Свеж
Смешни Туш Завеса За Бања Декор, Црна Туш Завеса Бања Додатоци, Позадина Креативни Зборови Цитати Новина Бања Завеса со 12 Куки, Полиестер Ткаенина Водоотпорен Маши?

Смешни Туш Завеса За Бања Декор, Црна Туш Завеса Бања Додатоци, Позадина Креативни Зборови Цитати Новина Бања Завеса

Достапност: Достапно.
DEN 303.84

?`+Мерења : 72" широк х 72" долг, вклучени се 12 парчиња пластични куки за завеси Не е потребен лагер. ?●Материјал● : оваа смешна црна завеса за туширање, изработена од 100% висококвалитетен материјал од полиестерски влакна, отпорна на вода, еколошка, без супстанција за боја што му штети на здравјето на вашето семејство. Што не само што може да издржи влажни бањи, туку обезбедува и долготрајна употреба поради високиот квалитет. ?●Карактеристика : Додава одлична перспектива, задебелена графика отпечатена со најсовремена технологија за дигитално печатење. Еколошки материјал, без мирис, издржлив, здрав за вашето семејство. Секоја завеса е опремена со 12 дупки против ' рѓа, лесно се одвојува променете ги прстените за туширање или куките што ви се допаѓаат. Одлична идеја за подарок!. ?€Дизајн q : не е вообичаена вообичаена завеса за туширање што можете да ја најдете насекаде. Добар избор за давање свеж изглед на вашата бања. Моделот е живописен и издржлив, уникатен и вистински со забава. Карактеристики живописни бои и јасна слика, тоа нема да исчезнат по дури години употреба. ?●Лесен За Употреба : машина што се пере во ладна вода и брзо се суши. Не користете белило со хлор. Висококвалитетни и произведени со големо внимание, производите на Тихилгам секогаш имаат за цел да го привлечат најдоброто од вашето внимание. Ние произведуваме со квалитет што е тешко да се најде на друго место и да се осигура дека е чист за вашето семејство е врвен приоритет. може да се чувствувате сигурни дека обезбедувате удобно опкружување во вашата бања, одговара на секој туш со стандардна големина. Уживајте во туширањето. Туш завесите на тихилгам можат да бидат одличен можен избор на подароци. Зарем не сакате да направите промена и да им купите на вашите најблиски завеса за туширање што ќе ја подигне аурата во нивните бањи? Секој сака практичен предмет што може да биде и восхитувачки и корисен во исто време. Можеби дури и ќе ги спаси патувањето до продавницата. Се надеваме дека ќе ви дадеме прекрасен живот и ќе додадеме малку забава!. Дизајнот на домот тихилгам е собир на умови кои од група луѓе кои инсистираат на интегрирање на уметноста во животот. Постои идеална тема или дизајн за секоја душа. Сакаме да дизајнираме убави и внимателни производи што се користат во нашиот секојдневен живот! Одамна поминаа страшните денови на слабо гледање наоколу, обидувајќи се толку тешко да го пронајдете совршениот украс за вашите бањи, бидејќи тихилгам ви го донесе сето тоа!.

За производот

Купувачите избираат и

Големина на производот : 2,5 x 3,2 инчи (6,4 x 8,2 Земја на производство : Јапонија Материјал : порцелан...

Материјал : Мдф Дрвени Дрвена хартиена кутија за ткиво складира ткивни хартии и ги издава за непосредна

Држачот за ткиво е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни от

Quality materials : шипката за завеси / шипката за завеси за туширање е изработена од јаглероден челик обложен со

Големина : 3,5*7*11см Материјал : Никел сребро Земја на производство : Јапонија Професионалните готвачи нос�

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Опер�

синтетички материјал : Изработен со висококвалитетен материјал со фина изработка, едноставен и елегант

Голем простор за складирање, може да се постави козметика, сапун, шампон, гел за туширање и други тоалети

Вклучен Пакет : Полици За Дисплеј За осакатување : Изработен од издржлив цврст материјал од нерѓосувачк

