Свеж
Inewgogo сончогледот Teal 2 пакет памук, памук, држач за држач за топка, организатор за распрскувач пластични тегли за бања со капаци држач за памук за бришење суета за скл

Inewgogo сончогледот Teal 2 пакет памук, памук, држач за држач за топка, организатор за распрскувач пластични тегли за

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материјал со директна шема на спреј, тоа е изоларно, водоотпорен, издржлив и не е лесен за кршење Капаците 100% се вклопуваат во теглите за да ги задржат прашината и лесно да се отворат и да се затворат. 【Идеална големина】 Овие 10,5 (ч) x 7 (г) cm / 4,13 (H) x 2,75 (г) инчи на држач за држачи се совршени организатори за мали предмети, прилично лесни за складирање и извадување, како што се памук, памук, конец за избирање , тампон, соли за бања, лента за коса, четка за шминка, јајце за убавина, четка за лице, креони, бонбони, пенкала, клип, итн. Може да преземе одговорност за вашиот сопствен простор и да продолжи да ги следи сите ваши работи. Ова не само што ви помага лесно да ги лоцирате предметите, туку ги одржува чистите и санитарните. 【Домашен декор】 Овие чисти тегли за организатор на бања се добри елементи на декор на додатоци за повеќето украси за дома, како што се резерви за тоалети, додатоци за бања, организирање на суета, полица, спална соба, исто така совршени за кујната или канцеларијата. Тоа е совршен додаток на постојниот декор. 【Топла услуга】 Ако добиете скршен производ или недостаток на додатоци, или какво било незадоволство, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви обезбедиме задоволително решение. 【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материјал со директна шема на спреј, тоа е изоларно, водоотпорен, издржлив и не е лесен за кршење. Капаците 100% се вклопуваат во теглите за да ги задржат прашината и лесно да се отворат и да се затворат. 【Идеална големина】 Овие 10,5 (ч) x 7 (г) cm / 4,13 (H) x 2,75 (г) инчи на држач за држачи се совршени организатори за мали предмети, прилично лесни за складирање и извадување, како што се памук, памук, конец за избирање , тампон, соли за бања, лента за коса, четка за шминка, јајце за убавина, четка за лице, креони, бонбони, пенкала, клип, итн. Може да преземе одговорност за вашиот сопствен простор и да продолжи да ги следи сите ваши работи. Ова не само што ви помага лесно да ги лоцирате предметите, туку ги одржува чистите и санитарните. 【Домашен декор】 Овие чисти тегли за организатор на бања се добри елементи на декор на додатоци за повеќето украси за дома, како што се резерви за тоалети, додатоци за бања, организирање на суета, полица, спална соба, исто така совршени за кујната или канцеларијата.

За производот

Купувачите избираат и

кои се меки и флексибилни, но цврсти и густи, ова лесно ги чисти тешко достапните области од вашата тоале

Големинадиспензерот за ткиво е долг 7,7 инчи, широк 4,7 инчи и висок 4,3 инчиУниверзална големина...

Големина : Околу 28,5 х 10 х 23см(11,22 х 3,93 х 9,05 инчи) Се однесува на многу места, може да се закачи на вратата, вр

Ледено Кафе Чаша Ракави Алуминиумска Фолија Еднократно Изолирани Ракав Ладни Пијалоци Пијалаци Чаша К�

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за

Материјал : Алуминиумска Легура Површинска Обработка : Галванизација Големина : 60 см Метод на инсталаци�

€Моден Дизајн Q : Чадор Со Четири дупчиња ги одржува четките за заби уредно одделени Тешката основа ги о�

Оваа стаклена декоративна лента со сјајни смачкани дијаманти внатре, која пенлива во светлината, ја пра

Тркалезен сад со сос Порцелан, супер бело, светло бело Современа и трендовски за угостителството и инду�

Широко Применливо : овие диспензери за чаши за миење уста се погодни за пластична чаша за еднократна упо

Држачот за ткиво е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни от

Четка направена со најлонски влакна и рачка засилена со челик * главата на четката за тоалет е мека и мож

Заштеда на простор : мал мијалник со држач за силиконска четка за заби заштедува многу простор Кажете зб

Пешкир Лавици 5, Лесен За Инсталирање : Запечатени Завртки, Монтирани На Ѕид 4, Апликација : Монтирајте Го

®Врвен Квалитет На Ѕидно Монтирано Огледало за Суета 5мм HD заштита на животната средина стаклено огледа

Пакување од 12 парчиња поставени куки за туширање,оригинален пакет во кутија, домашен хотел за внатрешна

Покрај тоа што се садови за бања, бидете и како послужавници за накит, послужавници за свеќи, послужавни�

СТАБИЛНА И НЕМА ДА ПАДНЕ : шината за крпи за бања е изработена од цврст простор алуминиум, кој е цврст, та�

Материјал : ABS+AS, големина : 3 Овој сет на канистер е одличен за складирање и организирање на памучни брисе

РАЧНО ИЗРАБОТЕН БОЖИЌЕН ДИЗАЈН : нашите крпи се бели, светли и прекрасни; првиот бел пешкир е отпечатен с

ШТО Е ВКЛУЧЕНО : Нашиот Луксузен Комплет Памучни Крпи за Капење вклучува 4 Крпи за Капење(30 "х 52") ВРВЕН КВ�

Двостепен дизајн,Прилагодлив За Висина Зголемен дизајн на отворање, погоден за повеќето хартиени крпи,

Рака / спортски пешкир; 15 х 22 инчи Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа)...

Погоден за : сапун за раце, шампон, гел за туширање, течност за миење садови итн Шише од пена во форма на ц�

Прекрасен пејзаж во вашиот дом Одговарајте на вашиот домашен стил Погледот се задржува низ целиот прос�

Специјализирани за складирање и организација на домови, Хапирм дизајнирани предмети кои беа едноставн�

Нелизгачки зафат работи со две чаши за вшмукување за да го одржите вашиот кади на место Врвна корпа диза

Елегантен И Стилски Дизајн На Изглед, Дизајн На Дното И Златна Завршница, Не Може Да Се Чува, Но Исто Така

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен систем за монтирање на завртки Rust доказ цврсти

КАДЕ Било : Нашите клиенти обично ја купуваат оваа песна и ја инсталираат во бањи, канцеларии, хотели, бо�

3Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Ил

Стил : Еден Решетката + вшмукување чаша = распоред слободно околу водата ● Предметите како средство за о�

Памук Земја Како Што Е Означено Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека...

Збогувајќи се со неуредната плоча за бања!! Ова складирање на шалтер за бања е навистина изненадување за

Материјал со висок квалитет : тенок и мек памучен материјал пријателски со кожата, добра апсорпција на в

Во чекорот за инсталација, затегнете ги завртките, раскинете го филмот на завртките и притиснете ја пов�

Scroll