Свеж
ДВТЕЛ Бамбус Дрво Бања Полица Бања Мијалник Туш Гел Бања Топката Одвод Вшмукување Чаша Ѕид Монтирани Без Дупка Удар Погоден за бања

ДВТЕЛ Бамбус Дрво Бања Полица Бања Мијалник Туш Гел Бања Топката Одвод Вшмукување Чаша Ѕид Монтирани Без Дупка

Достапност: Достапно.
DEN 547.84

● ГОЛЕМИНА НА ВКЛОПУВАЊЕ : добро ги чува вашите основни работи за туширање, едноставен е и удобен без да изгледате преполни и лесно достапни ● Вградена положба : оваа полица за туширање се вклопува во агли со прав агол од 90° и заоблени агли во бањата. Ја одржува вашата бања и тоалет уредни и ги избегнува сите сапуни, шампони и тоалети набиени во вашата соба. ● Брзо одвод : аголната кутија за туширање има дизајн на отворена мрежа за да ја задржи максималната циркулација на воздухот и водата што капе. Ги одржува вашите производи за капење чисти. Решетката спречува паѓање на мали предмети. ● Отпорен на 'рѓа : можете да се осигурате дека полицата во бањата не' рѓосува лесно. Има предности што е робустен, квалитетен и долготраен. Ако се појави ' рѓа за време на употребата, слободно контактирајте не. ● Лесен за инсталирање и демонтирање : Лесен за инсталирање, нема потреба да се дупчат дупки за монтирање на ѕидот. ● ГОЛЕМИНА НА ВКЛОПУВАЊЕ : добро ги чува вашите основни работи за туширање, едноставен е и удобен без да изгледате преполни и лесно достапни. ● Вградена положба : оваа полица за туширање се вклопува во агли со прав агол од 90° и заоблени агли во бањата. Ја одржува вашата бања и тоалет уредни и ги избегнува сите сапуни, шампони и тоалети набиени во вашата соба. ● Брзо одвод : аголната кутија за туширање има дизајн на отворена мрежа за да ја задржи максималната циркулација на воздухот и водата што капе. Ги одржува вашите производи за капење чисти. Решетката спречува паѓање на мали предмети. ● Отпорен на 'рѓа : можете да се осигурате дека полицата во бањата не' рѓосува лесно. Има предности што е робустен, квалитетен и долготраен. Ако се појави ' рѓа за време на употребата, слободно контактирајте не. ● Лесен за инсталирање и демонтирање : Лесен за инсталирање, нема потреба да се дупчат дупки за монтирање на ѕидот. Име на производ : полица за Бања боја : Сребрена Големина : 28СМ*11,5 см*7цмпроизвод употреба : студентски дом, бања, бања, кујна.● Организаторот за туширање е дизајниран да го организира вашиот простор, може да собере до 30 килограми работи, совршен за складирање на вашиот шампон, гел за туширање, крем итн., може да се инсталира во студентски соби, бањи, тоалети за да го одржите вашиот простор уреден и уреден.

За производот

Купувачите избираат и

Пластика Лесно За Склопување и Расклопување : супер лесен за склопување, направен во рок од една минута,

Лесно се менуваат хартиени крпи Посебен простор за складирање за уреден живот Мода надвор од кругот, се

Висококвалитетен еколошки материјал, издржлив и искривен ,, Не се потребни завртки или нокти, за да се ин

Високо Абсорбента Материјал : Крпи За Бања За Вашето Тело И Лице Изработени Од Суперфини Влакна И Брзо С�

Висококвалитетната четка за тоалет лесно може да го исчисти тоалетот, одржувајќи ја вашата бања чиста и

€5 ПакетЗаштедете Простор Оваа висечка корпа За туширање може да ви помогне да чувате дневни производи

●Заштеда на простор И Практично Складирање ● држачот За фен за коса во бањата е едноставен и дарежлив, �

Тоалетни Четки И Држачи Лесно отстранете ги остатоците во тоалетот без да го оштетите тоалетот и плочки

●Големина и Материјал●нишката ткаена тенџере е вклучува две големини : 18см (7,09 инчи)*0,7 см(0,27 инчи), 24см(9,

Дозер за Сапун без допирВашето брзо и лесно решение за хигиенско издавање сапун Работи со сензор, автом�

Преносна кутија за сапун со покривка за деловно патување со дренажен слој рачно сапун кутија правоагол�

Полиестер Затворање на јамка МЕКА И АБСОРБЕНТА : Уморни од тешки крпи кои лесно се лизгаат после капење,

Чистење од 360° без ќорсокаци, може да се користи во различни средини, погодни за секојдневно чистење Мат�

72 ИНЧИ ШИРОК х 72 ИНЧИ ДОЛГОКВАЛИТЕТНА полиестерска ткаенина завеса за туширање за бања, Не е потребна по

●Дизајн на мермер со акварел ● оваа мермерна завеса за туширање користи 100% полиестерска ткаенина како

Шише со козметичка Пумпа : Погодно за полнење и чистење Контејнер За Гел за туширање : Изработен од безбе

Димензии6, 3х6, 3 инчи или 8х8 инчи Стилски и елегантен, Изработен од кожа со одличен квалитет,со прилепувањ

1 100% Полиестерски Влакна( Полиестер), Фланелен Ткаенина, Дното Неткаен Материјал Точка Пластика, Дебелин

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Казри, четка за заб�

Големина : 12,8*8см, 15,4*8см Капацитет : 300мл, 400мл Метеријал : Стакло + СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Функција 1 : притиснете

【Стилски украс за дома】 Декоративен корпа за резервоари за тоалети ја носи природата во вашиот дом и ј�

Материјал : Супермека 100% водоотпорна полиестерска ткаенина, полиестерската ткаенина е многу популарна

Самовила Змеј Туш Завеса Големина : Мерки 70 "х 70", одговара на повеќето бањи и кади Пакет Листа : 1 самовила

Тие се совршени за носење ладни пијалоци во топол летен ден сладоледи, кафе, па дури и можат да носат мле�

①Мек Допир + Овој тепих од 17 инчи х 30 Инчи користи ткаенина од полиестерски влакна (полиестер) Дебелото в

Изработен од пп материјал, силен и издржлив Голем отвор, ткиво може лесно да се повлече и замени...

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

ГолеминаГолемина На Ентериерот На Производот : 5,1 "Л Х 5,1"В Х 5,5" Ч; погоден е за обична или стандардна квад�

Исцедете брзо : Вентилираниот и шуплив дизајн на решетката за туширање го прави водата да се исцеди и ги

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Мултифункционални и класични дизајни можат да го зачуваат вашиот простор за бања Обезбедете многу пого

Боја : Злато со роза со голема големина Пакетот вклучува : 1*Ironубезно железо корпа Луксузно злато, покажу�

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Микрофибер Направени во САД или увезени Материјал : Микрофибер Големина : 28,7 L13 Безбеден материјал : Напр

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дони

Вклучен Пакет : Зачудувачки модерен елегантен дизајн Висококвалитетен нерѓосувачки челик, отпорност н

и стилски изглед дизајн Цврста дрвена конструкција покриена со добро Издржливиот материјал и прекрасн�

Scroll