Свеж
Алаза 2 Пакет Qtip Држач Диспензерот Розова Фламинго Анемона Цвет Бања Организатор Канистри За Памучни Топчиња/Брисеви/Влошки/Конец, Пластични Аптекарски Тегли За С?

Алаза 2 Пакет Qtip Држач Диспензерот Розова Фламинго Анемона Цвет Бања Организатор Канистри За Памучни Топчиња/Брисеви/Влошки/Конец,

Достапност: Достапно.
DEN 1.67

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за разлика од стаклените тегли, безбедно и тешко е да не се скршат, капаците 100% одговараат на теглите за да се чуваат од прашина и лесно се отвораат и затвораат. Контејнери за складирање со идеална Големина : 10,5(Ч)x7(Г)см/4,13(Ч)x2, 75 (Г)во, овие канистри се совршен организатор за мали предмети, прилично лесен за чување и вадење, како Што Се П-врв, памук, памук, памучни кругови, конец, соли за капење, сунѓери за шминка, додатоци за коса и многу повеќе мали нешта. Правејќи Го Домот Подобар Простор : овие тегли за аптеки не се само за додатоци за бања, исто така совршени за повеќето домашни складишта, како што се организирање суета, спална соба, исто така совршени во канцеларијата или организацијата на кујната, одржувајте го вашиот шалтер чист и уреден. Убавина Во Секој Простор : држачот за qtip е проѕирен и модерен дизајн, за разлика од другите организатори на шминка, канистерот со многу убави и уникатни дезени, како organizетски организатор на шалтер за бања, функционален, но декоративен. 2 Пакување/4пакувајте Мал Држач За Qtip : не зазема премногу простор во вашиот дом и е одличен организатор на шалтер за бања, имаме 2 пакувања/4 пакувања од кои можете да изберете, ве Молиме контактирајте не во секое време доколку не сте задоволни со нашите производи. Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за разлика од стаклените тегли, безбедно и тешко е да не се скршат, капаците 100% одговараат на теглите за да се чуваат од прашина и лесно се отвораат и затвораат. Контејнери за складирање со идеална Големина : 10,5(Ч)x7(Г)см/4,13(Ч)x2, 75 (Г)во, овие канистри се совршен организатор за мали предмети, прилично лесен за чување и вадење, како Што Се П-врв, памук, памук, памучни кругови, конец, соли за капење, сунѓери за шминка, додатоци за коса и многу повеќе мали нешта. Правејќи Го Домот Подобар Простор : овие тегли за аптеки не се само за додатоци за бања, исто така совршени за повеќето домашни складишта, како што се организирање суета, спална соба, исто така совршени во канцеларијата или организацијата на кујната, одржувајте го вашиот шалтер чист и уреден.

За производот

Купувачите избираат и

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 4 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

?€ВИСОК КВАЛИТЕТ ● овој држач за четки за заби е изработен од нерѓосувачки челик премиум 304, со издржлив

Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока густина, не е лесно да падне Ткае

Стилски бања виси агол туш кади за шампон, балсам, миење на телото, сапун, жилет, сунѓер за туширање, loofahs �

МАТЕРИЈАЛ ~ овие празни диспензери за пена се направени ОД петг, пп материјал, не кревки, не грижете се да

Thisе е корисен случај за сапун за носење сопствен сапун и одржувајте го куферот чист Единствен систем за

Ве молиме, повикајте се на описот на производот】 и 【Информациите за производот】 подолу за да ги знаете

Издржлива : Палмата е конструирана со употреба на цврст метал и е безбедно место за чување на вашите крп�

Неверојатен дизајн Голема Рог Чудовиште Ткиво Кутија Интересите се практични и префинети Организација

Изработени од висококвалитетни материјали и погодни за употреба во влажни простори Тенџерето со стакл�

●Издржлив : шипката за пешкири е изработена од бакар со совршена обвивка, вистински материјал ●Издржли

Продавницата+ е целосно прилагодлив систем за бања или туш за складирање со заменливи додатоци за да го

Решетката за Крпи За Крпи Е Изработена од Простор Алуминиумски,Издржлив,Лесен за Чистење Решетката За к

Меките, неабразивни крпи од микрофибер нема да гребат бои, палта или други површини Чисти со или без сре�

【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материја

*Шминка Огледала Вистински Сите Позаоблени : Огледало и шкаф во еден, јасно слика за добивање подготвени

【Трајлив материјал】 полицата за бања е изработена од висококвалитетен простор за алуминиум и густо ст

Пластика Пластичен мијалник Кади : Вентилираниот дизајн на решетката за туширање го прави водата да се �

Применливо за повеќе сценарија : чашата за сушење четка за заби е лесна и нежна, не зазема простор, погод�

*Едната страна е решетката за складирање, другата страна е решетката за експлозија , * Погоден и лесен за

Направено од најдобрите цврсти месинг материјали Сокриен хардвер за монтирање на завртки Дизајнот пос�

Рачно Изработен И Висококвалитетен Материјал Овие Рачно Изработени Фигури На Гном Се Изработени Од Ка�

Смола Контејнер за сапун за бањаДонесете поголема погодност за вашиот секојдневен живот, неопходни дод

Големинадиспензерот за ткиво е долг 7,7 инчи, широк 4,7 инчи и висок 4,3 инчиУниверзална големина...

Работните површини се едно од најверојатните места за акумулирање неред Послужавник за правоаголник п�

✋ ?ИНФРАЦРВЕН СЕНЗОР БЕЗ ДОПИР : Ставете ги рацете во областа за сензори и прилагодете го нивното растој

●Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304 со полиран процес на завршна обработка, отпорен н

Микрофибер Направени во САД или увезени Материјал : Микрофибер Големина : 28,7 L13 Безбеден материјал : Напр

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

сосема нови и Аголот од 180 степени е прилагодлив Долната кука може да се чува, што е погодно и практично...

Санка за летечки тепих : Летечкиот тепих е пренослива санка што може брзо да се лизне по снежните планин�

Димензии6, 3х6, 3 инчи или 8х8 инчи Стилски и елегантен, Изработен од кожа со одличен квалитет,со прилепувањ

Идеално ако не можете да издржите некое време или сакате да седите и да се опуштите под туш Силни и безб�

Крпа Решетката Пешкир Бар Бања Крпа Држач Материјал : Месинг и Жад Пешкир Решетката Железнички Бања Дод�

Scroll