Свеж
КОЛЕР 16232-3-БВ Тапа За Мијалник За Бања, Живописна Четкана Бронза

КОЛЕР 16232-3-БВ Тапа За Мијалник За Бања, Живописна Четкана Бронза

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

Цврста месинг конструкција за издржливост и сигурност Завршувањата НА КОЛЕР се спротивставуваат на корозија и оцрнување, надминувајќи ги стандардите за издржливост на индустријата во текот на два пати. Линии за дизајн на течности за лесно чистење. Ја надополнува славината Марго и линијата за додатоци. Широко распространета тоалетна славина со две рачки за центри од 8 до 16 инчи. Опис на производот Редефинирајте го традиционалниот стил со оваа славина За мијалник За бања Марго, која се одликува со силен модерен дизајн кој командува со внимание. Оваа славина за мијалник за капење доаѓа со задебелени, crossономски вкрстени рачки и суптилните детали на врвот На Перницата На Марго. Опремена со Лесни За инсталирање и вентили за Ултраглид без истекување, оваа славина е наменета за прецизност и сигурност, како и стил. Од Производителот Редефинирајте го традиционалниот стил со оваа славина За мијалник За бања Марго, која се одликува со силен модерен дизајн кој командува со внимание. Оваа славина за мијалник за капење доаѓа со задебелени, crossономски вкрстени рачки и суптилните детали на врвот На Перницата На Марго. Опремена со Лесни За инсталирање и вентили за Ултраглид без истекување, оваа славина е наменета за прецизност и сигурност, како и стил.

За производот

Купувачите избираат и

Силиконски карбид жито со високи перформанси за долг живот и големо отстранување на материјалот Висока

Поништи Произведено во САД Или Увезено ИЗДРЖЛИВОСТ : завршувањата НА КОЛЕР се спротивставуваат на коро�

Спецификации : Агол 10 °, намалена длабочина 5 / 16 ", број на секачи 2, целокупна диа 121 / 32", целокупна должина

Спецификации : Лежиште Дија 1 / 2 ", голем радиус 13 / 32", број на секачи 4, целокупна диа 25 / 8 ", целокупна должи�

Спецификации : Лежиште Дија 1 / 2 ", голем радиус 1 / 4", број на секачи 4, целокупна диа 11 / 2 ", целокупна должин�

2 пакет Цврст перваз праг за употреба насекаде во домот Тешкиот дизајн ги штити ѕидовите Цврст цинк умре

Стенли Црната работи на алуминиум, винил обвивка, скрининг, картон, кожа, бакар и пластика Засилен најви

Спецификации : Лежиште Дија 11 / 4 ", Мала висина 1 / 8", целокупна диа 23 / 8 ", целокупна должина 3", Шанк Дија...

Мешавина Направени во САД или увезени Спецификации : Шанк Дија Заокружување над битови Омекнете ги рабо

Земја на Потекло : Малезија Должина на пакетот : 1 Ширина на пакетот : 1 Висина на пакетот : 1 Земја на Потек�

Спецификации : Лежиште Дија 22мм, мала висина 17 / 32 ", број на секачи 2, целокупна диа 111 / 32", целокупна должин

Производство на бесконечен број на дизајни на профили со разликување на поставките за висина и ограда и

Премиум сегменти со двоен ред за побрзо отстранување на материјалот Оптимизирана врска / формула за по�

Дизајниран да ја зголеми разноврсноста и функционалноста На Организаторите На Плакарот За Конфигураци

Идеално лесно, професионално ниво на алуминиум за градежна употреба Топчитање центар вијала наменета з

Дизајнирано да обезбеди мобилност за вашите машини за обработка на дрво Контролната рачка управувана о

Navman USA GPS за IPAQ Navman USA GPS за IPAQ Донесувајќи голема осветленост и разноврсност на пазарот на дилер / дистриб�

Ротирачки удар Го зголемува животниот век за 30% во однос на системите за фиксен удар Висока брзина на се

2 пакет Челична конструкција за дополнителна цврстина Лесна инсталација; не е потребно мортизирање све�

Создава прекрасен тркалезен профил со мушка за вметнување Ги намалува сите материјали за состав, ивери�

Сертифицирани Одлеаноци Од Механит Прецизност досадно и усовршена глава за мелење Перницата со голем д

Тежина на артикалот : 0,1 lb Земја на потекло : Кина Боја : Брегот на Слоновата Коска Само во затворен употре

40 вати животот 500 часа Средно завртка база 40Вати Висок Интензитет Светлина S11 1 CD Сијалица...

XT ПРАБ ФУ БАР Опис на производот Стенли 55099 XT PRYB FU Бар Стенли Fatmax Xtreme Fubar Функционална Алатка бар е 4во1 ала

Дизајн на екстрактор на мобилен прашинаизграден за да се испорача максимална подвижност што се користи

Земја на производство : Тајланд Производител : Стенли Правилото за лента обезбедува позитивна брава на �

Левитон со 2пол комерцијално одделение оклопна гума машки приклучок, директно сечило, NEMA 515 P, 125 волти, 15 �

Користи 100% девица жито Издржлив и безбеден Мешавина за коректна материјал Обврзниците за премија од см�

ИЗДРЖЛИВОСТ : завршувањата НА КОЛЕР се спротивставуваат на корозија и оцрнуваат за трајна издржливост �

Производот е лесен за употреба Производот е издржлив Производот е произведен во Кина Тежок, отпорен на �

Број на дел : K490CP Тип на производ : држачи за тоалетна хартија Произведено во Кина Опис на производот Ние

Поништи ИЗДРЖЛИВОСТ : завршувањата НА КОЛЕР се спротивставуваат на корозија и оцрнуваат за трајна издр�

МЕМОАРИ ВЕЛИЧЕСТВЕНО 18 ПЕШКИР БАР ОПИС НА производот МЕМОАРИ® ВЕЛИЧЕСТВЕН 18 ПЕШКИР Бар Од Производител

Scroll