на воздух ги подобрува перформансите и економичноста на горивото Супериорни�

Поточно дизајниран за ентузијаст за перформанси Iridium IX обезбедува извонредно забрзување, висока ефикас

Филтрите за спиннафта за максима на максима се врвна опција дизајнирана да ги надмине O Дизајнирано со в

Fit For : За Chevrolet Aveo 20092011, за Chevrolet Aveo5 20092011, за Pontiac G3 2009, за Pontiac G3 Wave 2009 Инсталација : Директна замена, лесна ин

Дишете подобар воздух Pureeflow HEPA со премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација Првата фаза е ХЕПА (возд

Двегодишни спецификации за гаранција : Екранот : LED мерка Напон : 1224 V Тип на интерфејс : Анода и катода Мат

Scroll