Свеж
Држач за чаши за Рака на каучот, Мека Фиока За Држач За Чаши Против Лизгање Универзално Силиконско Тело со 4 Долни Железни Цевки За Балкон

Држач за чаши за Рака на каучот, Мека Фиока За Држач За Чаши Против Лизгање Универзално Силиконско Тело со

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

Стабилни Перформанси-масата за потпирач За раце на софата е изработена од премиум силикон и има 4 железни цевки на дното што се прицврстуваат на потпирачот за рака на мебелот и го држат на место, едвај се движат Долготрајни - нашите држачи за чаши за лежење се супер издржливи, не слаби, но обезбедуваат поголема стабилност, не се кршат како пластика и сигурно ќе траат долго. Уникатен Дизајн На Карактеристики - нашиот држач за чаши за софа е дизајниран за софи со најмалку 6 инчи широки потпирачи за раце. Опремен со држач за чаши за софа што може да собере шолји за кафе, лименки со сода, пивски пинти или која било чаша широка до 3,5 инчи; оваа лежалка за маса има голем послужавник кој лесно може да ги собере вашиот телефон, чепчиња за уши, далечински управувач или закуски. Разновиден Држач За Чаши - овој компактен пренослив држач за чаши за потпирачи за раце е практичен додаток и задолжителен во секој дом! Можете да ја користите решетката за пијалоци како софа дома, во. Главна Функција - нашиот држач за чаши за кауч може да ги прикачи сите ваши омилени пијалоци, топли или ладни, на раката на софата или столчето за одмор, правејќи да се чувствувате погодно за време на вашата употреба. Главна Функција - нашиот држач за чаши за кауч може да ги прикачи сите ваши омилени пијалоци, топли или ладни, на раката на софата или столчето за одмор, правејќи да се чувствувате погодно за време на вашата употреба. Уникатен Дизајн На Карактеристики - нашиот држач за чаши за софа е дизајниран за софи со најмалку 6 инчи широки потпирачи за раце. Опремен со држач за чаши за софа што може да собере шолји за кафе, лименки со сода, пивски пинти или која било чаша широка до 3,5 инчи; оваа лежалка за маса има голем послужавник кој лесно може да ги собере вашиот телефон, чепчиња за уши, далечински управувач или закуски. Стабилни Перформанси-масата за потпирач За раце на софата е изработена од премиум силикон и има 4 железни цевки на дното што се прицврстуваат на потпирачот за рака на мебелот и го држат на место, едвај се движат. Разновиден Држач За Чаши - овој компактен пренослив држач за чаши за потпирачи за раце е практичен додаток и задолжителен во секој дом! Можете да ја користите решетката за пијалоци како софа дома, во 5.

За производот

Item Type:
Cup Holder
Material:
Silicone + Iron
Color:
As Picture Shown
Application:
for Living Room, Balcony, Sofa, Couch
Product Size:
Length
Width:
32cm/12.6in
Cup Holder Height:
6.5cm/2.6in
Tray Edge Height:
2.5cm/1.0in
Gross Weight:
Approx.957g/33.8oz
Package List:
1 x Cup Holder:

Купувачите избираат и

МАТЕРИЈАЛ И ТЕХНИКА НА ПРОИЗВОДСТВО : Нашите крпи се произведуваат од 100% органски предива од турски пам�

Мултифункционална решетка за крпи 304 материјал од нерѓосувачки челик, водоотпорен и безбеден...

пластика ЛОСИОН ШИШЕ ВАКУМ Погодно за полнење и чистење ЧИСТ КОНТЕЈНЕР Чувајте ја течноста внатре безб�

1 Подводен Живот : Нурнете во океанот со оваа завеса за туширање со морски коњи со океанска мешавина од м�

КУЈНА ОДВОД РЕШЕТКАТАдизајн монтиран На Ѕид, многу лесен за инсталирање Направете го вашиот дом поуред�

ШИРОКО ПРИМЕНЛИВО : закачалка за фен За Коса со спирален дизајн, решетката за фен заштедува простор и из�

Премиум Ткаенина : Изработена од висококвалитетна полиестерска ткаенина, оваа завеса за туширање октоп

Издржлив материјал : држачот за чаши е изработен од издржливи пвц композити, добра топлинска изолација,

?●Флексибилна глава на четка и долга рачка ● флексибилниот и свитклив дизајн на главата на четката е по

