Свеж
Yyzzh сирена сликарство риба морски коњски океански меурчиња 4 пакувања QTIP држач за држач за памук за брисеви топка, влошки на топката, флос 10 мл, апотекарска тегла пос

Yyzzh сирена сликарство риба морски коњски океански меурчиња 4 пакувања QTIP држач за држач за памук за брисеви

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Големина : 10,5 (ч) x 7 (г) cm / 4,13 (ч) x 2,75 (г) инчи; Вклучуваат 4 артикли; Материјал : пластика; Печатење : еднострано печатење на страната на конзервата, без печатење на капакот и на дното;. Функција : Транспарентен пластичен материјал со директна шема на спреј, горниот капак е опремен со резервоарот, изолирано и водоотпорно и го штити складирањето; Лесна пластика, не е лесна за кршење, потрајно; Функција : Може да складира стоматолошки конец, памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за бања, монистра за перење, врски за коса, овошна вилушка, копчиња и други суровини, и лесно е да се земат и чуваат, додека ги чувате бањата и масата за облекување чиста и уредна;. Применлива сцена : Добри елементи за украси, додатоци поставени за повеќето дозвола за украси за дома, како што се резерви за тоалети, додатоци за бања, организирање на суета, полица, спална соба и други места за складирање, исто така совршени во кујната или канцеларијата. Смешно сликарство со сирена сирена со риба Seahorse Starfish Ocean Bubble 4 Pack QTIP држач за диспензерот за памучни плочи од памук, конец од 10 мл, апотекарска тегла поставена за канистер за бања за складирање шминка за шминка организаторизираат : 10,5 (ч) x 7 (г) см / 4,13 (ч) x 2,75 (г) инчи; Вклучете 4 артикли; материјал : пластика; Печатење : Едовно-еднострано печатење на страната на конзервото тело, без печатење на капакот и на дното; карактеристика : транспарентен пластичен материјал со директна шема на спреј, горниот капак е опремена со резервоарот за тело, изолацијата на прашина и водоотпорно и го штити складирањето ; Лесна пластика, не е лесна за кршење, потрајни; функција : може да складира стоматолошки конец, памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за бања, монистра за перење, врски за коса, овошна вилушка, копчиња и други суровини, а лесно е да се Земете и чувајте, додека ја одржувате масата за бања и облекување чиста и уредна; применлива сцена : Добри елементи на декор, додатоци поставени за повеќето дозвола за украси за дома, како што се резерви за тоалети, додатоци за бања, организирање на суета, полица, спална соба и други места за складирање, Исто така совршен во кујната или канцеларијата.

За производот

Купувачите избираат и

Столот За Туширање Лесно се Преклопува кога Ви Треба И Се Потпира на Ѕидот Кога Не го Правите тоа Ви Зашт

Микроденерполиестер ЛУКСУЗЕН ДИЗАЈН : купот со кадифен крој има ултра меко раскошно чувство со детален

1 ?Со дизајнот на фиоката ви олеснува да ја пронајдете козметиката или предметите што ги сакате ?Цврста с

Благодарение на рачката што обезбедува безбедност и безбедност во бања, када, туш и тоалетот (Безбеднос�

Целото тело е изработено од рачно изработено како, што е топло и елегантно, а исто така е и мала домашна г

Стоечко место, едноставно и практично, не е лесно да падне Рачкатип чаша за четкање, функционална чаша з�

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;; 9,6 см (4 инчи) во висина;; 350 мл (12оз); Класификација : Пенхолдери, Четка

Држачот за ткиво е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни от

●Заштеда на простор И Практично Складирање ● држачот За фен за коса во бањата е едноставен и дарежлив, �

Кела е германски бренд за домашна облека основан во 1903 година за чување на илетрии на бистата 11,0 см 8,0 цм�

★ 【Контејнер за складирање на идеална големина】 : Нашите мерки за организатор на суета : 4,13 (ч) x 2,75 (г) во

Вашата кујна тоне најблизок пријател ги одржува вашите предмети за мијалник и водата од вашиот шалтер О

Ако не можете да издржите долго време или само сакате да се опуштите повеќе во туш, оваа столица за бања �

Направено со употреба на висококвалитетна смола за да се обезбеди издржливост Совршено големина за да �

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за

Додатоци за бања Цврст и издржлив : Полицата за туширање е изработена од вселенски алуминиум, кој е отпо�

Без мирис, нивното користење е апсолутно безбедно за вашето здравје Топлинска изолација и апсорпција н�

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;; 9,6 см (4 инчи) во висина;; 350 мл (12оз); Класификација : Пенхолдери, Четка

?€ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ●abs пластична рачка, антиудар, антикапка, се чувствуваат удобно, убави и издржливи, �

100% памук Студио Гибли Мам Пешкир се мали, преносливи, колекционерски крпи за удобен и еколошки начин за �

Полицата за бања може да се користи во бањата или тоалетот, и може да се смести во шампон, гел за туширање

Големина на крпа : 12w x 11h инчи може да се користи и како крпа за раце / лице Изработен од 100% полиестер 100% Па�

Држач на ткиво на вратот на правоаголник, гроздобер стил, антички, излитена шик, рустикален Дизајн на оџ�

Изработена од материјал од нерѓосувачки челик, оваа решетка за ткиво е водоотпорна и отпорна на ' рѓа То�

Материјал : Пластика од пластикаапсапс е еден вид материјал што е лесен за добивање, перформанси ,, широк

ШТО Е ВКЛУЧЕНО : Нашиот Луксузен Комплет Памучни Крпи за Капење вклучува 4 Крпи за Капење(30 "х 52") ВРВЕН КВ�

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

Дизајн на широк уста во облик на У, квадратниот центар открива заобленост, заоблени рабови и агли и топо�

Голем биро рампа, 23 "х 16" со 08 " висина која ќе се сместат многу големини уреди Разновиден за дома, канцела�

Совршено е на суети и countertops ▲ Овој центар за стоматолошка нега е дизајниран да се вклопи во мали просто

Издржлив Лесен за инсталирање Лесен за пристап Исклучително изработка и прекрасен изглед Добар помошн�

100% памукМатеријал 100% памук 2.Тежина 100150ГСМ 3 1) Карактеристика : Мек и кадифен, мек допир, издржлив, антист�

Милениче Ве молиме видете ја големината јасно пред да купите, ви благодариме, водоотпорен дизајн, издрж�

Scroll