Свеж
Besportble Чаша И Капак Држач Кафе Чаша Диспензерот 4 Оддел Кафе Станица Организатор Countertop Шеќер Носителот Чај Кеси За Чување Бин Кафе Зачини Организатор Црна

Besportble Чаша И Капак Држач Кафе Чаша Диспензерот 4 Оддел Кафе Станица Организатор Countertop Шеќер Носителот

Достапност: Достапно.
DEN 392.00

Решетката за организатор на чаши за еднократна употреба има и прекрасен изглед и со многу практична употреба Изработен од врвен и сигурен материјал, овој држач за чаши е издржлив и практичен за трајно користење на времето. Решетката за складирање на чаши за отворање може да ви помогне да ја проверите употребата на хартиени чаши за навремено надополнување. Во споредба со директно ставање на хартиените чаши на масата, ова е попогоден начин. Погоден за дома, канцеларија, бар, болница, Држејќи ја хартиената чаша, чаша за еднократна употреба, чаша за миење уста,. Опис организаторот на хартиена чаша е погоден за продавници за млечен чај, дом, канцеларија, Интернет кафулиња, барови, кафулиња, ресторани, Диспензерот за Чаши за Еднократна Употреба е идеален помошник за вашиот дисплеј за шалтер за кафе или поставување кафе. Специјално е дизајниран да организира или прикажува хартиени чаши и да ја направи вашата соба поуредна.Карактеристики-Боја : Црна.- Материјал : Пластика.- Големина : 22, 00Х22, 00Х20, 00см./8, 65Х8, 65Х7, 86ин.- Решетката за складирање на чаши за отворање може да ви помогне да ја проверите употребата на хартиени чаши за навремено надополнување.- Погоден за дома, канцеларија, бар, болница, Држејќи ја хартиената чаша, чаша за еднократна употреба, чаша за миење уста,-Изработена од врвен и сигурен материјал, овој држач за чаши е издржлив и практичен за трајно користење на времето.- Решетката за организатор на чаши за еднократна употреба има и прекрасен изглед и со многу практична употреба.- Во споредба со директно ставање на хартиените чаши на масата, ова е попогоден начин.Пакет Вклучувајќи 1 x хартија чаша решетката.

За производот

Купувачите избираат и

100% Полиестер Лесна нега ткаен полиестерски килим, машинско перење со ладна вода и благ детергент, а пото

Држачот за ткиво е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни от

Држачот за ткиво е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни от

Висококвалитетен пп + силикон + материјал од нерѓосувачки челик, тој е нетоксичен и невкусен, отпорен на

Куки за туширање со легура со едноставен стил Тбар Овие куки за завеси за туширање висат лесно и се држа�

Број На Нивоа : Едно ниво Инсталирајте Стил : Ѕид Монтиран Тип Тип : Бања Полици За Големината : бидејќи го

Полка за бања поставена со wallидовиМоже да биде да се постават четки за заби, паста за заби, козметика, да

✽Нашата четка за чистење тоалетни садови е изработена од врвен квалитет, лесен за чистење материјал ко�

Ткивна кутија со внатрешен пролетен дизајн, може да ја одржува хартијата континуирана и лесна за влечењ

Рачна / спортска крпа, 15 х 22 инчи Изработени од 63 проценти полиестер (Микрофибер) / 37 проценти памук (велур

Цврста конструкција : Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, нема да се деформира кога држи

Полиестер Материјал : 100% премиум полиестер со силна способност за водоотпорност Машина за перење : нежн�

Мала големина, голема употреба Дизајнот без удар не му наштети на ѕидот Не зазема простор и е мултифункц

Пластика Десктоп Кутија За Складирање : Боја : Зелена Држете ја хартиената крпа, отпорна на абење и отпо�

Погоден за дома, хотел, стан и други места ??Материјал : оваа четка за тоалет е изработена од висококвалит

Достапно во две големини Мека, нејасна површина од микрофибер Амортизирање на мемориска пена Поддршка �

Стилски Дизајн Одговорно Направено Одржливи Производи 100% Природен Воден Зумбул Разновидната корпа за �

Комплетот вклучува 24 салонски крпи ткаени со прстен вртен памук во бело со димензии 16 на 26 Инчи Овие брз�

Забелешка : ве Молиме имајте предвид дека постои ризик од копирање на предмети ако продавачот е Од Јапон

Изработена од ледена свилена ткаенина, мека и пријателска за кожата, ситно плетена и шифрирана Едностав

Пп Произведено во САД Или Увезено Изработени од пп материјал, еколошки Работ на чашата за четки за заби �

Тој Е Погоден За Домашна, Спа Или Сауна Соба Тоа Е Може Да се Инсталира Во Бања или Било Која Соба во Куќа�

Овие сапуни со сапун главно се користат дома за тушеви, кади, сунѓери за миење садови, топки за чистење, м

Едноставно СкладирањеЧисти бели тегли за бања, лесно ставени / надвор Овој канистер е одличен за склади

Лесен за поставување и силен капацитет на лежиште Лесен за користење Естетиката на животот, нема да изб�

★ 【Контејнер за складирање на идеална големина】 : Нашите мерки за држач за памучна подлога : 4,13 (ч) x 2,75 (�

Направете го вашиот простор почист Заоблени и подигнати на дното на местото е стабилно и не му наштети н

Технологија За Печатење Со Термички Пренос Со Висока Резолуција Употреба : рачно или машинско перење л�

●ЗАТВОРАЧ за ОДВОД на КАДА ● затворачот за када е изработен од силикон со добар квалитет, кој е мек за с�

Материјал : ПП+нерѓосувачки челик Големина : 7х10см решетката еверли носителот организаторот рака Матери

Комплет производи што содржат 1 автоматски диспензер за паста за заби за семејна употреба, 2 чаши со покр

Бања Тоалетна Решетка За Крпи Полица За Пешкири Може Да Ја Користи Секое Семејство и Се Вклопува во Влез

●Прилагодлива Полица●ѕидниот ормар за бања над тоалетот е дизајниран со 3 пара дупки за да се најде соо

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;; 9,6 см (4 инчи) во висина;; 350 мл (12оз); Класификација : Пенхолдери, Четка

Scroll