Свеж
Амосфун 3 ПАРЧИЊА vpump Шампон Шишиња Кондиционер Диспензерот И Литар Пумпи Шише-Диспензерот Пумпи Трајни Пластични Притиснете Универзална Шише Пумпи За Козметика-С

Амосфун 3 ПАРЧИЊА vpump Шампон Шишиња Кондиционер Диспензерот И Литар Пумпи Шише-Диспензерот Пумпи Трајни Пластични

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење итн, може да има-некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!. Капаче за пумпа за диспензерот за сапун за додавање нов живот во додатоците за вашата бања. Цевката може да се исече за да одговара на повеќето видови шишиња. Оваа пумпа за диспензерот за сапун е идеална за употреба со лосиони, -регенератор, сапун и така натаму. Извадете ја секоја последна капка од шампонот без несакан отпад. Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење итн., може да има-некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!. Капаче за пумпа за диспензерот за сапун за додавање нов живот во додатоците за вашата бања. Цевката може да се исече за да одговара на повеќето видови шишиња. Оваа пумпа за диспензерот за сапун е идеална за употреба со лосиони, -регенератор, сапун и така натаму. Извадете ја секоја последна капка од шампонот без несакан отпад. опис Оваа пумпа за дозер за замена на сапун е многу погодна за замена на скршени пумпи за шишиња и капаци што протекуваат, што ви овозможува повторно да користите додатоци за бања. Тоа ќе го елиминира непотребниот отпад и ќе направи вашите производи да траат подолго. Се препорачува употреба со лосиони, шампони и други производи со висок вискозитет. карактеристика-Боја : како што е прикажано на сликата.- Димензии : околу 6.- Капакот на пумпата за диспензерот за сапун додава нов живот на додатоците за вашата бања.- Епруветата може да се скрати за да одговара на повеќето шишиња.- Оваа пумпа за диспензерот за сапун е многу погодна за употреба со лосион, регенератор, сапун итн.- Направете ја секоја капка шампон без дополнителен отпад.- Потсетник : Почитувани купувачи, поради светлосни ефекти, осветленост на екранот, рачно мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу - фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!- Боја : како што е прикажано на сликата.

За производот

Купувачите избираат и

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа)...

Полицата е еден вид полица што ја користи комбинацијата на дното на плочата и столбот за да постави суро

Изработени од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, пумпата за лосион и капакот го прават �

Пластика Ѕид Туш Полици : ?Секој дел од нашиот држач за четки за заби е направен од супер тешки материјал�

●Држете до 4,4 килограми ● вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали п�

Микрофибер, полиамид, полиестер Големина : 15 x 30 инчи / 38 x 76 см, средна големина Материјал : Микрофибер, изр

Идеална придружба на вашите решетки за сапуни Бесплатно на 'рѓа долготрајно цврсто месинг сапун сапун...

Постојат премногу незадоволителни работи на овој свет што не можете да ги изберете, но можете да избере�

Пластика Caddy Claterser Claterioner : Деликатна изработка и добра текстура, мазна за допирање, ви нуди удобно корист

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дони

ГОЛЕМИНА 7 7 Едноставна и атмосферска форма, давајќи им на луѓето удобно визуелно искуство Материјал Изр

[Мултифункција] Можете да ги обесувате овие лавици за туширање во бањата за да чувате гел за туширање, са

Диспензерот за големина на ткиво е долг 7,7 инчи, широк 4,7 инчи и висока 4,3 инчи ТрајноОвој плоштад за покр�

Монтирана И Висечка Основа : нашата основа за четка за тоалет е монтирана на ѕид и има дизајн што дише Бр�

КОШНИЦА ЗА ФЕН за КОСА тоа ќе ја направи вашата бања чиста и уредна, едната страна од оваа полица може да

јаглероден челик Држач за Чаши за кафе За Маса : овој држач за хартиени чаши е дизајниран со деликатна те

Лесен за носење и лесен за употреба Ви благодарам многу за поддршката и имајте одличен ден! 100% сосема но�

Разновидност : Ова е шише за повторно користење и пополнување на пумпа за диспензери, идеално за употреб

Големина : 10,5 (ч) x 7 (г) cm / 4,13 (ч) x 2,75 (г) инчи; Вклучуваат 4 артикли; Материјал : пластика; Печатење : едностра

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашите канистри за бања се мерат : 475 (D) СО капак, голем�

100% Полиестер, ткаенина крпа Оваа тешка завеса за бања е супер издржлива и совршено се завесува...

Шест слоја на оксидација, површина отпорна на абење Површински третман : Анодизиран и полиран кашмир, се

Моден Мат Црн Диспензер За Сапун црниот диспензер за сапун комбинира стаклено шише со бамбусова пумпа �

Лесен за инсталирање, Многу лесен за употреба Ѕид монтиран дизајн, зачувај место Пакетот вклучува тела �

Тоалет Четки Трајна структурачетката за тоалет е многу издржлива и има силна способност за чистење, но �

Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и безбеден за употреба Дизајн на форма на цртани фла

Димензии6, 3х6, 3 инчи или 8х8 инчи Стилски и елегантен, Изработен од кожа со одличен квалитет,со прилепувањ

Овие сапуни со сапун главно се користат дома за тушеви, кади, сунѓери за миење садови, топки за чистење, м

Чаша за вшмукување во воздушна вселена, силно вшмукување, лесен за отстранување и миење, повторна употр�

Dd2721rmersv Големина : 21" x 27", Заврши : Меридијан Сребро Со Сребрени Капачиња Карактеристики : Медицина кабине

Пвц, 304 завртки од нерѓосувачки челик за бања Quence quance quotproop, када за складирање одбор, када изолација, пре�

Керамичка Основадржачот за четки е изработен од стаклестото тело кина, што е ист тип на цврст материјал

●Уникатен дизајн● Превртен одвод, лесен за носење, едноставен и стилски, голем капацитет на телото на ч

Услуга по Продажба : Ако имате Какви било Прашања по Добивањето На Стоката, Ве Молиме Контактирајте Не Н�

Удобна ткаенина, не е лесна за зафаќање, светла и елегантна, извонредна изработка пријателско печатење �

【Мода и безбедност решетката за крпи за бања прифаќа европски антички дизајн, кој е елегантен и модере�

Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока густина, не е лесно да падне...

Исечете за одвод Дизајнот на партицијата брзо се суши Антикорозија и анти ' рѓа Водоотпорен и доказ ги р�

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Тивок дизајн, тивко работење со ниски децибели, посебна грижа за вас и вашето семејство Бело транспарен�

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

【Трајлив материјал】 Пролетните напнатости се изработени од високојаглероден челик Висококвалитетна�

Scroll