Свеж
ВИТПАК Кристална Четка За Тоалет Транспарентна Четка За Тоалет Без Мртов Агол Со Основна Пластична Четка За Тоалет Бања Надградба На Бања Верзија Држач За Четка За

ВИТПАК Кристална Четка За Тоалет Транспарентна Четка За Тоалет Без Мртов Агол Со Основна Пластична

Достапност: Достапно.
DEN 287.84

Висококвалитетни материјали : четките и држачите за тоалет се хигиенски и убави, одржувајќи ја бањата чиста и уредна Изработен од висококвалитетен и еколошки пп материјал, издржлив е и не е лесно да се скрши. Елегантна и извонредна четка : 360° без чистење со мртов агол, меки и густи влакна, блиску до бурето, лесни за чистење. Силната деконтаминација, и не е лесно да се повреди површината на тоалетот, може да ги одземе тврдоглавите дамки во аголот за да ги задоволи вашите уникатни потреби. Практична и издржлива рачка : modernономски модерен дизајн, лесен дизајн, лесен за држење, елегантен, издржлив, едноставен и убав, надградба на одделение, заштедете време. Модерен дизајн : четката и држачот за тоалет се едноставни и убави, ја одржуваат бањата чиста и уредна и уживаат во вас и / или пријателите и семејството. Опсег на примена : дизајнот е едноставен и елегантен, погоден за дома, бутик за бања, елегантен и практичен со вас, стил, разноврсна употреба и убавина, го менува вашиот живот. Висококвалитетни материјали : четките и држачите за тоалет се хигиенски и убави, одржувајќи ја бањата чиста и уредна. Изработен од висококвалитетен и еколошки пп материјал, издржлив е и не е лесно да се скрши. Елегантна и извонредна четка : 360° без чистење со мртов агол, меки и густи влакна, блиску до бурето, лесни за чистење. Силната деконтаминација, и не е лесно да се повреди површината на тоалетот, може да ги одземе тврдоглавите дамки во аголот за да ги задоволи вашите уникатни потреби. Практична и издржлива рачка : modernономски модерен дизајн, лесен дизајн, лесен за држење, елегантен, издржлив, едноставен и убав, надградба на одделение, заштедете време. Модерен дизајн : четката и држачот за тоалет се едноставни и убави, ја одржуваат бањата чиста и уредна и уживаат во вас и / или пријателите и семејството. Опсег на примена : дизајнот е едноставен и елегантен, погоден за дома, бутик за бања, елегантен и практичен со вас, стил, разноврсна употреба и убавина, го менува вашиот живот. Функција : 100% Нов И Висок Квалитет. Исчистете без мртов агол, деконтаминацијата не ја повредува глазурата.Чисти без остатоци внимавај1. Ве молиме дозволете 2-3% грешка поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи.

За производот

Купувачите избираат и

Листа на производи Вклучуваат розова праска туш завеса 72 х 72 и 12 пластични куки, анти ' рѓа метални прсте

【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материја

ВИСОК КВАЛИТЕТ со пластични ролки, нема да се грижите дали ќе ја извалкате вашата прекрасна завеса МАЗН

Димензии6, 3х6, 3 инчи или 8х8 инчи Стилски и елегантен, Изработен од кожа со одличен квалитет,со прилепувањ

Создадете високо квалитетни и лесни за употреба сапуни, едно парче, стилски и преносни Водоотпорен и до�

Безбедност : Овој држач за четкичка за заби без wallид без вежба е изработен од висококвалитетен материја�

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дони

Материјал ABS : ABS материјал, отпорност на влијание, отпорност на топлина, отпорност на ниска температура,

* * ДВЕ ГОЛЕМИНИ ОДГОВАРААТ НА ПОВЕЌЕТО КУТИИ за ТКИВО : капакот на кутијата за кожни ткива има две големи

Обезбедува вашите сапуни да траат што е можно подолго Лесно сапун се суши меѓу употреба Различни специф

Полнење, еднократно, пријателски и пренослив Лесен и лесен за употреба материјал за безбедна козметика

Големинадиспензерот за ткиво е долг 7,7 инчи, широк 4,7 инчи и висок 4,3 инчиУниверзална големина Издржлив �

+Апликација : овој привлечен дизајн го прави овој диспензер за сапун не само добар помошник за семејниот

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Сет за миење на крпа Нашите крпи за лице од 12х12 инчи се достапни во три сета за вашиот избор, лесен и прен

Дизајн на широка уста во форма на буквата у, квадратен центар изложена заобленост, заоблени рабови и агл

СТИЛСКО СКЛАДИРАЊЕ : Облечете стандардни, квадратни кутии со ткиво со оваа функционална, стилска обвивк

Мебел Од Брендот КингсМерцон Модерен Метален Држач За Самостојна Решетка За Крпи, Хром Оваа решетка за �

●МАТЕРИЈАЛ● : завесата за туширање на картата е изработена од водоотпорна и издржлива полиестерска тк�

Совршен за организирање шалтер за бања : канистрите за бања може да се користат за складирање на суета о�

Време на испорака на логистика : Нормалното обично време на испорака на логистика е 10 до 15 дена, забрзано

●МАТЕРИЈАЛ} : оваа пролетна завеса за туширање со колибри е изработена од 100% материјал од полиестерска �

Стп кожа Висококвалитетен материјал, извонредна изработка, силен и издржлив Голем дизајн на отворање, л

Памук Земја Како Што Е Означено Помек, повеќе меки и повеќе абсорбента Изработени од памучен материјал..

【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материја

Памук, кадифе Коралната кадифена длабока лента за крпи е мека и е пријателска за кожата, дише и удобно, а�

Компактен и лесен : Големината на спортски крпи е 29,5 x 81,5cm / 11,5 x 32 in Патната крпа може да се преклопи повеќ�

Врвен Квалитет : Симпатичната подлога за капење за предната ткаенина во бањата е изработена од микрофиб

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

Scroll