Свеж
Yyzzh Сончоглед Шема 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Брис Топката Тркалезна Влошки Конец 10 Мл Аптека Тегла Во Собата За Бања Канистер Чување Шминка Организатор

Yyzzh Сончоглед Шема 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Брис Топката Тркалезна Влошки Конец 10 Мл Аптека

Достапност: Достапно.
DEN 948.80

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 4 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднострано печатење на страната на телото на конзервата, без печатење на капакот и дното ;. Карактеристика : транспарентен пластичен материјал со директна шема на прскање, горниот капак е опремен со телото на резервоарот, отпорен на прашина и водоотпорен и го штити складирањето; лесна пластика, не е лесна за кршење, потрајна ;. Функција : може да складира забен конец, памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за капење, монистра за перење, вратоврски за коса, овошна вилушка, копчиња и други работи, и лесно се зема и чува, додека бањата и масата за облекување се чисти и уредни ;. Применлива сцена : добри декор елементи, додатоци поставени за повеќето дозвола за домашен декор, како што се материјали за тоалет, додатоци за бања, организирање суета, полица, спална соба и други места за складирање, исто така совршени во кујната или канцеларијата. Yyzzh Сончоглед Шема 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Брис Топката Тркалезна Влошки Конец-10 Мл Аптекарска Тегла Во Собата За Бања Канистер За Складирање Шминка Организатор Големина : 10.5(H) x 7(D) cm / 4.75(D) инчи ; Вклучуваат 4 предмети ;Материјал : пластика ; Печатење : еднострано печатење на страната на телото на конзервата, без печатење на КАПАК И ДНОТО ;Карактеристика : Проѕирен Пластичен Материјал Со Директна Шема На Прскање, Горниот капак Е Опремен Со Телото На Резервоарот, Отпорен На Прашина И Водоотпорен И го Штити Складиштето; Лесна Пластика, Не Е Лесна За Кршење, Потрајна ;Функција : може да складира забен конец, памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за капење, мониста за Перење, вратоврски за коса, овошна вилушка, копчиња и други ЛЕСНО СЕ ЗЕМА И Чува, Додека Бањата И Масата За Облекување Се Чисти И уредни ;Применлива Сцена : Добри Елементи За Декор, Додатоци Поставени За Повеќето Дозволи За Декор На Домот, како Што Се Материјали За Тоалет, Додатоци за Бања, Организирање Суета, Полица, Спална соба и други места за складирање, исто така совршени во кујната или канцеларијата.

За производот

Купувачите избираат и

Густата глава на четката се чисти потемелно, не ја оштетува керамичката површина, има силна детергентно

Скандинавски стил, носејќи модна убавина Едноставна и стилска, практична, но и извонредна декорација на

Преклоплива памучна ленена валкана корпа за облека Достапни се различни бои Свеж дом живот памучна лен�

【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материја

Димензии : 10" W x 5" d x 3 Издржлива дрвена основа покриена со кадифена ткаенина Идеален за декор во канцелар�

и стилски изглед дизајн Издржлив материјал и прекрасен изглед ја прават кутијата Може да се користи во �

?Иновативна Тока : Притиснете за заклучување и повлекување за отворање Вкрстените заби можат цврсто да �

Големина : 17,6*11*8см, погоден за обична или стандардна квадратна кутија за ткиво, проверете ја големината �

Помек, повеќе меки и повеќе абсорбента Изработени од памучен материјал Полите се двојно зашиени за допо

Ротација на 180 ° за инсталација под различни wallидни агли Wallид монтиран без удар, лесен за инсталирање бе�

Одлично е за користење на монтирање на wallидниот агол во близина на мијалникот, бањата или тоалетот за ск

Обично бродови за 23 дена НАПРАВЕНО ВО САД од почеток до крај, од високо квалитетни полиестерски влакна, �

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Казри, четка за заб�

Премиум Ткаенина : Изработена од висококвалитетна полиестерска ткаенина, оваа завеса за туширање октоп

Карактеристики : дрвен материјал, форма на рогови, едноставен, удобен и удобен; не само кутија за ткиво, т

Голема подлога за капење, 18" х 23" со дебелина од 0,125" Изработени од висококвалитетен полиестер, мазна, мек�

Материјал : Крпите за лице се изработени од висококвалитетно супервлакна, меко, издржливо, деликатно на

Лесно за инсталирање : инсталација Со Удар, опремена со завртки за монтирање, лесна за инсталирање, може�

Издржлив материјал : држачот за чаши е изработен од издржливи пвц композити, добра топлинска изолација,

Површината е рамна, мека и мека Мека и удобна, издржлива и цврста Висока густина, не е лесно да падне Ткае

Грижа и заштита како овци, грижа за целото семејство Само за подобро ќе Животот се фокусира на квалитето

Неаеросолната пумпа го додава потребниот воздух за да го претвори сето тоа во богата, луксузна пена, нам

Запознајте различни стилови на декорација Бања појавување, подобрување на целокупната атмосфера Отстр

Ткаенината е апсорбирачка, мека и удобна Природни меки, без избледување, без влакненца Мека и пријателс�

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

КОШНИЦА ЗА СЕРВИРАЊЕ чип И НАТОПИ Здрав материјал, безбеден и сигурен, можете да го користите со доверба

100% Полиестер [Големина] : 71 "Х 71" / 180см Х 180см, Лесен за употреба, внатре има куки и не е потребен лагер [Мат�

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

1Мала корпа за складирање со лагер : Оваа ткаена кошница е направена од пластична имитација наatан weave.No б�

Scroll