Свеж
Комплет За Клип Со Заден Дебеломер 18-9020 ЗА СУЗУКИ ДР250С 250 1990-1995

Комплет За Клип Со Заден Дебеломер 18-9020 ЗА СУЗУКИ ДР250С 250 1990-1995

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

СЕ што ВИ ТРЕБА : Секој комплет содржи Еден клип или клипови за обнова на еден дебеломер ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ДЕЛОВИ : Boss Bearing продава делови што ги исполнуваат или надминуваат стандардите НА OEM. Прецизност обработена од нерѓосувачки Челик со висок степен 304. Нерѓосувачкиот челик ја намалува топлинската спроводливост до 93% во споредба со алуминиумот. БЕСПЛАТНА СТАНДАРДНА ИСПОРАКА во рок од 1 работен ден. Ве молиме имајте предвид дека испораката на испорачани предмети, откако ќе го напушти нашиот магацин може да биде одложена врз основа на РАСПОРЕДОТ за испорака НА USPS и Fed Ex, особено помеѓу Денот на Благодарноста и Божиќ. ИГРАЈТЕ ПОВЕЌЕ И ТРОШЕТЕ ПОМАЛКУ : Носењето Шефови ги има деловите за замена што ви се потребни за да ги задржите ВАШИТЕ АТВ, ХИВ, Нечистотија, Уличен Велосипед и Моторни Санки надвор од гаражата и назад во акција. Нашите комплети ви заштедуваат пари и време со тоа што ви ги даваат сите делови што ви се потребни за да го поправите или надградите вашето возење на едно место. МИР на УМОТ : Секој Производ Што Носи Шеф доаѓа со 1-годишна гаранција што ве штити по купувањето. Уверени сме дека нашите производи ќе работат откако ќе се инсталираат во вашето возило. Но, во редок случај тоа да не го стори, ние ќе го замениме во секое време во рок од една година од вашата нарачка. Ако имате проблем, ние ќе го преземеме секој чекор за да ви помогнеме. Содржи : Секој комплет содржи клип или клипови за обнова на еден дебеломер. Прецизност обработена од нерѓосувачки Челик со висок степен 304. Нерѓосувачкиот челик ја намалува топлинската спроводливост до 93% во споредба со алуминиумот.

За производот

Купувачите избираат и

Изработени од силни синтетички влакна отпорни на топлина Се спротивставува на абразија и органски раст

? ? Број на делE2541 M, A42031, F1552 A, FG1315, 9 L3 Z9 H307 E, 595049054, SP2095 M ? Карактеристикиовие делови се 100% тестирани за да се

0,4 мм иридиум центар електрода : светови најмал дијаметар што го максимизира потенцијалот за отпуштање �

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произ�

【Број на дел од производителот на референци (OEM)】 : 25192228, 25192228, 55575048, 55579951, 55564890,55577284,902033,1581816,158116, 969841038 L Мо

Осигурете се да се исполнат оригиналниот стандард за Maunfacturing Директно замена и компатибилност на произ�

забелешка 1Овој производ Е производи По пазарот,, не вистински.ако сакате купете вистински предмети, ве �

Име на производот : резервоар за прелевање на течноста за ладење; Материјал : Метал Содржина на пакет : 1 с

Севкупна висина 157,73 мм (6,21 во) SEAM OD 101,5 mm (3,996 in) Заптивка ОД 58,5 мм (2,303 ин) Заптивка во дијаметар 50,06 мм (1,971 во

Компатибилен со Крајслер Пацифик (20172023), Крајслер Војаџер (20202022), Гранд Карван 20212023 Активираните филтри �

Застанете На Пара еднонасочните дебеломер се опремени со дизајн на пловечки завртки што им овозможува

Гордо произведен во САД Медиуми : 304 SS Wire Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произведе

Гордо произведен во САД Медиуми : 304 SS Wire Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произведе

Делот е потврден, тестиран и одговара на вистинската апликација за возило Вклучете : Куќиште на филтеро�

Честопати наведени како оригинална опрема, приклучоците за искри NGK се најдобрата комбинација на перфо�

Примарна примена : Опрема Гарднер Денвер Земја на потекло : Соединетите држави Примарна примена : Опрема

Погодно за : За Харли Softail Тенок наследство одговара на масното момче 20162017; Погодни за : За Харли Турненг �

Изработен од алуминиумски лим Од Воздушна Класа Т6061 Директно вклопување за 19992003 Форд 7...

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произ�

[Fitment] : Thermostat на течноста за ладење 20132013 за Infiniti JX35,20142018 за Infiniti QX6020072018 за Nissan Altima, 20092018 за Nissan Maxima, 20082018 2017

Овој филтер го карактеризира кружниот дизајн на ДНК Инсталирањето на филтерот е многу лесна, едноставн�

Директно вклопување за 2015 година Mitsubishi Lancer L424 L (само рачен транс) 20162017 Mitsubishi Lancer L42 Совпаѓање на годините

За Volkswagen Golf Jetta Passat Corrado Eurvan 2 Производ за последователно работење со врвен квалитет 1 година гаранција...

Димензии на пакетот : 5,75 L x 3,93 H x 3,93 W (инчи) Тежина на пакет : 0,25 фунти Број на дел : 57162 Димензии на пакетот :

Дизајн : Aosk Grey Iron Man и Bat Man Design Car Start Cover Set (2 компјутери) може да го заштити вашето дете од случајно допирањ�

Доволно долго за вашиот автомобил : ќе добиете 1 парче заптивка на задната врата со мерење приближно 5,3 м�

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни Дијаметар На Телото на Пумпата : 30�

Доживејте очигледна разлика : без разлика дали забележувате задоцнување во забрзувањето, помалку од пр�

Фрам е избор на потрошувачот #1 Промената на филтрите за гориво ќе ја подобри емисијата на моторите...

Суровини со висок квалитет, економични, ги намалуваат трошоците за одржување Директна замена и компати�

Оригинален производ на Ford OEM Оригинален производ на Ford OEM Ова е оригинален дел на Форд, дизајниран и инже�

Спецификации : Повеќе од 100 години, Доналдсонхас обезбеди ефективни решенија за сложени предизвици за ф

Апликација : C6 Стил на менувач : копче за притискање и притвор Големина на раката на менувачот : 16in единеч

? 【Меки и отпорни на абразија】 Нашето копче за промена на менувачот е изработено од вештачка кожа, мека

Scroll