Свеж
Дингз Кутија За Ткиво За Домаќинство Тркалезна Квадратна Кутија За Складирање Салфетки За Маса На Врвот На Ресторанот За Чај

Дингз Кутија За Ткиво За Домаќинство Тркалезна Квадратна Кутија За Складирање Салфетки За Маса На Врвот

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

и стилски изглед дизајн Издржлив материјал и прекрасен изглед ја прават кутијата. Може да се користи во спална соба, ресторан, автомобил, хотел, итн. Лесно-може да дизајнира на горниот отвор за лесен пристап до ткивна хартија. Таа е погодна за кујна, бања, дневна соба, спална соба, домаќинство и така натаму. и стилски изглед дизајн. Издржлив материјал и прекрасен изглед ја прават кутијата. Може да се користи во спална соба, ресторан, автомобил, хотел, итн. Лесно-може да дизајнира на горниот отвор за лесен пристап до ткивна хартија. Таа е погодна за кујна, бања, дневна соба, спална соба, домаќинство и така натаму. и стилски изглед дизајниздржлив материјал и прекрасен изглед направете ја кутијата да може да се користи во спална соба, ресторан, автомобил, хотел итн.Лесно-може да се дизајнира на горниот отвор за лесен пристап до ткивна хартијапогоден е за кујна, бања, дневна соба, спална соба, домаќинство и така натаму.Стил : Метод На Модерно Поставување : Тип На Седиштематеријал : Кожен Тип : Ткиво Случај Применливо Ткиво : Отстранлив Пакет со Ткиво содржи : 1.* Ткивна кутија(други додатоци не се вклучени .)Топла забелешка : Поради влијанието на осветлувањето, тонот на фотографијата на веб-страницата е различен од прстотлесно е да се отвори дизајнот на отворот на горниот дел од резервоарот, лесен за земање тенка хартија.

За производот

Купувачите избираат и

Главата на четката содржи специјални абразиви за отстранување без детергент Ѕид монтиран дизајн, идеал

Држачот за ткиво е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни от

Одличен материјалнедупчениот штанд за туширање е изработен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, к�

ЕЛЕКТРИЧНА РЕШЕТКА за ФЕН за КОСА Изработен од врвен материјал, кој е анти ' рѓа, практичен и издржлив за

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Опер�

Одговара на јавен тоалет, дом, училиште, хотел и така натаму Силна конструкција, обезбедувајќи квалитет

Обрнете повеќе внимание на материјалите и деталите, за да имате поудобна фигура Едноставен дизајн, флек

Тип : Кутии за складирање и отпадоци Капацитет : > 65 алпски шеќер Користете : далечински контролер Количи�

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

Пумпи За Диспензерот за Сапун и Лосион за Вашите Шишиња и Тегли За Масон Метална надворешност со механи�

Изработен од мек памучен материјал, има силна апсорпција на вода и не избледува Инстант апсорпција на в�

100% памук 100% ПАМУЧЕН ПРСТЕНпамучни крпи за лице кои се меки абсорбента и совршени за секаков вид на употр

Задебелен материјал : Задебелен PP материјал, отпорен на паѓање и висока температура, не е лесен за дефор�

Големина : 8inch x12inch (20cmx30cm) или 12inch x16inch (30cmx40cm Може да се користи скоро насекаде Може да биде и вашиот прв и

Изработени Од Издржлива керамика,Елегантен мермер;златна Пластична пумпа глава; Одлично за кујна и бањ�

Материјал : производот е изработен од пп материјал, безбеден, издржлив и може да се користи насекаде во ж

Изработени од лесен пластичен материјал Погоден за сите брендови на ролна хартија што најчесто се наоѓ�

Можете да ги испратите на вашите семејства и пријатели како подарок, тие ќе бидат среќни за овој креатив

Брзо сушење : Направено со висококвалитетен микрофибер материјал, крпата на плажата во средата Адамс се

ЕПЕ, бисерен памук ПРОИЗВОДИ на ОТВОРЕНО Добро За чување пијалоци, други додатоци за одмор во ред и подг�

МАТЕРИЈАЛ Проѕирен мат ефект дизајн Големина Пластичен материјал не се грижи за случајно кршење 3.Пакув

Украс Гроздобер Украс Постави Гроздобер Божиќен Украс Гроздобер Божиќни Топки Цел Украс Сила Украс Спе

Креативни и забавни налепници со различни зборови Стави на вратата, тоалет печат, прозорци, ѕидови...

Материјал со висок квалитет : тенок и мек памучен материјал пријателски со кожата, добра апсорпција на в

Дизајн со висок капацитет за области со голем сообраќај Гоџо Паметна Електроника Голем прозорец и свет�

Quith Callity ® современиот комплет крпи за бања е изработен од мешавина од микрофибер со малку памук, дише, су

XLGR80,8 Напон : 208 V, 7,0 Засилувач, Млазница : 08н стандардни Карактеристики на млазницата : Целосно Ги Суши Ра�

Карактеристика : Машина За Перење Апсорпција : 5ти10ти Тип На Шема : Цврст Шема : Обична Обоена употреба : М�

ПС Кутија За Памучна Подлога : контејнерот со памучна топка доаѓа со конзерва за капак и влага, чувајте г

Скандинавски стил, носејќи модна убавина Едноставна и стилска, практична, но и извонредна декорација на

Воинот на жлебот не чисти мртви агли, може длабоко да го исчисти секој агол од тоалетот Без капење, без и�

Дизајнот на типот на џек го прави едноставен за инсталирање Постојат два вида на инсталација, еден е да �

Потекло : ЦН (Потекло) Материјал : Смола Карактеристика : Еколошки Функција : Порибено Потекло : ЦН (Потекл

Стакло Еден (1) Ткиво Покритие Должина на Пакетот На Производот : 9 Еден (1) Ткиво Покритие Должина на Пакет

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за

✔ 【Предности】 Мулти џеб дизајн, водоотпорен, лесен за носење, засилување ✔ 【【Брзо сушење го искорист�

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашите канистри за бања се мерат : 475 (D) СО капак, голем�

Овој кади за туширање може да се расклопи Кога не е во употреба, можете да го одвоите овој организатор за

【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материја

Лесно се менуваат хартиени крпи Посебен простор за складирање за уреден живот Мода надвор од кругот, се

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

Поништување Функционален држач за тоалетна хартија : Цврст држач за тоалетно ткиво држи три ролни тоале

Изработени од висококвалитетни материјали и погодни за употреба во влажни простори Тенџерето со стакл�

Полиестер Торби за организатор на патувања : Постојат 6 џебови кои можат да држат различни предмети или �

Scroll