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛпредниот дел е изработен од мек полиестерски микрофибер, отпечатен со убаво дизајнир�

Суперфина влакна Направени во САД или увезени Големина 13,8 "x 28,7" Материјал Прилагодените печатени крпи

Диспензерот за Стаклен Сапун Со Црна Бамбусова Пумпа : Нашиот диспензер за сапун од црно стакло е израбо

Материјал : Конструиран Од Нерѓосувачки Челик Од Тип 304, Заштитува Од Корозија И ' рѓа Отпорен на Вода и М�

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКСТРА МЕКИ : нашите уникатни и миленичиња тематските душеци за капење се изработени од 100% п

Живеењето на животот што го заслужувате е едноставно со нашата подлога за бања со дијатомејска земја, к�

♢ оваа правоаголна кутија за ткиво е изработена од стп кожа ♢ држачот за кутии за коцки pu кожа kleenex е

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

Лесно за инсталирање : Убава лепливост го прави кутијата со сапун да се држи цврсто на рамната и мазна по

Лесно се менуваат хартиени крпи Посебен простор за складирање за уреден живот Мода надвор од кругот, се

Сатен Стил : Моден тренд Содржина на пакет : 1 парчиња торба Овој пакет ги држи сите ваши пешачки вредност

[ПУШЕЊЕ РУСОКОСА ТУШ ЗАВЕСА] Шарпширтер туш завеси се направени со полиестер, памук и еластична ткаенин�

Рачно изработени во Вермонт Појавување на полиците за туширање; Пакетот вклучува (1) 8 инчен агол за туши�

Едноставно 3 бои, можете да ја изберете вашата омилена боја Романската форма на тапа ја прави вашата бањ�

Димензии6, 3х6, 3 инчи или 8х8 инчи Стилски и елегантен, Изработен од кожа со одличен квалитет,со прилепувањ

Дизајниран за сите видови тоалети Овој комплет за држачи за четки монтиран на ѕид не треба да се удира, с

[Туш стол за када] Оксидациската завршница се изведува одлично во отпорност на корозија Останете секога

Навистина Еден Од Еден Вид : колекцијата за послужавник За домашна суета За Ракотворби ќе додаде гламур�

✋ ?ИНФРАЦРВЕН СЕНЗОР БЕЗ ДОПИР : Ставете ги рацете во областа за сензори и прилагодете го нивното растој

ДРЖАЧ ЗА ЅИД ЗА ФЕН за КОСА со транспарентен дизајн, тоа може да биде добра декорација за вашата бања ДРЖ

Лесен и пренослив, мала тежина, практичен дизајн, лесен за притискање, долг стисок не се заморуваат Поли�

ГОЛЕМИНА 7 7 Едноставна и атмосферска форма, давајќи им на луѓето удобно визуелно искуство Материјал Изр

Тоа се карактеризира со копчиња за прицврстување, широка уста и голем капацитет, што му овозможува лесн�

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

Материјал со висок квалитет : тенок и мек памучен материјал пријателски со кожата, добра апсорпција на в

Разлика во боја : поради различниот интензитет на светлина и аголот на снимање, ќе има одредена разлика �

Автоматски стискач за паста за заби изработен од пластика, издржлив,отпорен на абење и тврд Ѕид монтира�

ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН ултра мазен специјализиран дизајн создаден за да се тркалаат вода и да се промовира

Известување : ГОЛЕМИНАТА Е 24 ВО*60 ВО НЕ 40*60 ИЗДРЖЛИВИ и ЕКСТРА МЕКИ|килимите за капење се изработени од 100%

Пластика Лесно За Склопување и Расклопување : супер лесен за склопување, направен во рок од една минута,

★ 【Контејнер за складирање на идеална големина】 : Нашиот Организатор за складирање на бања мерки : 4,13 (�

Отскокнување удобност меморија пена технологија перници нозете со исклучителна мекост и поддршка Подл

Организатор на кади за туширање на агол Нашите лебдечки полици за Wallид не само што можат да се користат �

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашите канистри за бања се мерат : 475 (D) СО капак, голем�

Scroll