Свеж
Микро 100 ББМ-100946 Здодевна Алатка-Десна Рака-Остар, 9 мм Мин Создаден Диа, 46 мм Максимална Длабочина На Отворот, 2,26 Мм Проект, 4 Мм Офсет, 10 мм Стебло Диа, 72 мм ОАЛ, Необло?

Микро 100 ББМ-100946 Здодевна Алатка-Десна Рака-Остар, 9 мм Мин Создаден Диа, 46 мм Максимална Длабочина На

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки Полирано поделено лице за подобрено задржување на рабовите и евакуација на чипови додека се намалува жолчката. Поделената геометрија ја прави алатката што е можно поригидна. Остар агол профил. Стан за заклучување автоматски ја лоцира алатката во центарот. Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки . Полирано поделено лице за подобрено задржување на рабовите и евакуација на чипови додека се намалува жолчката. Поделената геометрија ја прави алатката што е можно поригидна. Остар агол профил. Стан за заклучување автоматски ја лоцира алатката во центарот.

За производот

Купувачите избираат и

Погоден за обработка со високи перформанси на нерѓосувачки челик и легури со висока температура Аголот

Директно флејта / Спирала Точка славини за преку дупки Широк спектар на заеднички големини на нишки и м

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање Сечење на остар, добар ефект на чип Производ со висока пр�

Дома на спирала со дното на спиралата може да стигне до дното на слепата дупка за да ги намали навоите Ов

Груб дизајн на теренот Земјински флејти Одлично за неферозни апликации Груб дизајн на теренот...

Големина : M14 x 2, Материјал : челик со голема брзина, финиш : неоткриен (светло), стил : тркалезно умре, умре �

Темата на САД Умира десната рака Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не ко

Висока ефикасност обработка за алуминиумски легури Ултра Микро Жито Карбид Земја на потекло : Сад...

Наменето за висока јачина на работа и не е лесно да се пробие за време на континуираната обработка Со ак�

Димензии на пакетот : 5 л х 1 Ч х 1 Макари Тежина на пакетот : 1 фунти Земја на Потекло : Сад Дел Број : 51921...

Лесно вметнете промени за навој и жлеб Навој до 48 ТП, 1,3 мм ТП (теренот) Конец и жлебот способности на внат

ВИДИЈА 5988050 90° Рамо Мелници VSM17 Инчен Крајот Мил 07500 Инчен Диа, 0.6350 Инчен Макс Длабочина, 1.5750 " Должина, АШт

Крут дизајн за зголемена стабилност на вметнување за време на апликациите за навој Квалитетни нишки, по

Материјал : челик со голема брзина (М2) Метричка допрете на десната рака Рачката на чешма, исто така, дост�

КарактеристикиИзработени Од Челик Со Голема Брзина М2 за долг работен век Обезбедува долг век на траење

Придобивки од семејството на овој производ : IngenioSerration Lock (SL) интерфејс е исклучително стабилен и ви овоз�

Општа намена Идеален за длабоко дупчиња Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстранува

Тип дупка Целосно заземјени површини Број на единици : 1 Димензии на пакетот : 6 Кео мелење секачи е призн�

10 парчиња (1 пакет) Цпу Карбид Вметнува WNMG080408MF OP1215 Обработка Нерѓосувачки Челик Слободен товарни Одделе�

Адаптерот R8 End Mill Достапен за мелници за краен мелници и има можности за ладење Испорачано со завртка за

Цпу прецизно тло за брза пенетрација, точност и долг животен век Флејтите ја извршуваат должината на се�

Материјал : челик со голема брзина (М2) Допрете на десната рака на низата САД Ако има нешто што треба или у

Централно сечење Алатки за општа намена за широк спектар на материјали за работно парче Грубо и завршув

Спецификации : 3 / 828 ООН Висока цврстина, прецизност Комплетен модел, Поддршка за прилагодување Целокупн

CAT40 1 / 4"1 Велдон Стил Крајот Држач Мелница СЛА СТРАНА ЗАКЛУЧУВАЊЕ.0002") Истекува Толеранција Високо Квалит

Материјал : Волфрам Карбид Произведено Во Шведска Форма : Конусна 60 (двојно намалување) Дијаметар на сеч�

Коротхед 266 здодевни барови Вртење Алатки, стандард Држачи, Алатки За Вртење За Навој И (Жлебови) Влошки C

Цената содржи : 1 ПАРЧЕ Крајната мелница е изработена од Цврст Карбид и Обложена Со Алтин...

ЈА КУПУВАТЕ БАРОТ НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД М & Ј АЛАТКИ ДООЕЛ, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : ЊУША

ONSRUD EMC601072 Рутирање Крај Мил Титаниум Финишер Средна Должина Високи Перформанси Број На Флејти 6 Еднокра�

Допрете 2 3 / 86 ООН Ние ќе испратиме од Fed Ex, клиентите можат да добијат за 4 дена RH (десна рака), светла (неот�

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�

Погоден за сечење стврднати и високолегирани челици, леење челик, леење студ, податливо леано железо, Цр

Име на производот : Т Слот Машина;Материјал : ХСС Флејта Број : 6;Боја : Сива Дијаметар на сечење : 20мм / 0,8"; �

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

Еден Крај, 4 Флејта Челик Со Голема Брзина, Централно Сечење Вкупна Должина : 2 Вклучувајќи 1 / 8",3 / 16",1 / 4",5 /

Општа намена Идеално за длабоко склопување Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстран

Способност за течноста за ладење преку вписот At3 или подобро намалување Крај на мелникот Внатрешен роди

Придобивки од семејството на овој производ : Безбеден и сигурен процес на сечење Високи стапки на пенет�

Комбинирана Вежба Сила на стегање,опсег на стегање,спецификации комплетна, висока прецизност.Широко ко

Сечење Пили Со Скалести Заби Челик Со Голема Брзина Дијаметар : 8Ширина На Лицето : 3 / 32Големина На Дупка

NC, NF и NPT нишки Умира; 1 прилагодлив залихи на умирање 3 / 816nc, 7 / 1614nc, 1 / 213nc, 440nc, 632nc, 832nc, 1024nc, 1224nc, 1 / 428nf, 5 / 1624nf ,

Име на производот : Прилагодлив клуч за пренасочување на допрете; Допрете капацитет : 1 / 16 " 3 / 16" Големина

Карбид Врв Сечење ПилиСтандард Заб ЧеликАрбор Дупка : 1 " Дијаметар : 5Ширина На Лицето : 1 / 4 Број На Заби :

Глави за сечење, 570 Алатки за вртење, стандард Држачи, алатки за вртење за негативни инсерти со дупка Гла�

Scroll