Свеж
Сојузнички месинг P-650-WTH-ORB Колекција на гасоводот, држач за четка за заби, монтиран, бронза на триење на масло

Сојузнички месинг P-650-WTH-ORB Колекција на гасоводот, држач за четка за заби, монтиран, бронза на триење на масло

Достапност: Достапно.
DEN 605.60

Современ дизајн со рустикални влијанија Заштитено со употреба на високо издржлив палто во прав. Цевката обложена во прав дава чиста завршница на овој додаток. Дизајнерскиот финиш ќе обезбеди перформанси без корозија и без 'рѓа. Сега осигурете се дека вашите четки за заби остануваат чисти и организирани со овој уникатен држач за четки за заби поставена на wallидови од сојузнички месинг. Колекцијата на гасоводот е најновата иновација за фитинзи за бања од брендот на производи на Сојузот месинг. Овој држач за четки за заби му дава на индустрискиот изглед на фитинзи за цевки додека се меша соодветно и со модерен и традиционален декор на бања. Овој додаток е обложен во прав со животни материјали за да обезбеди декоративна и чиста завршница. Не е ни чудо, овој држач за четки за заби дава континуирана услуга со години без никакви проблеми. Изборот на супериорни материјали ја прави оваа ставка ослободена од корозија и 'рѓа . колекцијата на гасоводот е една од нашите најпродавани колекции. Секоја ставка во неа е направена од вистинска цевка за да се создаде автентичен, ретро изразување. Како резултат, додатоците за гасоводот изгледаат одлично и во модерните и во традиционалните бањи, просториите во прав и кујните. Неговите додатоци за бања вклучуваат најразлични држачи за тоалети, вклучително и некои со стакло или полици од дрво; АДА-во согласност со грабната лента; шипки за крпи; и суета на врвот и wallидовите сапуни поставени со wallидови. Колекцијата има и неколку полици за стакло и дрво (единечни, двојни, тројни) со додадени карактеристики како шипки за крпи и гали шини. Додатоците во кујната вклучуваат wallидни, под-шалтер и контра-чувари на врвни кригла и држачи за хартиени крпи.

За производот

Купувачите избираат и

Кабинетот е лесен за чување и земање, а само вратата на кабинетот може да се инсталира без да влијае на н�

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 2 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

Погодно за најразлични сценарија Водоотпорен и производен Едноставен и убав изглед Материјал : стр...

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

големина : 29,5€10,3 см материјал : пластика Применливи сценарија : дом, хотел, дом, итн Како да се користи : ч�

Површинска Обработка : Четкано Ретро Материјал : Сите Бакар Големина : 60 см Метод на инсталација : 6мм Уди�

Држете се до оригиналниот дизајн Четирите агли се фиксирани и заоблени Дизајнот за отворање и затворањ�

★ 【Контејнер за складирање на идеална големина】 : Нашите мерки за држач за памучна подлога : 4,13 (ч) x 2,75 (�

Материјал : Оваа висечка полица поставена со wallидови е изработена од железо, кое е цврсто, цврсто и екол

Природни меки, без избледување, без влакненца Грижете се за вашата кожа Погоден за дома, бања, итн Суперф

❤ Оваа кутија за ткиво е изработена од водоотпорна пикожа, која е отпорна на абење и издржливо, уредно ш�

●Димензија● измерете 72 х 72 Инчи за да одговараат на стандардната када ●Бакарни Дупки●Цврсти, не се ле�

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашиот држач за памук има мерки : 475 (D) СО капак, големи�

100% не'рѓосувачки челик Заштеда на простор : држач за четки за заби со 2 во 1 дизајн за четка за заби и чаша,

Памук Земја Како Што Е Означено Овие крпи се направени од памук Познато е дека нашите крпи стануваат ушт

Премиум Материјали : Држачот за Четка за Тоалет прави висококвалитетна цврста рачка Од Месинг и дизајн �

Лесно се менуваат хартиени крпи Посебен простор за складирање за уреден живот Мода надвор од кругот, се

Погоден за складирање кујна, складирање во спална соба, складирање бања, складирање на работна површина

Според кадата, прилагодете ја должината, повеќе не треба да се грижите дали кадата е премногу широка за �

Овие елегантни Садови за Капење се "Брилијантни за висината на луксузот додека се капете" Материјал : ба�

Нов тип на држач за пијалоци на надувување изработен од пвц за забави во базен, време на плажа или спа ре�

Дизајниран со голем капацитет, кој ужива голем простор за складирање на вашите работи, апчиња и многу по

Боја : Фламинго Потекло : ЦН (Потекло) Решетка количина : 3 Материјал : СМОЛА Капацитет : 12л...

Бидејќи Производот Е Направен Рачно, Може Да Има Разлики Во Бојата Поради Осветлување И Други Причини З�

Што ќе добиете : ќе добиете 1 парче бања дрвен висечки знак со јаже од јута на задниот дел од знакот; знако

Сјајна дијамантска површина Кристално чисто визуелно искуство Лесна луксузна атмосфера за заоблени аг

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Издржливизградба од нерѓосувачки челик Идеален за бањи, тушеви, кујнски ормари итн Лесно за фаќање рачк

Вклучува : 2 крпи за рака на вафли (мерка 20 "x 40") + 4 вафли за вафли (мерка 14,5 "x 14,5") Мерења пред миење, очекува�

100% Полиестер Општеството6 подлогата за капење е мека, бујна опција за надвор од кадата или под суетата 100

Со прецизно инфрацрвено движење и пир сензор, само ставете ја раката под сензорот, тој автоматски ќе ја �

Design Дизајн на двојна кука и круна】 Задебелен мултифункционален двојна кука, силно лежиште на оптоварув

Адаво согласност притисни бар Изработени од издржливи СТОМАЧНИ МУСКУЛИ за продолжен животен век Вклуч�

Држач за суета : Послужавник За Ситници Мултифункционална Решетка За Складирање : решетката за складира

100% полиестерска мемориска пена врвот со поддршка што не се лизга Горната страна печатени...

Исечете за одвод Дизајнот на партицијата брзо се суши Антикорозија и анти ' рѓа Водоотпорен и доказ ги р�

●Елегантен и МОДЕРЕН ДИЗАЈН ● Зошто да ја изберете нашата четка за Тоалет? Тоа не е само алатка, туку и п

ПП, ТПР Едноставна чаша за миење на устата за бањаСимпен дизајн на чаша за четкање на заби, со елегантен �

Заштеда на простор стилски дизајн и удобно складирање, чувајте ја вашата бања уредна, чиста и добро орга

●МЕТАЛЕН МАТЕРИЈАЛДржачот За Шолја За Кафе е висококвалитетен метален материјал и ја прилагодува техн

Scroll