Свеж
Имлек Зимска грав за бебиња за деца деца за новороденче од јагода со јагода плетена капа

Имлек Зимска грав за бебиња за деца деца за новороденче од јагода со јагода плетена капа

Достапност: Достапно.
DEN 324.80

Полиестер, памук Затворање на влечење. Само миење на рацете. ♥ Материјал : висококвалитетен мек, дише и лесен памук и полиестерска материја. ♥ Големина : Обем на главата : 44 см - 50 см (17,32 '' - 19,69 ''), одговара на 6 - 24 месеци. Ве молиме, користете неутрален детергент, нежно миење со вода, предложете миење на рацете. ♥ Нашата капа за бебиња е одличен дизајн, мода, уникатна, убава. Изборот на која било боја за да одговара на облеката, ќе го натера вашето мало бебе да изгледа убаво и самоуверено!. ♥ Дизајн Едноставна тежина е светлина, капачето е мека, носењето е удобно, капачето од жив може да и дозволи на главата на бебето да се загрее. ♥ Ветување : Ако имате какви било прашања кога ја примате нашата капа за бебиња, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го решиме за вас за прв пат. Капчињата Imleck се лесен начин да го заштитите вашето бебе во секое време кога се на отворено. Унисекс момче и девојче за новороденчиња, најдобри подароци за новородени бебиња. Давање на вашето бебе најмногу нежна нега. Ветроупорен и чувајте ја главата на бебето топла во пролетните есен и раните зимски денови. Информацијата е многу лесна, тежи само неколку унци, за максимална удобност што се носи. Материјал : висококвалитетно мека, дише и лесна памучна и полиестерска материја. Големина : Обем на главата : 44 см - 50 см (17,32 '' - 19,69 ''), одговара на 6 - 24 месеци. Ве молиме, користете неутрален детергент, нежно миење со вода, предложете миење на рацете. Пакетот вклучува : 1 x капа за бебиња 1 x Поради разликите помеѓу екраните на мониторот, вистинската боја може да варира малку од сликата. Поради различните методи на мерење, PLS овозможуваат разлика од околу 0,5 инчи како резултат на рачното мерење.

За производот

Купувачите избираат и

Size Tips : Suitable For Kids 212 T baby swim suit infant rain jacket baby brother birthday girl outfit outfits for toddler girls baby boy formal outfits twin girls baby gifts crew shirts fo

100% полиестер Повлечете го затворањето Официјално лиценцирана стока Музика, стока за спорт и забава...

Еластична, Памучна Мешавина Предвремено затворање Машинско Перење Материјал : Мешавина од памук,удобна

100% памук Повлечете го затворањето Официјално лиценциран производ Екран печатен тим графики Име на печ�

Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Материјал Кој Е Удобен и Дише, чевли за бебешка вода 1218 месеци

Мек и дише креп шифон, со памучна постава Повлечете го затворањето Машинско Перење Мали девојки шифон ф�

82% полиестер, 18% спандекс Најлонска обвивка Внатрешно затворање на нозете Вклучете се внатре машината и�

100% мешавина од памук Затворање на привремено Само Хемиско чистење 1 инч = 2,54 см Ве молиме, оставете мала р

Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : Супер мек и дише материјал, многу удобен за ваше

Памучна Мешавина поставата Машинско Перење СИМПАТИЧНИ И СТИЛСКИ ЧОРАПИ СО ДОЛГИ ЦЕВКИ ШТО НЕ СЕ ЛИЗГАА�

100% памук Направени во САД и увезени Затворање на привремено Нашето унисекс едно парче бебешко тело за б�

100% памук Затворање на тока Само миење на рацете ☀ Двојна заштита од сонце Орвиннер Дете за Sun UV заштита �

Шерпа, руно 【Мека постава за руно】 Овие зимски капи и мали деца се наредени со мека кукавичка шерпа рун�

100% полиестер Само миење на рацете Разновидно Јакната за бебе е одлична за мат Ч со кошула како надвореш�

Бамбус Затворање на патент Машинско Перење Едноделен комбинезон за стапала со реверзибилен отвор на па

100% спандекс Само миење на рацете Y3 T REDG588 RED Почитуван клиент Ве молиме, внимателно прочитајте ја табелат�

Затворање на копчињата Само скок, сите други додатоци не се вклучени Квалитетно акрилно влакно, меко, ди

Исклучителна изработка, привлечни бои и дизајн на модели Идеална опција за забава, роденден или семеен �

Мешавина од памук Повлечете го затворањето Материјал за миење Смешна велигденска облека за момчиња...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Затворање на привремено...

памук 72% памук 24,8% полиестерско влакно 3,2% спандекс Силиконскиот антилизгачки единствен им помага на дец

Памучен француски Тери Затворање на влечење Еластична лента за половината со потсмев...

100% памук Затворање на копчињата Машинско миење; Препорачано миење на рацете и висат суво ? Направете прс

100% памук Затворање на патент Машинско Перење Бурти Пчели БебеСпиење И Играње Поштенски Стапала (Големи�

Кожен ѓон Мерки за пета приближно 1,5 " Големини : новороденче до 24 месеци Овозможува правилен развој на с�

60% Памук, 37% Полиестер, 3% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење 4насочното истегнување обезб

Памук Направени во САД или увезени Затворање на привремено Тргнете суво, не пеглајте Ние ја дизајнираме

100% полиестер Прекрасна африканска традиционална шема и со удобна постава и сложено шиење Тоа е погодно

Ткаенина Повлечете го затворањето Официјално лиценциран Дизни : Ромпер на бебешки девојчиња; Квалитетн

100% памук Затворање на патент Машинско Перење Редовното вклопување постигнува удобна рамнотежа помеѓу �

Мешавина од памук Затворање на привремено Материјално миење Симпатична и удобна унисекс бебешка облек�

Руно Затворање на копчињата Машинско миење или миење на рацете ❤ Висококвалитетна облека за зимска обл

100% памук Само миење на рацете Сет вклучуваат : Кратки 4 парчиња На брифинзите се одликуваат со добра елас

100% памук Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : 100% висококвалитетна мешавина од памук.

Направени во САД или увезени Оригинални кожни чизми на бебето со детали за стилизирање на изјави АПМА ј�

Премиум материјал од мека крпа, лесен и дише, прави бебето да се чувствува удобно Еластично затворање со

100% памук Направени во САД и увезени Затворање на привремено Нашето унисекс едно парче бебешко тело за б�

котпн мешавина Повлечете го затворањето Миење Раце Само Материјал : 3парче бебе девојка 1ви роденден обл

Пол : Девојки и момчиња Бебе Ноќта на вештерките носии бебе девојче Ноќта на вештерките носии бебе Божиќ

Scroll