Свеж
Чисти Шишиња Со Вода 50 парчиња За Заштитник За Чаши За Држачи Кафе Удобен Капак Јакни За Пијалоци Материјали Снабдување Со Пијалоци Кригла За Пиење Чаши За Чаши Рак

Чисти Шишиња Со Вода 50 парчиња За Заштитник За Чаши За Држачи Кафе Удобен Капак Јакни За Пијалоци Материјали

Достапност: Достапно.
DEN 1094.40

РАКАВ ЗА ПИЈАЛОЦИ за ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА Силиконски Заштитник За Шолја За Кафе-Фина изработка и прекрасен изглед, обезбедете ја неговата популарност и корисност СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА чаша ракав Млечен Чај Пијалок Изолатор Произведен Со Добар Пластичен Материјал кој може да Биде за Вашите Потреби. ТРАНСПАРЕНТНИ ШИШЕ РАКАВ Чаша Заштитник Модна Личност, Ниво На Изглед и Практични Коегзистираат, Многу Практични. ПРАКТИЧНО чаша ракав Топла Чаша Јакни Ракав Може да биде Како Шише Ракав, Исто така, Се Служи Како Шише Декорација. Ладно И, Ракавот За Чаши Може Да Го Намали Чувството на Температура. КАПАК за ЧАШИ за ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА Усвојува прецизно производство на стабилни карактеристики и висока сигурност. Пакетот Вклучува 50 х Чаши Ракави Карактеристики-Материјал : Пластичен мултифункционален чаша ракав-Изработен од, практичен и издржлив за долготрајна употреба. Транспарентниот капак на чашата помага да се заштити шишето со мазна површина од кршење на силиконскиот капак на чашата. - Усвојува прецизно производство на стабилните карактеристики и носачот на чаши за чаши со висока сигурност. - Фина изработка и прекрасен изглед, обезбедете ја неговата популарност и корисен пренослив чаша ракав. - Големина : 8, 00Х8, 00Х5, 50см/3, 14Х3, 14Х2 силиконски чаши ракави. - Производот е во едноставен дизајн, но е многу корисен и практичен. Ракав за шолја за кафе против Лизгање, можете да го држите шишето стабилно и безбедно додатоци за кафе. - Боја : Транспарентен дневен ракав за кафе-можете да го испратите на вашите пријатели и семејства како подарок и тие ќе бидат многу среќни снабдување со чаши.Стоки Информации чаша ракав тоа е еден од најдобрите избори за вас.силиконски чаши за пиење ракави дали барате професионален, но сепак изолациски Чаша Ракав? Дали сте во потрага по цврста, доверлива алатка која може да изврши повеќе работни места одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашите професионални изолација чаша ракав мора да ги задоволат вашите потреби.

За производот

Купувачите избираат и

?€ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ●abs пластична рачка, антиудар, антикапка, се чувствуваат удобно, убави и издржливи, �

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

Лесно за избор и поставување Севкупен материјал од нерѓосувачки челик / издржлив / не е лесен за ' рѓа П

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Казри, четка за заб�

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

Решетката е изработена од материјал, кој е издржлив и практичен за долготрајна употреба Едноставен во с

Потекло : ЦН (Потекло) Карактеристика : Пена Сапун Диспензерот Сертификација : СЕ Течен Диспензер За Сапу

[Изработка] : Секој детал ќе биде полиран, не боли, мазен и без закопчен [Засилување на панелот] : Панелот е

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Казри, четка за заб�

Смешен држач за четки за заби на пети : Иновативен дизајн, уникатен изглед, за да се задоволат вашите дне�

Димензии : 5187 x 4,312 инчи Направено во Кина Производ од Хардвер Беренсон Тип на материјал : цинк.187 x 4,312 инчи

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz);...

Големина На Завесата за туширање : 71" (W) X 74 "(H), 71 "(W) X 84 " (H) Одговара на многу туш / Када со стандардна големи

Овој производ не само што може да се користи како послужавник за кади, туку и како биро за лаптоп, држач з

Четка направена со најлонски влакна и рачка засилена со челик * Уникатниот дизајн на главата на четката

Горниот Капак Има Брава За Клучеви За Да Ги Спречи Децата Од Случајно Допирање и Вештачки Отпад Транспа�

1Креативен дизајн ткиво кутија покритие.Изработени од висококвалитетна стп кожа и материјал без Мирис.�

База од Нерѓосувачки Челик, Водоотпорна, Изградена За Да Се Спротивстави На Секојдневните Гребнатини и

Стр Тоалети за тоалети кади корпи за корпи за бања со туширање со рачки шминка кади отпадоци за складира

Мулти функција : Оваа полица за одводнување на пластична туш може да се користи во бањата и кујната, а ис�

Големина : 10,5 (ч) x 7 (г) cm / 4,13 (ч) x 2,75 (г) инчи; Вклучуваат 4 артикли; Материјал : пластика; Печатење : едностра

Rustproof не'рѓосувачки челик Нашите прстени за завеси за туширање не се обесценети и 'рѓа по употребата, 304 м

Сапун сапун за туш сапун сапун Мала крпа или топка за бања може да се обеси до неа, погодно за употреба Са

Материјал : Направено од ABS, модерен и едноставен, безбеден и еколошки Автоматски дизајн на индукција : И�

360° чисти без ќорсокаци, може да се користи во различни средини, погодни за секојдневно чистење Материја

Стп Произведено во САД Или Увезено Големина7,7 х 4,7 х 4,3 (Lx Wx H) инчи МатеријалМодерна кутија за ткиво израб�

Тепих за Бања : Додадете примитивен допир во вашата бања, простор за живеење или кујна со оваа подлога за

Решетката за фен за коса без удар го олеснува животот Приклучокот може да се обеси едноставно, намалува�

Дизајн На Нинг Молив За Нокти Идеи За Нокти Гел Четки За Нокти И Матрици Латекс За Нокти Излупете Ги Нокт

Ве молиме, проверете го типот на вашиот wallид пред да го купите овој производ Само што се вклопуваат за ка

Пешкирот е одличен за употреба во кујната, бањата или салата Одлично за сушење садови, раце и лица и пого

€Големина : 4 пакет 10оз јасен qtip држач диспензерот со капаци 2 ●Додатоци за бања Со Идеална Големина : мо�

Лесно за чистење : овој држач за кригла лесно се чисти и може да се избрише со крпа и крпа Чувајте ја повр�

Силниот капацитет на лежиште, складирањето е постабилен , Нема потреба да ги прободувате и не ги повреду

Одличниот дизајн ја одржува оваа подна подлога во добра форма и ги прави издржливи Соживот на убавина и

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за

Обрнете повеќе внимание на материјалите и деталите, за да имате поудобна фигура Едноставен дизајн, флек

Сапун за сапун мерки со должина од 13 сантиметри ширина од 13 см со висина од 3,5 см Направено од керамички м

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Божиќната завеса за туширање е изработена од 100% полиестер, кој има супериорен водоо�

【3 режими на функција】 Четката за заби е дизајниран за клиенти, а 3 режими на функции се додаваат на држа

Quess оваа кутија за ткиво е изработена од водоотпорна стп кожа, која е отпорна на абење и издржлива, уредн�

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Заслужувате удобна и чиста четка и држач за тоалет Четката седи во сопствениот држач кога не се користи

Scroll