Свеж
Фројд 99-281: 2-3/8 Бит за врата од стакло од мушка што може да се врати со 1/2 Шанк

Фројд 99-281: 2-3/8 Бит за врата од стакло од мушка што може да се врати со 1/2 Шанк

Достапност: Достапно.
DEN 912.00

Спецификации : Лежиште Дија 1-1/4 ", Мала висина 1/8", целокупна диа. 2-3/8 ", целокупна должина 3", Шанк Дија. 1/2 ", карбид висина 7/8", радиус 7/32 ". Патници што одговараат на профилите за двете страни на вратата за проекти со највисок квалитет. Користете сечило од 1/8" Kerf за да го отстраните задниот профил за да инсталирате стакло . Користете само на рутери поставени на табела. Идеално за врати од тврдо дрво или меко дрво. Фројд Перма-Шилд облога. Спецификации : Лежиште Дија. 1-1/4 ", Мала висина 1/8", целокупна диа. 2-3/8 ", целокупна должина 3", Шанк Дија. 1/2 ", карбид висина 7/8", радиус 7/32 ". Патници што одговараат на профилите за двете страни на вратата за проекти со највисок квалитет. Користете сечило од 1/8" Kerf за да го отстраните задниот профил за да инсталирате стакло . Користете само на рутери поставени на табела. Идеално за врати од тврдо дрво или меко дрво. Фројд Перма-Шилд облога.) Поставени сетови за врата од стакло од мушка.

За производот

Купувачите избираат и

Цврста месинг конструкција за издржливост и сигурност Завршувањата НА КОЛЕР се спротивставуваат на ко�

Идеално лесно, професионално ниво на алуминиум за градежна употреба Топчитање центар вијала наменета з

Спецификации : Лежиште Дија 22мм, мала висина 17 / 32 ", број на секачи 2, целокупна диа 111 / 32", целокупна должин

Спецификации : Имајќи Диа 3 / 8", Број На Секачи 2, Целокупната Диа 7 / 8", Вкупна Должина 23 / 16" , Шенк Диа...

Создава прекрасен тркалезен профил со мушка за вметнување Ги намалува сите материјали за состав, ивери�

Дизајн на екстрактор на мобилен прашинаизграден за да се испорача максимална подвижност што се користи

Одговара на повеќето торбички со алатки Заострен преден дел за удобно вклопување 2трага челик ролери то

Спецификации : Лежиште Дија 1 / 2 ", голем радиус 13 / 32", број на секачи 4, целокупна диа 25 / 8 ", целокупна должи�

Овластена Замена Од Националниот Хардверски Фонд #N186908 Незголемувањето отстранлив игла Пет зглобови, ц�

Дизајнирано да обезбеди мобилност за вашите машини за обработка на дрво Контролната рачка управувана о

Држи мерка на лента, мали делови или сврзувачки елементи Задните јамки овозможуваат торбичката да се но

Спецификации : Лежиште Дија 3 / 8 ", Број на секачи 4, целокупна дија 21 / 2", целокупна должина 31 / 8 ", Шанк Дија..

МЕМОАРИ ВЕЛИЧЕСТВЕНО 18 ПЕШКИР БАР ОПИС НА производот МЕМОАРИ® ВЕЛИЧЕСТВЕН 18 ПЕШКИР Бар Од Производител

КОМПАКТНИ ФЛУОРЕСЦЕНТНИ СВЕТИЛКИ за ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА : компактниот дизајн со двојна цевка на СИЈАЛИ�

Силиконски карбид жито со високи перформанси за долг живот и големо отстранување на материјалот Висока

Земја на производство : Тајланд Производител : Стенли Правилото за лента обезбедува позитивна брава на �

Спецификации : Агол 10 °, намалена длабочина 5 / 16 ", број на секачи 2, целокупна диа 121 / 32", целокупна должина

Производот е лесен за употреба Производот е издржлив Производот е произведен во Кина Тежок, отпорен на �

Спецификации : Лежиште Дија 3 / 4 ", Број на секачи 2, целокупна дија 2", целокупна должина 313 / 16 ", Шанк Дија...

Спецификации : Лежиште Дија 1 / 2 ", голем радиус 1 / 4", број на секачи 4, целокупна диа 11 / 2 ", целокупна должин�

Земја на Потекло : Малезија Должина на пакетот : 1 Ширина на пакетот : 1 Висина на пакетот : 1 Земја на Потек�

Премиум сегменти со двоен ред за побрзо отстранување на материјалот Оптимизирана врска / формула за по�

2 пакет Цврст перваз праг за употреба насекаде во домот Тешкиот дизајн ги штити ѕидовите...

Производство на бесконечен број на дизајни на профили со разликување на поставките за висина и ограда и

Левитон со 2пол комерцијално одделение оклопна гума машки приклучок, директно сечило, NEMA 515 P, 125 волти, 15 �

Левитон со 2пол станбена оценка гума женски конектор, директно сечило, NEMA 515 R, 125 волти, 15 засилувачи Зазе�

ИЗДРЖЛИВОСТ : завршувањата НА КОЛЕР се спротивставуваат на корозија и оцрнуваат за трајна издржливост �

Класичен мост remетски потсетува на гроздобер водовод народен јазик Вклучен е лесен за инсталирање шабл�

Отпорен На корозија трунула крај на куката што овозможува точни мерења Механизам за самозаклучување за

Изградба на леано железо и челик за додадена стабилност и издржливост Висината на секачот од 3 / 16 „до 3 /

Погодно пакет за ажурирањеСоздаден за да им помогне на корисниците на екстрактор на прашина од VAC090 се д�

Scroll