Свеж
LXDZXY Столици, Ѕидно Седиште За Туширање Дрвена Клупа За Преклопување Столче За Бања Со Дебелина Од 1,9 Инчи Дрво Со Ребра Добра Дренажна Контура За Удобност Соодветна

LXDZXY Столици, Ѕидно Седиште За Туширање Дрвена Клупа За Преклопување Столче За Бања Со Дебелина Од 1,9 Инчи Дрво

Достапност: Достапно.
DEN 1065.60

[Модерен И Практичен]Ѕидната Клупа За Туширање Може Лесно Да се Преклопи На Ѕидот Кога Не Се Користи, зафаќајќи Малку Простор и Можете Да Го Расплетувате Седиштето Без Напор Додека Се Туширате, Облекувате или облекувате Чевли. [Стабилна Конструкција]Столот За Туширање Е Изработен од Гумено Дрво, Непречено Полиран, Стабилна Структура, Контура за Удобност, Отпорен на Корозија и Не Е Лесно Деформиран. Спа Седиштето Може Да Издржи Тежина од 100 Кг. [Широко Седиште Со Летви]Преклопното Седиште За Туширање е Доволно Пространо за Да Добие Удобно Искуство за Седење. Покрај Тоа, Структурата Со Летви Може Ефикасно Да Промовира Дисипација на Топлина и Одводнување На Вода за Да Помогне Во Чистењето И Сушењето На Клупата за Капење. [Широка Примена]Оваа Ѕидна Столица за Бања е Совршена за Постари Лица, Бремени Жени, Инвалиди и Лица со Ограничена Подвижност. Безбедност и Мобилност За Туширање; Седиште И Клупа За Пренос На Инвалидска Количка. [Лесна Инсталација]Преклопениот Стол За Туширање Доаѓа Со Комплетни Делови кои Ќе Ви Помогнат Брзо да го Завршите Склопот. Треба Само Да Вежбате Дупки во Рамен Бетонски Ѕид и Да го Инсталирате на Соодветните Дупки. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага. Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа.Спецификација : Проект : Ѕид Монтиран Туш Седиште Боја : Кафеава, Боја На Дрво, Материјал За Бела Рамка : Гумен Материјал За Дрвени Седишта : Гума За Преклопување : 90°Големина На Производот : 39см(Л) Х 34см(В)Преклопена Големина : 5смнет Тежина : Околу 4,5 Кгбеаринг Тежина : 100кгпакет Вклучува : 1 Х Завртки За Монтирање На Седишта За Туширање На Ѕид.

За производот

Project:
Wall Mounted Shower Seat
Color:
Brown, Wood Color, White
Frame Material:
Rubber Wood
Seat Material:
Rubber Wood
Foldable:
90°
Product Size:
39Cm(L) X 34Cm(W)
Folded Size:
5Cm
Net Weight:
About 4.5Kg
Bearing Weight:
100Kg
Package Includes:
1 X Wall Mounted Shower Seat:
Mounting Screws :

Купувачите избираат и

●0,2 s Сензор За Пенење Сапун Диспензерот За автоматско пенење сапун дистрибуира пристојна количина сап�

●ДИЗАЈН на РЕШЕТКАТА за ПЕШКИРИ + електрична загреана решетка за греење на крпи има издржливи тркалезн�

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Премиум Материјал : Меката 100% полиестерска ткаенина брзо се суши, отпорна на брчки и се пере во машина за

Памук Овие Крпи на Врвот на Прстот се премиум, екстра меки, тешки и убави Сини Прст мека Делукс спортска �

Материјал : Микрофибер Големина : 28,7 L*13 Безбеден материјал : Направено од безбеден материјал без штетни �

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

Издржливо Производство НА МДФ Отпорен На Абење и Отпорен на Гребење Доволно простор за складирање2 Вра�

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

Мрежа Премиум материјал : Преносот на тушот Caddy е направен од тврда и разноврсна газа Тоа е многу водоотп

Премиум квалитет : различен од туѓи мрежни кади со само единечна рачка, мрежниот кади на Opdenk има 2 двосло�

