Свеж
Тушоро 1 парчиња керамички сапун за сапун, држач за сапун за сапун, држач за сапун силиконски сапун држач бамбус сапун сапун сапун сапун сапун сапун сапун керамички

Тушоро 1 парчиња керамички сапун за сапун, држач за сапун за сапун, држач за сапун силиконски сапун држач

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Патувачка кутија за сапун- шарена шуплива полица од не'рѓосувачки челик, лесен за исцедување и не е лесен за 'рѓа Силиконска тоалетна четка- сапун од не'рѓосувачки челик и база може да се одвои, одводнување е поудобно. Сапун кутија- изработена од квалитетен не'рѓосувачки челик и керам, издржлив, рафиниран и естетски. Решетка за сапун- може да биде во бањи, кујни, мијалник во хотели, домови и други места, удобно и убаво. Случај со сапун- изработен од квалитетен не'рѓосувачки челик и керам, рафиниран и естетски. Патувачка кутија за сапун- шарена шуплива полица од не'рѓосувачки челик, лесен за исцедување и не е лесен за 'рѓа. Силиконска тоалетна четка- сапун од не'рѓосувачки челик и база може да се одвои, одводнување е поудобно. Сапун кутија- изработена од квалитетен не'рѓосувачки челик и керам, издржлив, рафиниран и естетски. Решетка за сапун- може да биде во бањи, кујни, мијалник во хотели, домови и други места, удобно и убаво. Случај со сапун- изработен од квалитетен не'рѓосувачки челик и керам, рафиниран и естетски. Пакетот вклучува 1 X Карактеристики на држачот на сапун - Материјал : Не'рѓосувачки челик, држач за сапун од сапун од керам. - Големина : Околу 13x9.9 инчен керамички сапун диспензерот. - Боја : Контејнер за складирање на бел сапун. - Изработено од квалитетна не'рѓосувачка челик и керам, издржлив, рафиниран и естетски силиконски тоалет четка. - сапун од сапун од не'рѓосувачки челик може да се одвои, одводнување е поудобно керамички сапун сапун. - Шарена шуплива полица од не'рѓосувачки челик, лесен за исцедување и не е лесно да се 'рѓа сапунски садови. - Може да биде во бањи, кујни, мијалник во хотели, домови и други места, удобно и убаво сапун. - порцеланската база е подебела, не е лесна за оксидирана и избледена, понапредна и рафинирана кутија за сапун за патувања.soap држач Тоа е одлична ставка за вашиот дом, кујна, бања или хотел за држење сапун или други работи.

За производот

Купувачите избираат и

Сет за миење на крпа Нашите крпи за лице од 12х12 инчи се достапни во три сета за вашиот избор, лесен и прен

ГОЛЕМИНА и МАТЕРИЈАЛ : изработени од мека ткаенина и пп памук Можете да го ставите на централниот потпир

Овој производ може да се даде како одличен подарок за вашите пријатели и семејства За вашите додатоци з�

Мат за сушење на полиестер за сушење на садови со мерење 23 "x 18" со дебелина од 0,125 " Совршен за секоја кујн�

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дони

Пластика Држачите за вшмукување четки за заби имаат 2 слотови за четки за заби, погодни за обични четки з

Стомачни мускули и Нерѓосувачки Челик ?●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ●преклопното седиште за туширање �

Супер мекиот, хипер абсорбентен микрофибер врв се чувствува неверојатно под вашите стапала и апсорбира

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за

Цел : овие душеци килими со големи димензии, можат да бидат широко користени во различни прилики, како шт

Лесно монтиран на ѕидот Обезбедува дополнителен простор за вашите крпи Совршено се користи во бања за д

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

Изработен од 99,99% памук, Природен, Мек и пријателски за Кожата Лесен за употреба, необоен и без мирис, без

Нема Потреба да се Грижите За Чистење На Аголот : главата на четката за тоалет е мека и може да се свитка �

Не Вашите Обични Етикетиединствениот од ваков вид на пазарот во моментов Со уникатни рачно напишани до�

[Модерен И Практичен]Ѕидната Клупа За Туширање Може Лесно Да се Преклопи На Ѕидот Кога Не Се Користи, заф

Заштеда на простор Стилски дизајн и удобно складирање, одржувајте ја бањата уредна, чиста и добро орган�

Цврст и Природен бамбус : фиоката за суета е изработена од избран премиум бамбус, ве Молиме набудувајте �

Нашиот диспензер за хартиена салфетка за полнење е изработен од издржлива природна врба со извонредна �

ГОЛЕМИНА : 4 Организатор на Проѕирни Канистри : горниот капак одговара на телото на резервоарот, кој е от�

Дрижење на држачот на сунѓер : Донесете поголема погодност за вашиот секојдневен живот, неопходен додат

Смола ДРЖАЧ ЗА ТКИВО на НОЌНА МАСА дизајнот на елементот на статуата Моаи има уникатен уметнички стил Д�

Лесно се менуваат хартиени крпи Посебен простор за складирање за уреден живот Мода надвор од кругот, се

Напојува Со 2 XTER Батерии (Не Се Вклучени) Направете Го Специјалниот Изматен Прелив Веднаш За Вашите Пија�

●Нашите производи се целосно еколошки и здрави, ● кожа со дизајн на блинг од кристал додадете мода во в�

Решетката за крпи Е Против Корозија, ' рѓа,Дневни Гребнатини и Издржливи, Долготрајни за Употреба Овој Д�

Кутија за ткиво со кутија за складирање, не само што се користи за ткива, туку може да складира и мали сар

Издржлив Материјал : Ѕидните Полици се изработени од висококвалитетен акрилик и железо, обезбедувајќи �

Создадени со најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инста

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Опер�

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Казри, четка за заб�

Затворен ДРЖАЧ за четка ЗА WC со внатрешно закривена форма на капакот Изработени од сјаен нерѓосувачки ч

Scroll