Свеж
2 I. D. Здодевни Бар Струг Бедем Алатка Држач Алатки Блок ЦПУ Болт 35mm X 76mm-JH2580CU2

2 I. D. Здодевни Бар Струг Бедем Алатка Држач Алатки Блок ЦПУ Болт 35mm X 76mm-JH2580CU2

Достапност: Достапно.
DEN 2399.84

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТОЈБА : СЕ КОРИСТИ ГОЛЕМИНА / ЕТИКЕТИРАЊЕ : 2 " I. СО ШЕМА НА ДУПКА ЗА ЗАВРТКИ ОД 35 MM X 76 MM. БЛОК МЕРКИ ОКОЛУ 106 MM ШИРОК X 90 MM ДОЛГ ПРОИЗВОДИТЕЛ / БРЕНД : M & J АЛАТКИ ДОО ВИ БЛАГОДАРИМЕ за ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : СБ16-3-5-1.

За производот

Купувачите избираат и

Професионални Алатки Изработени од Висококвалитетни Материјали, Одлична Изработка и Издржливи Профес

ОСГ Листа Бр Произведено Од Беркшир Есупли Алатки За Сечење / Славини х 45мм Вкупна Должина 2Флејта Квадр�

1 Направено со напредна технологија, висококвалитетни материјали и долг животен век Дупчката дупка е ур

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на заф�

【Големина】 Должина : 2,36 " / 60мм, глава на конец : 0,87" / 22mm, квадратна глава : 4,0мм x 40mm (L*W), дијаметар на Шанк : 5

Одлично за длабоко дупчиња Бесплатно сечење Се препорачува за тоа каде пакувањето чипови е проблем Кео

Груба крајна мелница за груби парчиња Карбидот може да работи со поголема брзина од брзиот или кобалтни

Долг живот Вистина М2 челик со голема брзина Автоматски дупки за дебатури додека вежбате Голем бит има 3�

ИЦ : 0,625", 15,88 мм ОДГ : 0,047", 1,19 мм ВРТЕЊЕ СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Оптимизиран ЧЕЛИК вртење КАРБИД ВМЕТНЕТЕ ОД

Допрете Материјал : Челик Со Голема Брзина 6542( М2), Дијаметар На Сечење : 20мм, Чекор : 1,5 мм, Насока На Сечење

Трапите за права флејта / хеликс Точка за дупки Широк спектар на вообичаени големини на навој и максима�

Општо Сечење За употреба со Нерѓосувачки Челик Земја на потекло : Сад Мицубиши Материјали САД корпораци

? Неговото месинг тело има длабока и згрчена површина за контрола на нелип Заштитниот случај на алумини�

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

●Големина и дијаметар На Сечење : 24мм, Висина : 3мм, Насока На Сечење : Десна рака €Карактеристика●дизај�

Авиони Контрабори Долга Должина Телесна Диа : 23 / 32 Диа На Стеблото : 1 / 2 Диа На Стеблото За Пилот : 1 / 4 Севк

Simpleономски дизајн, едноставен за ракување, висока работна ефикасност, сигурен за употреба Компактна го�

【Големина】 Должина : 4,49 " / 114mm, глава на конец : 0,71" / 18мм, квадратна глава : 140mm (L*W), дијаметар на Шанк : 18,0мм,

● Прстенест Секач, М2 ХСС, 15 / 16 Диа, 2 Сечење Д ● Длабочина на сечење : 2 инчи ● Дијаметар секач : 15 / 16 во ● С

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

м2ал формулација за оптимални перформанси на сечење Произведете дупки без бруси за неколку секунди...

Индустриски Дупчалки 0 Сино Обложени Агол Заокружување Крајот Радиус Малку За Машина 1 парчиња Индустри

Мелница од зрна кафе Тело : Алуминиумска легура, третман со завршна обработка ОСНОВА : Алуминиумска легу

Сетови за бит од дрво издржлив и долг животен век Висока цврстина, носат висока температура Рачката нап�

Метрика M37 x 1,0мм јаглероден челик десен рака умира Надворешниот дијаметар е 65мм Метрика M37 x 1,0мм јаглеро�

ВОЛФРАМ ЧЕЛИК МЕЛЕЊЕ машина 4 4флејти волфрам челик мелење машина за алуминиум, легура мелење машина за �

Повеќе Стабилност : Опремен со ова лице крајот мелница стебло, ќе најдете вашиот сечење има повисока и е�

Специјалните Легирани Челици ја одржуваат својата цврстина и цврстина при високи температури Иноватив

€Големина На допир ● Должина : 5,12" / 130,00 мм, Глава На Конец : 1,77" / 45,00 мм, Квадратна Глава : 14,0 мм х 14,0 мм (Л*В),

Модел : MGMN250M, жлеб ширина : 3mm Тип : жлебот пресек инсерти, се користи на mgehr / mgivr жлеб сечење алатка...

Оптимизираниот дизајн на спиралнофлут овозможува да се навојат длабоки слепи дупки Понудете ги предно�

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни ра

Уникатната геометрија со спирална точка обезбедува низок вртежен момент при притискање додека ги турк�

Дизајниран за високи перформанси во легури на титаниум, инконел, легури на никел и други материјали со в

Разновиден : Дискот За Резба На Дрво Урхелпер е погоден за сечење, жлебување и резба на дрво, што го прави

Карбид Врв Сечење ПилиСтандард Заб Нерѓосувачки Челик Арбор Дупка : 11 / 4 " Дијаметар : 4Ширина На Лицето :

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

Универзална точка (НАГОРЕ) геометрија наменета за разноврсност и продуктивност Лесна промена на вметну

Направено од отпорен на шок и третирана со топлина S2 челик за максимална јачина и цврстина Идеално за ра

Дијаметар на сечење : 26мм, Висина : 2мм, Насока На Сечење : Десна Рака, Класа На Точност : Н2 Материјал : Прои�

ЈА КУПУВАТЕ СЛАВИНАТА НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : NEW

Тип : Заострен Агол Топка Нос Крај Мелница / Конус СекачиФлејти : 2 ФлејтиРадиус На Врвот : 0,25 ммДијамета

Ова е реновиран на продавачот, никогаш не се користи 11 / 8 “(Miked 1119) 11 / 8 САД x 1 x 2 x 41 / 2 HSS 2 FLUTE CERT ENDMILL Беше отф

КЛИВЛЕНД ПРЕСВРТ ВЕЖБА C33818 Крај Мил Стандард Општа Намена Број На Флејти 2 Еден Крај Квадратни Крајот Ст

Микро Вежба Битови Издржлив и долг работен век Висока цврстина, носете висока температура...

Scroll