Свеж
Xtool D8 автомобилска дијагностичка алатка 2023 најновата со 3-годишно бесплатно ажурирање, двонасочна контрола, кодирање на ECU, 38+ услуги, клучно програмирање, целосна д?

Xtool D8 автомобилска дијагностичка алатка 2023 најновата со 3-годишно бесплатно ажурирање, двонасочна контрола, кодирање

Достапност: Достапно.
DEN 8944.00

Придржувањето кон принципот на „Направете полесно поправка“, сопствената лабораторија и производната база на Xtool можат да ја обезбедат целата услуга за животниот циклус на производот од R add✔kc501 за да продолжи со клучното програмирање за Mercedes-Benz/BMW/VW/Volvo, итн Работа со ✔ XV100 Камера за дигитална инспекција до детална инспекција на системот за резервоарот за гориво, мотор, невидлив агол, итн. Pls достигнуваат до? Xtooldirect @ Outlook. com? За повеќе детали ако ви требаат додатоци. ? VW/Volvo, итн. Работете со ✔xv100 дигитална инспекција камера до детална инспекција на системот за резервоар за гориво, мотор, невидлив агол, итн. PLS достигнете до? Xtooldirect @ Outlook. com? За повеќе детали ако ви требаат додатоци. ? По истекот на 3-годишниот бесплатен период, сè уште можете да го користите последниот софтвер за ажурирање за да работите на вашиот автомобил. Ако треба да го промените јазикот на менито, слободно контактирајте не преку xtooldirect @ Outlook. com и понудете ја вашата алатка S/N и нашиот тим за клиенти ќе го променат таргетираниот јазик за вас. >> 2022 Нов додаток : ) Се надевам дека момци уживате во перформансите на d8 повеќе !!!. >> Овозможете повторно да ги осветлите скриените функции за персонализација за да ги оптимизирате перформансите на возилото и да ги рекодирате адаптивните за одредени компоненти по правењето поправки или замени. Со помош на кодирање на ECU, можете да ги промените ударите на вашиот автомобил, да ги поставите ретровизорите автоматски да се преклопуваат и да се расплетуваат, да ја деактивирате функцијата за почеток/стоп, звуците за предупредување за безбедносните ремени и многу повеќе, овие автоматски функции ви овозможуваат да се концентрирате на вашето искуство во возење претежно . * Забелешка : Ве молиме, потсетете се дека Д8 нема функција за програмирање на ECU. ✔ Најчесто користени специјални функции исто така вклучуваат : ресетирање на TPMS, ресетирање на нафта, BMS, воздушна суспензија, учење на менувачот (CAM Crankshaft Relern), Gearbox (менувач) Совпаѓање, прилагодување на предните светла, иницијализација на прозорецот, конфигурации на седиштата, рамнотежа на електрична енергија, активирање на електронска пумпа, активирање, активирање на електронска пумпа, Оневозможете го транспортот, повторното враќање на гумите, ресетирање на A/F, почеток/стоп ресетирање, промена на јазикот, конфигурација на ECU.

За производот

Купувачите избираат и

Серија : полирање Модел : 5 инчен восок со сунѓерска плоча Серија : полирање Модел : 5 инчен восок со сунѓер

✅ Адаптер за вентил на топки, 1 / 4 во MXF, 0 deg ✅ Работен притисок : 800 psi ✅ Поставен материјал : месинг ✅ Тип н

Големина : 55мм метрички хексадецимален приклучок за заклучување на орев, 1 / 2 погон Леснотија на користе�

Тестирајте го вчитувањето на батеријата Максимален и минимален напон Тест за вртење на батеријата, тес�

86 мм внатрешни дијаметри со 16 флејти; Погон 3 / 8 "квадратен погон или штекер од 27 мм 6 точки Ве молиме, пров

✅ Плери за филтрирање на нафта ✅ Каснува во филтерот за зафат што не се лизга Долго за дополнителен дос�

Високи перформанси со висококвалитетни OEM производи 100% тестирање пред пратката Совршено совпаѓање на о

Направено од високо квалитетен материјал, цврст, издржлив и висока сила, долг животен век Наменето за ев

Шансите дали сте премногу запознаени со ова прашање : што ќе правите со тоа? Без разлика дали тоа е вашио�

