Свеж
MaxPeedingRods 6an 20ft Комплет за гориво на гориво 3/8 Црево за гасно масло за гас An6 фитинг менувач на ладилни линии CPE најлонски не'рѓосувачки челик плетенка+ -6AN црево за закл?

MaxPeedingRods 6an 20ft Комплет за гориво на гориво 3/8 Црево за гасно масло за гас An6 фитинг менувач на ладилни

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

【Апликација】 : Се користи како линии за ладење на преносот, турбо ладилна линија, линија за враќање на горивото, линија за снабдување со гориво, црево за течноста за ладење, линија за мерачи на гориво, вакуумска линија, линија за напојување со масло 【Големина】 : ID-0. 【Функција】 : Работен притисок : -40 F до +350 F 4 x AN6 Крајно црево за заклучување на притисок; 2 x 45 ° AN6 Крај на цревото за заклучување на притискање; 2 x 90 ° AN6 Крај на цревото за заклучување на притискање; 2 x 180 ° AN6 Крај на цревото за заклучување на притискање (ќе го добиете токму истото како што покажува сликата). Линија за ладење на масло за пренос. Линија за враќање на горивото, линија за снабдување со гориво. Црево за течност за ладење. Линија за мерачи на гориво, вакуумска линија. Турбо ладилна линија. Линија за напојување со масло. Течност за пренос. Масло/дизел и гориво. хидраулична течност.

За производот

Купувачите избираат и

Идеална замена Овој склоп на куќиште на термостат на течноста за ладење на моторот директно го заменув�

Item Package Dimension 4699999995206 L x 4.599999995308 W x 1.99999999796 H inches Тежина на пакетот на артикалот 0,05 фунти Количина на пакет

Тип на вклопување : Специфично за возилото Димензии на пакетот : 14.636 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,430 ки

Секој дел од TRW има четири нивоа на преглед на тестирање / технички / ревизија пред да се даде одобрение, в

(2x) Управувачи за напаѓачи UBOLT FLIP (4x) Тркалезна свиоци 5 / 8 "Uзавртки Инструкции за инсталација и хардвер...

Нов сет за надворешни и внатрешни филтри за внатрешни работи Овој дел од задниот дел е направен за да ги

Го заменува претходниот број : 35897575 T02 Ве молиме, проверете ја сопствената вклопување...

Земја / Регион На Производство : Кина Производителот Дел Број : БП04 Тежина : околу 290гр Глава на Лежиштето

100% Сосема Нова Резервна Единица Не Е Повторно произведен 6 МесециГаранција Ги исполнува Или Надминува О

20152020 TLX V6 35 L лева страна со Покров 100% тестирање на перформанси 100% нова премиум компонента...

Замена за : 20142018 GMC Sierra (не одговара за раката на бришачот U или J Hook) Замена за : 20142018 Chevy Silverado (не одговара з

Принципот на нашата компанија е „Прва услуга, прв квалитет“ Нашите производи вклучуваат релеи, прекин�

Пакетот содржи : ќе ви бидат обезбедени 4 парчиња индуктивен час метри со 4 парчиња жици и 8 завртки за пар

Врската заптивка првично беше дизајнирана да ги замени мијалниците од типот на бакар во системите со ви

Гордо произведен во САД Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произведени со највисок к

СЕ што ВИ ТРЕБА : Секој комплет содржи Еден клип или клипови за обнова на еден дебеломер ВИСОКОКВАЛИТЕТН

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни Проток : 100120 Литри На Час...

Visufilter Clear Disc во форма на филтер за гориво за 1 / 8 "3 / 16" линија за гориво Исчистете го куќиштето на полимер с

Проширена Покриеност За Рани И Доцни Апликации За Модели Абење И Бучава Тестирани Од Независна Лаборат�

Лифт лента, (1) F заптивка вклучена, (1) прикачен О заптивка, заптивка за подигање MFR G141AF, 15 / 16 "(23,8) и 11" (279...

Вклучува неопходен хардвер за лесна инсталација Темелно произведени за да ги исполнат вашите очекувањ�

6,25 во тело Тече 45 gpm топло моторно масло 8 микрони синтетички елемент претходно инсталиран за фино филтр�

Премина од : Baldwin B5090, B5090, Big A 96084, Carquest 89084, Champ LFW4685 XL, Cummins 3098690, XWF4245 XWF4245, NAPA 4084, 4084, Wix 24084, 24084, 524084...

Подобрете ја моќноста и забрзувањето додека ја одржувате фабричката кутија за воздух Нашите филтри има

Гордо произведен во САД Медиуми : 304 SS Wire Строга контрола на квалитетот за супериорен производ...

Одржува правилен притисок на системот за ладење Лесна инсталација и отстранување 100% тестирани за да се

ПРЕМИУМ ОДДЕЛЕНИЕ : Дебеломерните Диск Сопирачки Raybestos RLine се дизајнирани да обезбедат безбедни перформ

Подготовка : Замена за Toyota Avalon Camry Sienna LexES350 RX350 Број на дел од производителот : 04152yzza1...

Компатибилност : Замена за (Hyundai Elantra 20112016 L4 18 L 20142016 L4 2.0 L), (Hyundai Elantra Coupe 2013 L4 1.0 L), (Hyundai Elantra GT 2013 L4 1.8 L 20142017 L4 2.

4 "цевки за внес на воздух се вклопуваат за 09 14 Silverado 1500 Fit for Avalanche Suburban 1500 2500 Fit for Tahoe Cadillac Escalade ESV Ext GMC Sierra 150

Висококвалитетна замена на задниот дел од марката Мотадин Филтер за масло од кертриџ исто како и сликат

Компатибилност на возилото Собрание на вентилаторот A / C кондензатор компатибилен со Honda Accord 19982002, одго�

? ? Продолжен простор за складирање】 Проширете го просторот за складирање и организирајте простор, обез

Replac Продавница замена На Пумпа За Гориво За 2005 Јамаха Меѓународниот 240hp Z240 B (6 P12), Z240 A (6p02) Мотор Специфика

Должината на пакетот е 18 инчи Висината на пакетот е 21 инчи Ширината на пакетот е 18 инчи Тежина на пакет : 6

Идеална замена конкретно дизајниран да биде директен натпревар за оригиналниот цилиндер на тркалото н

Тип на вклопување : Специфично за возилото Современите филтри за филтрирање на филтерот за филтрирање н

Брзо го отстранува и инсталира спојката на вентилаторот при поправка на пумпата за вода или спојката на

Врши според стандардите што ги бараат производителите НА ОЕ обезбедувајќи оптимална заштита, работен в

100% сосема нова единица за задниот дел Не се воспоставени од производство 6 месециводство Ги исполнува и�

Високо задржување на загадувачи Отпорен на притисок и температура Прецизна обработка...

Апликации : Kubota ZG222 ZeroTurn Mower w / kgz770E2 Eng Filters included (1) Lube Replaces HH15032430 (1) Hydrostatic Replaces HHK7014070 (1) InLine Fuel Replaces 1258143012 (1) O.

Scroll