Свеж
Дија Ноче Мемори Пена Бања или Кујна Душеци Од Анџелина Вик-Среќен Оди Круг Се Врти-Мали 24 х 17 во

Дија Ноче Мемори Пена Бања или Кујна Душеци Од Анџелина Вик-Среќен Оди Круг Се Врти-Мали 24 х 17 во

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

Печатен врв со 1/2 во густа Мемориска Пена внатре и дното што не се лизга Обично Бродови за 3-4 дена. Машинско перење топло на нежен циклус. Сува ниска топлина. Печатењето Со Сублимација на боја го прилепува мастилото на материјалот за долг живот и издржливост. Направено по нарачка. Дијаноче Дизајнира дела со уметници од целиот свет за да донесе уникатни, уметнички производи за украсување на сите аспекти на вашиот дом. Додадете малку уметничка боја во вашата бања со уникатни и украсни додатоци за бања од Дизајни На Дијанош. Вашата нова дизајнерска бања ќе им завидува на сите ваши пријатели! стоејќи дебели околу еден инч, овие душеци за бања со мемориска пена ќе ви ги скокоткаат стапалата со удобност. Зачекорете на овој мек кадифен врв за да се восхитувате себеси во огледало, а потоа гледајте како се враќа кога ќе се повлечете. Дното што не се лизга е глазурата на тортата! секое меко и издржливо парче е отпечатено со една слика за покривање на целиот производ. Заедно со нашиот процес на печатење со сублимација на боја што спречува избледување, вашата нова уметност ќе трае уште многу години.

За производот

Купувачите избираат и

®Врвен Квалитет На Ѕидно Монтирано Огледало за Суета 5мм HD заштита на животната средина стаклено огледа

Овие сапуни со сапун главно се користат дома за тушеви, кади, сунѓери за миење садови, топки за чистење, м

Едноставно моделирање, погодно за сапун од мозоци, за да се обезбеди сапун да се исуши Ова е корисно сапу

Куките се изработени од нерѓосувачки челик и кристално стакло, издржливи и отпорни на ' рѓа Лесен за инс�

Мода правоаголна форма ткиво кутија покритие и лицето салфетка носителот Карактеристики елегантен држ

❀ Материјал : 430 композитни цевки од не'рѓосувачки челик 255cm310cm / 8ft404in, Поставете го секој агол на бања до �

100% пп Кутијата за Складирање Ткиво е Изработена од Висококвалитетен Пластичен Материјал, Кој Е Издржли�

4xaa Батерии Работат, пакетот не содржи батерии Висок Квалитет И Издржлив Материјал : овој диспензер за са

Големина : 60х40см / 23, 6х15, 7 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Фронт : главната компонента на ткаенината за тепи

✔ 【Предности】 Мулти џеб дизајн, водоотпорен, лесен за носење, засилување ✔ 【【Брзо сушење го искорист�

【Сет на голема вредност】】】 】е добиете 8 парчиња туш за туширање, лепило куки во јасни бои и во доволни

Држач за Прстен За Пешкири Гроздобер Прстени За Крпи За Раце Бања Багажник За Крпи Монтиран На Ѕид Прост

● Избрана керамика со висока температура, висока густина и издржливост Формата е едноставна и убава, те

Тоалетна четка Има внатрешен дизајн на шуплива суспензија, водената пареа може да испари од горните и д�

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Складирање на тоалет, решетка за складирање, удобна инсталација, без дупчење, издржлив и економичен Жел�

Исцедете ја водата и чувајте го сапунот сув и хигиенски Уникатниот дизајн на формата може да го задржи с

Стилско складирање : четката за тоалет со посебен држач обезбедува едноставен и дискретен метод за скла

Мравките лесно се чистат и ги отстрануваат дамките на блиската површина на столицата со мали гребнатин�

Пол за држач за wallидни чаши : Направено од не'рѓосувачки челик, издржлив и отпорен на 'рѓа Хангер за кригл

Јасен Држач За Памук : дизајнот на моделот на директно прскање е симпатичен и убав Јасно можете да ги вид

24 ИНЧИ ШИРОК х 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 х 40 СМ Висококвалитетна, мека кадифена површина со поддршка против лизгањ�

Памучен материјал, удобен и мек без да се постави Мекиот памук е густ и мек, е тесен и полн, и не е лесно да

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

Име на производот : исцедување на кертриџ со сапун Функција на производот : Поставете сапун, полица за дн

Додатоци за бања ➤ МатеријалКонструиран вселенски алуминиум Заштитете од корозија и 'рѓа, калено стакл

Милениче Ве молиме видете ја големината јасно пред да купите, ви благодариме, водоотпорен дизајн, издрж�

ГОЛЕМИНА 6 69 WX70 H (инчен) завеса за бања, погодна за повеќето кади, не е потребна постава, вклучуваше 12 плас

Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење ит

Дарежливата големина сапун кутија е погодна за стандардот на сапуните Можете да ставите сапун бар во са

Тоалет Четки Brономската четка за тоалет е професионално дизајнирана за вашата бања, што ја прави вашата

Четката за тоалет може да се закачи за лесно складирање Со база за складирање, погодно е да ја поставите

Сликата нема да избледи по миењето Машинско миење, суво суво на ниско ниво, не бели Крпа ќе ја врати свој�

✅ Дебел ПВЦ материјал : Направено од еколошки ПВЦ материјал, водоотпорен, идеален за употреба во бањата

Scroll