Свеж
Столици за капење, Столче За Капење На Ѕид, Стол За Седење Со Преклопен Туш, Преклопно Седиште за Бања Во Помагање На Постарите, Бремените Жени И Инвалидите Да Се Бањ

Столици за капење, Столче За Капење На Ѕид, Стол За Седење Со Преклопен Туш, Преклопно Седиште за Бања

Достапност: Достапно.
DEN 4175.84

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за Капење е Идеален Избор Овој Стол За Туширање е Лесен, Прилагодлив Стол за Туширање Во Висина. Лесниот Стол За Туширање Е Пренослив за Патување или Складирање,Лесен за Чистење. Користењето На Столот Под Туш или Влажна Просторија Може да Помогне Да се Зголеми Самодовербата Кога Ќе Се Покажеза Дете или Постара личност. Оваа Столица За Туширање Ви Овозможува Да Седнете Кога Ќе Се Покажетеза Да Ја Зголемите Удобноста и Да Ја Направите Порелаксирачко Искуство. Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за Капење е Идеален Избор. Овој Стол За Туширање е Лесен, Прилагодлив Стол за Туширање Во Висина. Лесниот Стол За Туширање Е Пренослив за Патување или Складирање,Лесен за Чистење. Користењето На Столот Под Туш или Влажна Просторија Може да Помогне Да се Зголеми Самодовербата Кога Ќе Се Покажеза Дете или Постара личност. Оваа Столица За Туширање Ви Овозможува Да Седнете Кога Ќе Се Покажетеза Да Ја Зголемите Удобноста и Да Ја Направите Порелаксирачко Искуство. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага. Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа.

За производот

Купувачите избираат и

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки...

Диспензерот за големина на ткиво е долг 7,7 инчи, широк 4,7 инчи и висока 4,3 инчи ТрајноОвој плоштад за покр�

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ТОАЛЕТНА ЧЕТКА изработени од материјали од висока класа и можат да ви служат долго в�

Памук Оваа ставка е прекината Оваа ставка е прекината Оваа ставка е прекината Оваа ставка е прекината...

Може да ја направи вашата бања чиста Може да биде и одлична декорација Тоа е совршена решетка за складир

1 * Течен Диспензер За Сапун 1 * Етикета Налепница 1 Прирачник(Англиски) Три комора за држење течни сапуни

Тоа е погодна алатка за домаќинство за бања и кујна Доаѓа со лепливо лепило, нема потреба од нанесување �

`+ЗАДОВОЛНИ ВЕТИ декаСекој Проблем со Нашиот Производ, Ве Молиме Контактирајте Не Прво И Ние ќе Ви Одгов�

СУЕТА ЗА СКЛАДИРАЊЕ кошница Стакло Парфем Фиока Накит Ситница Организатор Може Да Биде Складирање На М�

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

Направено од бамбус и покриено со лак за долг работен век Организаторот на кадата е компатибилен со пов�

Му дава на корисникот зголемена количина на независност за баријатрични, постари, оневозможени и хенди�

СУПЕР МЕКА : Изработена од густа и кадифена шенила од микрофибер, дајте им на нозете дар на исклучително

Тоа не е само алатка, туку и повеќе како декор за бања Brономската четка за тоалет е професионално дизајн�

8 Унца Стакло Сапун Диспензерот Изработени од чисто стакло и прикажани со стих Овие диспензери му даваа�

Животот се фокусира на квалитетот, така што секој ден е предност Удобно и меко, топло и природно...

ГОЛЕМИНА : 4 Организатор на Проѕирни Канистри : горниот капак одговара на телото на резервоарот, кој е от�

Екопријателски стп кожен пренослив држач за чаши Екопријателска кожа, без чуден мирис Елегантен изглед

Крпа Решетката Пешкир Бар Бања Крпа Држач Материјал : Простор Алуминиум Пешкир Решетката Железнички Ба�

【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материја

МАТЕРИЈАЛ И ТЕХНИКА НА ПРОИЗВОДСТВО : Нашите крпи се произведуваат од 100% органски предива од турски пам�

Премиум Материјали : Држачот за Четка за Тоалет прави висококвалитетна цврста рачка Од Месинг и дизајн �

Рачна / спортска крпа, 15 х 22 инчи Изработени од 63 проценти полиестер (Микрофибер) / 37 проценти памук (велур

Изработен од нерѓосувачки челик со позлатена златна завршница, отпорен на ' рѓосување, изграден за да се

Што И да Одберете Пешкир Барови Модерен Дизајн И Функционална Funcетика Ќе Им Даде Беспрекорна Завршница

Екстракцијата е мазна без заглавување, широк дизајн на устата, лесен за земање хартија Микрофибер кожа �

Димензии6, 3х6, 3 инчи или 8х8 инчи Стилски и елегантен, Изработен од кожа со одличен квалитет,со прилепувањ

?Материјал : КЕРАМИКА+СТОМАЧНИ МУСКУЛИ ?Главата на пумпата има голема површина, автоматски се пени кога �

● Лесно За Чистење : лесно може да се исчисти, не треба да се грижите за проблемот со чистењето откако ќе

Активирање На Фен : Притисни Копче АДА Во Согласност : Не Заврши : Порцелан Емајл Фен за раце, Вртлива Мла�

[Просторен алуминиум] : Просторен алуминиумски материјал, доказ за 'рѓа и отпорен на абење, издржлив [Еле�

Исклучителен Рачен Цртеж, Процесен Третман, Отпорност на Гребење, Зголемени Перформанси, Фино Чувство н

Изберете сет на убави производи за бања, естетски простор за бања Збир на материјали за десктоп, уредни,

Brономската четка за тоалет е професионално дизајнирана за вашата бања, што ја прави вашата бања поуредн

Погоден за кафулиња, барови, книжарници, ресторани, домови итн Тоа може да ги красат вашата соба станува

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Казри, четка за заб�

памук и постелнина Сапуни заштеди за сапун за сапун : Сапун торбички торбички меурчиња од пена торбичка

Едноставен изглед, добар во детали Складирање на кабинетот, лесно за земање Бања убавина, само за вас ко�

`+Туш складирање ѕид полица за бања контејнер кошница сапун шампон регенератор Е ѕидМонтажа, заштеда на

Scroll