Изберете ги елементите и вашата омилена боја од колекцијата на меки допири на мсв Ние ви нудиме од сапун

【Преголема пешкир за бања】 Оваа преголема пешкир за бања е во 51 x 31 инчи распространета, доволно голема

Тоалет Четки Трајна структурачетката за тоалет е многу издржлива и има силна способност за чистење, но �

КОНТЕЈНЕР СО ПАМУК : Совршен За чување на памучни брисеви, памук за шминка, забен конец и одржување на чи�

Материјал : Супермека 100% водоотпорна полиестерска ткаенина, полиестерската ткаенина е многу популарна

ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : 126 парчиња усогласување во 6 лесно дистрибуирани листови(Секоја мерка 10 "X9" ) со перфорац�

Деликатна бела текстура шема со дизајни за шиење, излитена шик, донесете свежа и луксузна атмосфера во в

Држач За Решетки За Крпи Без метал Со Полица, Висок Модерен Држач За Самостојна Решетка За Крпи 3 Нивоа О�

Материјал : челик Со завртки и брадавици за монтирање на wallидови Димензии : 9 x 12,5 x 4,5 см Материјал : челик..

Самостојно сапун сапун многу е лесно да се инсталира Не се потребни дупки и завртки Потребни се само нек

и стилски изглед дизајн Издржлив материјал и прекрасен изглед ја прават кутијата Може да се користи во �

€●Двослојна полица за бања q Изработена од јаглероден челик, боја за прскање со висока температура, в�

Материјал : нерѓосувачки челик Тип на решетка за крпи : двоен слој Стил : едноставен Добро е да се складир

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА КУТИЈА за СКЛАДИРАЊЕ НА ТКИВО ●Безбедносен материјал ● Држачот За Диспензерот за М�

12 Туш Завеса Куки Прстени По Сет Премиум 304 18 / 8 Нерѓосувачки Челик, Без ' Рѓа / Без Корозија Дизајнот за з

【Содржина на пакетот】】】】】 】е добиете 2pcs различна правоаголна боја на мијалник за мијалник, вклучув�

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Казри, четка за заб�

【2 ПЦС големина на пешкир】 30 x 15 инчи (76 x 38 см) 【Ултра мека]】 Ултра мека тенка крпа за бања е направен во м

Што ДОБИВАТЕ : турски крпи за плажа преголеми (38 Х 71) со торба за плажа и лента за крпи + турски крпи за рац�

Безбедна Ткаенина : Суперфини влакна Предности : високо абсорбента, останува мека по миењето и сушењето

Лесно за транспортирање на оваа торба кади во и надвор од кабинети и низ домот Изработени од издржлива б

Трим фиока : без штетни материјали се Ова е корисна керамичка сапун кутија што може да се одвои за да мож�

Микрофибер € МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ : Suchtale 24 инчен x 60 Инчен луксузен Килим За Бања може да се мие во машина одн�

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

Решетката За крпи [И Издржлива Структура] : Изработена Од Издржлив Цврст Материјал Од Нерѓосувачки Чели�

Димензии6, 3х6, 3 инчи или 8х8 инчи Стилски и елегантен, Изработен од кожа со одличен квалитет,со прилепувањ

Изработен од текстуриран најлон, во посилно ткаење добро прилагодено за пилинг по целото тело Прави лук

?●Супер Мека Крпа За Раце ● Оваа мека крпа за раце од микрофибер е изработена од 100% микрофибер шенил, ко�

100% Полиестерски Материјал Дава Текстура И Мекост Под Нозете Овој Тепих За Бохо Бања Носи Релаксирачка П

Безбедност и заштита на животната средина, диспензерот за сапун, може да има секакви течности Материјал

Направено од бренд и висококвалитетен бамбус, еколошки и издржлив Лесно и погодно е да го земете и да го

Мултифункционална Комбинација за Семејна Употреба : содржи 1 автоматско издавање паста за заби, 1 шипка �

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

[Модерен Дизајн] Едноставен апстрактен дизајн на изгрејсонце со светла боја за дополнителен визуелен и�

Полиестер ●Материјал И Големина : полиестерска водоотпорна ткаенина, долга 70 инчи х широк 180 инчи...

€МАТЕРИЈАЛ q сапунската кутија е изработена од висококвалитетна пластика, мазна и издржлива €АПЛИКАЦИ

Scroll