Свеж
ЗЦМЕБ Дневна Соба Кутија За Ткиво Орев Дрво Кутија За Хартија Маса Кутија За Складирање На Работната Површина Дрвена Кутија За Ткиво Кујнска Кутија За Ткиво

ЗЦМЕБ Дневна Соба Кутија За Ткиво Орев Дрво Кутија За Хартија Маса Кутија За Складирање На Работната Површина Дрвена

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Убави линии со удобен допир Екстракција на хартиена крпа, удобна и брза. Употребата на материјали и производите се супериорни. Мазни рабови и изработка. Долната плоча е отстранлива, лесна за расклопување и склопување. Убави линии со удобен допир. Екстракција на хартиена крпа, удобна и брза. Употребата на материјали и производите се супериорни. Мазни рабови и изработка. Долната плоча е отстранлива, лесна за расклопување и склопување. Убави линии со удобен допир.Екстракција на хартиена крпа, удобна и брза.Употребата на материјали и производите се супериорни.Мазни рабови и изработка.Долната плоча е отстранлива, лесна за расклопување и склопување.Големина : 265х145х85мм,220*145*85бојка како што е прикажаноматеријал : дрвениот пакет вклучува : 1 кутија за ткиво. (со исклучок на други експонати)Забелешка : 1. Вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата поради различните ефекти на екранот и осветлувањето. Поради рачно мерење, дозволете отстапување на мерењето од 0,1-2см.

За производот

Купувачите избираат и

* Совршен за чување и организирање на вашата шминка, четки, додатоци за коса за накит и многу повеќе * Пог

Елегантен Дизајн : овој диспензер за сапун од нерѓосувачки челик и проѕирно стакло со пумпа има прекрас�

Компактна и пренослива структура, таа е безбедна и отпорна на истекување, што е сигурна и практична Овој

Едноставен изглед, добар во детали Складирање на кабинетот, лесно за земање Бања убавина, само за вас ко�

Нашите куки за завеси за туширање се изработени од не'рѓосувачки челик и со позлатена површина, отпорна

Сојузот на здружението на месинг или држач за четки за заби е елегантен и софистициран во дизајнот Одли�

Три диспензери за сапун монтирани на ѕид, издржливи и лесни за употреба, може да се користат за држење на

●[Добри Квалитети] Избрана пластика на ниво А со добар квалитет, која е издржлива и може да носи тешка д�

Направено од висок премија пластичен материјал, лесен за употреба, многу издржлив и многу практичен Пог

Метод На Поставување : Тип На Седиште Тип : Ткиво Случај Ако имате какви било прашања, испратете епошта з�

Деално ако не можете да издржите време или сакате да седите и да се опуштите во тушот Силни и безбедни пр

●Единствена Целосно Затворена Структура QОва е интегриран формиран ABS лист на задниот дел од led осветле�

Силиконски тоалет четка во собата со база, лесно складирање, може да се закачи тоалет четка, различни ме�

Никогаш Нема Да Се Скрши : Оваа Шина За Крпи Е направена До Траен И Цврст Алуминиум што Нема да се Скрши В�

Голема подлога за капење, 18" х 23" со дебелина од 0,125" Изработени од висококвалитетен полиестер, мазна, мек�

Quess оваа кутија за ткиво е изработена од водоотпорна стп кожа, која е отпорна на абење и издржлива, уредн�

Разноврсна и Практична, Оваа Решетка за Складирање Е Идеална за Бањи, Алишта Итн Со Својот Уникатен Диза

Направен е со фина изработка, за да се обезбеди практичност и издржливост Може да се користи како подна �

®Врвен Квалитет На Ѕидно Монтирано Огледало за Суета 5мм HD заштита на животната средина стаклено огледа

Кутијата За Чисто ткиво е едноставен дизајн, а проѕирната боја може да одговара на секоја декорација На�

Дебела, Тешка ОсноваОдржувајте Стабилна : мермерната основа КЕС е 8,23 килограми / 3,75 кг, 2 килограми потеш�

Пешкирот е одличен за употреба во кујна, бања или теретана Одлично за сушење садови, раце и лица и погодн

Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока густина, не е лесно да падне Ткае

Висококвалитетни Налепници За Пилинг Плочки : Излупените Налепници За Плочки се Направени од Висока Те�

€Големина : 4 пакет 10оз јасен qtip држач диспензерот со капаци 2 ●Додатоци за бања Со Идеална Големина : мо�

Круг дизајн, погоден за повеќето ролна салфетка и ткиво Лесно за вадење ткиво Удобен и пренослив за упот

Рака / спортски пешкир; 15 х 22 инчи Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа)...

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;; 9,6 см (4 инчи) во висина;; 350 мл (12оз); Класификација : Пенхолдери, Четка

Стр Контејнерот за складирање со рачка е изработен од врвен материјал, безбеден и издржлив Создадете ма

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Акрилните компоненти суптилно го истакнуваат овој ел

100% памук ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ КРПИ : Овие крпи се направени од 100% турски памук со прстен што им овозможува д�

Не е лесно да се изгребат прстите, донесе убава текстура Широко се користи во семејството, ресторанот, х�

Исцедете брзо : Вентилираниот и шуплив дизајн на решетката за туширање го прави водата да се исцеди и ги

Стенд на сапун Помогнете да го чувате и чувате безбедно вашиот сапун, сунѓер, шминка и други предмети По�

Scroll