Свеж
Универзумот Ткиво Носителот Диспензерот Дома Декор Салфетка Покритие За Бања Дневна Соба Кујна

Универзумот Ткиво Носителот Диспензерот Дома Декор Салфетка Покритие За Бања Дневна Соба Кујна

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

Quess оваа кутија за ткиво е изработена од водоотпорна стп кожа, која е отпорна на абење и издржлива, уредно шиење, многу силна Големина : капакот на кутијата за ткиво е долг 7,7 инчи,широк 4,7 инчи и висок 4,3 инчи. Quellesteration горниот дел од држачот за ткиво користи дизајн на тока што се отвора директно за да можете лесно и брзо да го отстраните или додадете ткиво во кутијата. `+Шарените отпечатоци совршено ја красат вашата соба, автомобил или канцеларија. Може да се користи и за складирање на некои дневни ситници. Тоа е совршено за вашата маса за чај, ноќна маса, маса, комода, биро, кујна, дневна соба, канцеларија, спална соба, стан,студентски дом, автомобил, итн. Quess оваа кутија за ткиво е изработена од водоотпорна стп кожа, која е отпорна на абење и издржлива, уредно шиење, многу силна. Големина : капакот на кутијата за ткиво е долг 7,7 инчи,широк 4,7 инчи и висок 4,3 инчи. Quellesteration горниот дел од држачот за ткиво користи дизајн на тока што се отвора директно за да можете лесно и брзо да го отстраните или додадете ткиво во кутијата. `+Шарените отпечатоци совршено ја красат вашата соба, автомобил или канцеларија. Може да се користи и за складирање на некои дневни ситници. Тоа е совршено за вашата маса за чај, ноќна маса, маса, комода, биро, кујна, дневна соба, канцеларија, спална соба, стан,студентски дом, автомобил, итн. Материјал : стп кожа.Големина : 7,7 х 4,7 х 4,3 во тежина : 78гр. Карактеристики На Производот : Изработени од водоотпорна стп кожа, отпорни на абење и издржливи. Врвот на држачот за ткиво користи дизајн на тока што се отвора директно за да можете лесно и брзо да го отстраните или додадете ткиво во кутијата.Шарените отпечатоци совршено ја красат вашата соба, автомобил или канцеларија. Може да се користи и за складирање на некои дневни ситници.Совршен за дома, канцеларија, дневна соба, кујна, спална соба, бања,трпезарија, биро, комода, студентски дом, автомобил, ресторан, хотел, etc.It е идеален подарок за да ја изберете вашата омилена шема за вашето семејство, пријатели, колеги или соученици.

За производот

Купувачите избираат и

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашите контејнери за складирање на бања мерки : 475 (D) С�

Доволно Количество : ќе добиете 12 парчиња големи крпи за плажа од микрофибер во 12 бои, светли бои и довол�

Безбедно складирање : држачот за четка за тоалет обезбедува украсно место за складирање на четката и ја

Достапни 6 Стилови : она што ќе го добиете се 12 Парчиња Божиќни крпи за раце во 6 различни стилови, секој с�

Тешка Градба Иновативна нова кука за топка со мала топка на крајот дизајнирана да остане на прачка за ту

100% Полиестер ЗАВЕСА ЗА ТУШИРАЊЕ ОД ТКАЕНИНА : висококвалитетната 100% полиестерска ткаенина отпорна на б�

Широко Применливо : овие диспензери за чаши за миење уста се погодни за пластична чаша за еднократна упо

СУПЕР АБСОРБЕНТА : Изграден од висококвалитетни микрофибер материјали, овој симпатичен килим за капење

[Вклучен пакет] getе добиете 1 парчиња крпа Оваа крпа за туширање е само вистинската големина и многу удоб�

Памук, тери Материјал : Памук Големина : 3575 см 70140см Повод : Дома, плажа,бања, кујна Супер абсорбента крпа з

Сапунот сапун не се лизга наоколу; И сапунот не се лизга од садот за сапун Сапун сапун со наклонет дизајн

Цврста кутија што е елегантен начин да ги задржите памучните брисеви на дофат и надвор од очите Прекрас�

Цврст и : Додадете Безбедност и Удобност На Тушот,Нашите Производи се Водоотпорни и Отпорни на ' рѓа,Повр

★ Бања Мебел за бања Бања wallидна полица wallид виси полица за бања додатоци за бања простор алуминиум wallи�

72 х 72 инчи Завесата за туширање е погодна за повеќето стандардни тушеви или кади во бањата Може да се кор

100% пластика Организатор на кујна за складирање на храна контејнери со капаци со капаци со капаци со кап�

Транспарентниот дизајн на прозорецот е погоден за проверка на преостанатата количина на сапун и надопо

Апликација со повеќе сцени : може да се користи во канцеларија, спална соба, дневна соба, трпезарија, бањ�

Што И да Одберете Пешкир Барови Модерен Дизајн И Функционална Funcетика Ќе Им Даде Беспрекорна Завршница

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Лесно за избор и поставување Севкупен материјал од нерѓосувачки челик / издржлив / не е лесен за ' рѓа П

Направено од висок метален материјал, здрав и издржлив, за да се деформира Лесно и убедливо за инсталира

Погодност на копчето за притискање : Хигиенско решение за целиот неред на шишиња за туширање на подот за

Решетката за фен без удари го олеснува животот Приклучокот може да се закачи едноставно, намалувајќи го

Време на испорака на логистика : Нормалното обично време на испорака на логистика е 10 до 15 дена, забрзано

Природната мермерна текстура е посебна, едноставна и атмосферска форма, удобно визуелно искуство На дн�

Материјал : нерѓосувачки челик, стил : ретро Боја : злато, двоен слој Површинска обработка : гроздобер бој

❀ Овој пешкир е изработен од полиестер од микрофибер, кој е пријателски за кожата и удобен Без изблед�

* Комплетен Комплет Додатоци за Бања set 6 парчиња комплет за дозер за сапун за бања вклучува пумпа за дисп

Designетски : овој дизајн на потпирачот за раце е лесен и безбеден за инсталирање под кој било агол Скриени�

Scroll