Свеж
3/4 Пилот 5/16 Клучни ЛИЦЕ Школка Мелница Адаптер Арбор 1 1/4 Стебло 7 1/2 ОАЛ .75 .3125-АР7349РДТ

3/4 Пилот 5/16 Клучни ЛИЦЕ Школка Мелница Адаптер Арбор 1 1/4 Стебло 7 1/2 ОАЛ .75 .3125-АР7349РДТ

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТОЈБА : СЕ КОРИСТИ ГОЛЕМИНА / ЕТИКЕТИРАЊЕ : 3/4 ПИЛОТ 5/16 КЛУЧ 1 1/4 SHANKMANUFACTURER / БРЕНД : M & J АЛАТКИ ДОО ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : ФР-3-2-ЈАС-7.

За производот

Купувачите избираат и

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ�

Одлично за склопување и паѓање Целосно копнени површини Препорачано за тенок wallиден дел...

Придобивките од овој производ семејство : широк спектар на опции за монтирање Отворени џебови Добар чип

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки Полирано поделено лице за подобрено задржување �

Вие ја купувате Picture DTapsold by M&J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користена материјал за обр

Со голема отпорност на свиткување и отпорност на абење, тој специјално се користи за голема цврстина, ап

Оптимизирана комбинација на подлога и облога за врвни перформанси Геометрија на вметнување оптимизира

☞ Нано црна Пвд Облога : тиалн (титаниум алуминиум нитрид) облогата ја подмачкува крајната мелница ,за д�

Техничка Спецификација Точка Здодевни Бар Здодевни Бар Тип Здодевни Стебло Диа Техничка Спецификација

Одговара за 3 / 4 инчен велдон стебло прстенест секач, исто така и за универзална стебло Арбор со морс кон�

Техничка спецификација на темата на конецот на конецот Големина на низата M5 Должина на исечена 0 Технич�

Пакет од 12 Кео долга серија комбинираната вежба и мијалниците се користат за производство на централни

Допрете на конецот на цевки е изработена од челик со голема брзина, со добри перформанси на процесите и �

3 / 8 " крај дијаметар Фракционо Радиус Земја на потекло : Сад 4Флејта Кобалт АголЗаокружување Крајот Мелн�

Претегнување на хексагон умира метрика 30милиметарска големина од 3,50 конец 2инчи низ станови, дебелина о

Разновидност : со 1 / 2 3 / 4 и 1 прецизна глава за проширување за точно проширување Дизајн На Типот На конус :

Свртување со високи перформанси : Оптимизирано вртење на леано железо, вметнување карбид, вметнете оцен

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка Дупчалки за дрво / Дупчалка За Заострена Точка БитДупчалк

САМОСТОЈНИ Материјали : Обработка на Дрво Тип : Пресврт Вежба Малку должина : 1,5 мм до 10 мм...

Овие мелници за навој со спирална флејта имаат светла завршница што обезбедува мазна, полирана површин�

Специјалните челици од легура ја одржуваат својата цврстина и цврстина под високи температури Иновати�

Сечење глави, 570, ТР Вртење Алатки, стандард Носители, Вртење Алатки Позитивни ИнсертиКонцепт Coro Turn SL Tr С�

Брзо стегање, издржливо, без деформација Уникатен дизајн на картички, цврсто фиксиран, не се плаши од па�

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од ивериц�

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�

Дрво Вежба Малку Поставува Издржлив и долг работен век.Висока цврстина, носете висока температура...

Сетови за бит од дрво Бурр со двојно сечење (вкрстени ленти) имаат повеќе рабови за сечење и може да го от

【Големина】 Должина : 5,00 " / 127мм, глава на конец : 1,46" / 37мм, квадратна глава : 160mm (L*W), дијаметар на Шанк : 20,0м�

Дизајниран за здодевни Полирано лице за подобрено задржување на рабовите и евакуација на чипови додека

Завршувањето на перформансите на блумакс нуди подолг век на траење на алатот и подобрена заштита од кор

Прецизност на толеранцијата на толеранцијата на 3 Избалансиран на G2.000 вртежи во минута Сите функционал�

Микро Вежба Битови Карактеристики : Тоа е велдон шенк тоа постабилно стегање за стабилно сечење...

Тиалн слој Слот, рампирање, нуркање мелница насока Дормер мил стандард Тиалнгорниот слој ја зголемува ц

Придобивки од семејството на овој производ : Иновативен дизајн на сечилото Вметнете дизајн оптимизиран

Директните гребени на флејта се препорачуваат за пренасочување на општа намена за да се направат мали з

Умира хексагонска метрика со високојаглерод челик Хексагон умира метричка големина 4 инчи mm...

Scroll