? , Лепак од 1 п, лост за гуми од 1 парчиња, клешти за сечење жица од 1 парчиња, 1 парчиња шрафцигер, железен л�

Овие долги флексибилни воздушни вентили во гуми се протегаат успешно решиле серија операции, како што е

Fit for Оценискиот центар за влечење на предните тркала се вклопуваат за повеќето домашни и увозници со не

【Состојба】 Нова замена за комплет за обнова 【Број на дел】 246355 【Апликација】 Замена за пиштолот за спр

Состојба : 100% нова боја : Црн материјал : Пластика и метал Број на дел од производителот : 02 ESR1201 ABK Вклучен

Направени да бидат најсигурни алатки на пазарот денес Решенија за алатки за повеќето ситуации...

Телескопски пролетен компресор Алатката се протега од 70 до 393 мм Максимално оптоварување 14 Сега е можно

Апликација : Овој комплет за услуги на зглобовите на топката е одличен за отстранување и инсталирање н�

1 Направено од не'рѓосувачки челик опсег UNS S30400 Да се ​​користи во индустриите како автомобилска, храна

Тип на производ : Автоматски додаток Димензии на пакетот на артикалот : 13,97 см L x 20.574 cm W x 55,88 cm H...

Лесен за употреба Едноставно исчистете оштетена површина, истурете топла вода над оштетената област, н

Апликација : Showa BPF Forks на јапонски мотоцикли Бихекс (12 PT) профил за позитивен погон x 22mm Користете со алатк

Заштедете повеќе пари за вас : Ако се прекинуваат лентите за торбички за торбички на плажа, или додатоко�

Волшебна подлога : Можете да го комбинирате сунѓер или волна со силна лента, и можете да користите елект�

Замената на ROP Shop (Пакет од 2) Комплетен комплет за обложување на телото за EZGO71597 G01, 71597G01 Кошница за голф С�

Rupes Bigfoot Blue Grouss Polishing Pad Pad е дизајнирана да ги зголеми перформансите на сечење Идеален избор при отстрану�

Пневматска тркалезна глава на ривертер 1 / 8 "x 6" Пневматска тркалезна глава на ривертер 1 / 8 "x 6" Пневматска

Изведба на запечатување на? Квалитет на ?? Не е лесно оштетен и стари, има сигурен квалитет и долг животен

Слајд чекан за слајд со монистра е идеален за олабавување на мониста со монистра што се тресат и овенот,

Комплет за алатка за поправка на конец 25*М6 Вметнувања на нишки за жица + 1*БИТ ДВЕТСКИ БИТ + 1*Алатка за кр�

[Материјал] : фалсификувани со алуминиумска легура, компактна структура, отпорна на абразија и издржлив�

Функција : Пластичниот вметнување на главата на гумите за менувач се користи во најчеста монтажа на мен�

Тип на производ : Автоматски дел Димензии на пакетот : 6.81871013161214 "L X4.7195636761901" W X3 Земја на потекло : Кина...

Детални четки за допир на боја и работа на телото Беспрекорни челични ферули нема да 'рѓаат или поделат..

【Функција】 Копчето за филтрирање на маслото може да се прилагоди за да се отстранат филтрите од 21 / 2 ин�

✅ Ставка : Тестер на батерија ✅ Сонда : Метал ✅ Приказ : Аналог ✅ Изградба : челик 6028 DL тестер за батерии,

#9 Димензии на поставување : 4,6 x 0,75 in (11,68 x 1,91 см) #9 сетови : 0,75 ин (19,05 мм) навртки #12 Димензии на сетер : 4,6 x 0,5 �

Кадифен Затворање на привремено Брзо надополнување на ноктите! Брза поправка, нема потреба да се отстра

Прилагодува врски со врски на камиони со тешки 3 / 4 и 1тон Со ракави за прилагодување со дијаметар од 113 / 16

Висок квалитет : Професионални авто алатки, вклучувајќи битови и приклучоци, обезбедување на квалитет П

Поставете го поставениот ракав во дупката за завртки на работниот дел од металниот материјал за да форм

Читател на код кој директно се поврзува со вашиот паметен телефон и ви овозможува да скенирате, дијагно�

Scroll