Тешка Градба Иновативна нова кука за топка со мала топка на крајот дизајнирана да остане на прачка за ту

Едноставно моделирање, погодно за сапун од мозоци, за да се обезбеди сапун да се исуши Ова е корисно сапу

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашиот организатор за складирање на бања мери : 475 (D) С�

Сирена ШемаСимпатична сирена дизајн и светли бои, сирена е убава и психоделична Разбирливо е дека елеме

? СИЛЕН и ИЗДРЖЛИВ : Премиум Завесите На Дартант му овозможуваат на сопственикот НА домот САМ, корисна ли

Држачот за четка за тоалет обезбедува едноставно и дискретно складирање што ги одржува подовите чисти �

Транспарентен Дизајн На Отворот : Со оглед на целокупнатаesетика на земачот на чаши, дизајнираме закриве

Овие сапуни со сапун главно се користат дома за тушеви, кади, сунѓери за миење садови, топки за чистење, м

Изработен од цврста пластика : доволно издржлив и не е лесен за кршење, нетоксичен и без мирис, држете го

Смола Направено од смола со рачно сликање од занаетчии Висококвалитетен материјал за смола гарантира д

Овој едноставен случај ткиво ќе деликатна и изглед на вашиот дом Може да собере доволно хартија и има но

Направено од висококвалитетно 304 без 'рѓосаност, куките за плескави за завеси се цврсти, така што може да

НЕ ИСТУРАЈ, САМО СМИРИ СЕ! Воведување На држачот За Чаши За Софа Литегр За кауч Има голем дел за држач за

Лесен за употреба Голем отвор за полнење Не лизгачка база Лесно за демонтирање Димензија : 16,5 х 6,5 х 9,5 см.

Големина : крпа ЗА Капење 70Х150СМ,Крпа ЗА Раце 34Х75СМ,Квадратна Крпа 33Х34СМ ХОТЕЛ И СПА КВАЛИТЕТНИ КРПИ : ови

Нерѓосувачки Челик[Материјал отпорен на 'Рѓа] : Изработен Со нерѓосувачки челик, отпорен на' рѓа и водоот

●Додатоци За списоци} Производите вклучуваат завеса за туширање од дрво од фарма 72 "х 72" и 12 пластични ку

? Разновидност и практичност : Столчето за бања има 2ниво полица за складирање и ја преместивме втората п

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Нашиот диспензер за хартиена салфетка за полнење е изработен од издржлива природна врба со извонредна �

Со зголемен дизајн на ограда на работ за да се спречи паѓање на предметите и да имаат подобра безбедност

Димензии : 31 / 4 "Дијама Рачно изработена и врежана од оригинален природен мермер, последно долго време...

304 нерѓосувачки челик материјал дебел дизајн Користејќи технологија за вакуумско обложување, адхезија�

смола ОРГАНИЗАТОР НА ПАМУК : Изработен од убав материјал, издржлив и безбеден за употреба Може добро да �

Вклучен пакет : 1 парчиња SChrome Corner Rack, 2 парчиња куки, 2 комплети хардвер за завртки 2 Методи за инсталирање

Земја на потекло : Кина Должина на пакетот : 8,5 " Ширина на пакетот : 2,99" Висина на пакетот : 11 Земја на потек

Исечете за одвод Дизајнот на партицијата брзо се суши Антикорозија и анти ' рѓа Водоотпорен и доказ ги р�

Смола ВЕЛИГДЕН ОСТРОВ ТКИВО КУТИЈА нема залепена хартија И лесно заменете го ткивото што го отвора долн

Епошта погоден е за чување хартија во кујна, спална соба, дневна соба итн Quless едноставна декор за дома и �

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Казри, четка за заб�

Стакло Диспензерот Контејнер *2 Пумпа со Цевка*2 Водоотпорна Етикета6 Црни Капачиња За Шишиња 2 [Внимател�

и стилски изглед дизајн Цврста дрвена конструкција покриена со добро Издржливиот материјал и прекрасн�

Пластика Транспарентниот дизајн на лепило без траги го прави невидлив што е совршен за одржување на дек

Scroll