Свеж
Алатки за сечење на Морс 34936 Осум терени со права рачна чешма, челик со голема брзина, светла завршница, долен тип, дијаметар на теренот H6, 6 флејти, 2-1/2 -8 големина

Алатки за сечење на Морс 34936 Осум терени со права рачна чешма, челик со голема брзина, светла завршница, долен

Достапност: Достапно.
DEN 483.20

Список бр Осум допрете за рака на теренот. Челик со голема брзина. Осум допрете за рака на теренот. Челик со голема брзина. Директните чешми за флејта се користат за прислушување на рацете и машинско прислушување преку дупки или слепи дупки во широк спектар на материјали.

За производот

Купувачите избираат и

3,00 мм Стебло Левата Рака Микро Вежба Направено од карбид од под микрон зрно Левата Рака Микро Вежба...

КОМПЛЕТ ОД 2 ПАРЧИЊА СО ВКУПНО 22 ТЕШКИ ССЕЧИЛА ова е пакет од нашите 2 најпопуларни комплети за бришење Н

Вратот Дија : 0 Шанк Дија : 1 / 4" Должина на вратот : 11 / 32 " Должина на сечење : 0,0540" Севкупна должина : 21 / 2 "...

Комбинирана Вежба Карактеристики : .Изработен од фино квалитетен материјал, мала отпорност, висока цврс

Комбинирана вежба Using Rotary Burrs is an effective way to mechanization in hand work operations,in the industries of airplane, ship building, automobile, machinery, chemist

КУПУВАТЕ МНОГУ АЛАТКИ НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕ

Корокут 3 0375" Квадратни Стебло Надворешна ОбработкаСтебло Алатки Надворешна ОбработкаАлатки За Стебло

Изведување На C = 23x TP (полудното chamfer) € 3x D MF / 6 H DIN 374 десната рака флејта 45° Погоден за СЛЕПА дупка WY80 AA MF 14x

ВИДИЈА 6071746 Дуолок Дуо Заклучување Инчен Крај Мил 07303 Инчен Диа, 1.1250 Инчен Макс Длабочина, 2.6299" Должина, П�

Направени со највисок квалитет волфрам карбиди на располагање Индустриски Стандард 3 / 4 " Велдон Шенк...

ЈА КУПУВАТЕ СЛАВИНАТА НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : К�

ВИДИЈА 6144296 Општа Намена Сц Крај Мил Серија Д003 / Д013 Метрички Крај Мил 6ММ Диа, Длабочина На Сечење 5ММ, Дол

Течноста за ладење пука директно преку сечилото на влошката Двојниот влез на течноста за ладење ја поед

Општа намена Дополнителни заби за подобрена завршница Одлично за тенки wallидни делови, прекинати намалу

Долги флејти за длабоко џебно мелење и периферно мелење со долга должина Централно сечење Квадратен пр�

Придобивки од семејството на овој производ : Нови концепти за геометрија специфични за материјали засн�

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки 015 " и поголеми Полирано лице за подобрено задржув

❣100% сосема нов и висок квалитет Naturational Незгоден Емери во прав, голема цврстина, може да се погрижи остри

Топката носот крајот стил ОдделениеЦ2 микро жито Тип на централно сечење Карбидната крајна мелница има

Негативен Радијален ГреблоПосилен најсовремен раб за да се спротивстави на чипсување Рафинирано усовр

1 / 4 " радиус 4Флејта Агол Заокружување Крајот Мелница Метрички Радиус Кео Мелење Секачи е признат лидер

Наменето за навојување на повеќе терени за навој (ANSI, ON и метрика 60 °) Полирано поделено лице за подобрен�

Со мала тежина, чешмата на конецот е лесен за чување и носење, важен додаток за поправка на цевки Допрете

Прецизност на толеранцијата на толеранцијата на 3 Избалансиран на G2.000 вртежи во минута Сите функционал�

Вие ја купувате сликата на сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, Ohioproduct Спецификации : Состојба : Користена материја

Општа намена Идеално за длабоко склопување Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстран

Тие обезбедуваат висока димензионална точност и брзо и едноставно ракување Земјоделска серијација кој

Оптимизираниот дизајн на спиралнофлут овозможува да се навојат длабоки слепи дупки Понудете ги предно�

Челичните алати со голема брзина се добри за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на

Континуирана серпентина со должина од 50' од 1 / 4" внатрешен дијаметар модуларно црево Со Локална линија С

'3 / 8 изолиран штекер, 14 мм Број на статија : 118 : 4042146696378 Алатка во квалитетот на премиум индустријата...

КУПУВАТЕ НА СЛИКАТА 3 ИНСЕРТИ ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : Newmateri

Комбинирана вежба издржлив и долг животен век Висока цврстина, носат висока температура Рачката направ

Приклучок Стил на чешма Целокупната должина 223 / 32 " Материјалот е челик со голема брзина E стил на приклу�

Материјал : Челик Со Голема Брзина Насока На Сечење : Десна Рака Директен дизајн на флејта, кој се корист�

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

За време на процесот на дупчење, пилотиглата ќе се повлече во секачот што ќе овозможи подмачкување за да

Микро Вежба Битови Издржлив и долг работен век Висока цврстина, носете висока температура...

Scroll