Свеж
Алатка за перформанси W89737 Installer и Demover Set за инсталирање на Frost Plug, 1 пакет, црно

Алатка за перформанси W89737 Installer и Demover Set за инсталирање на Frost Plug, 1 пакет, црно

Достапност: Достапно.
DEN 1376.80

Наменети да ги отстранат и инсталираат мразните приклучоци што се користат во течно ладење гас и дизел мотори кои се наоѓаат во автомобили, камиони, SUV, земјоделска опрема и градежна опрема Едноставно користете чекан со возачот и соодветниот диск за да инсталирате мраз приклучоци. Инсталатор за замрзнување на приклучокот : Идеално за достигнување на оние тврдоглави. Наменети да ги отстранат и инсталираат мразните приклучоци што се користат во течно ладење гас и дизел мотори кои се наоѓаат во автомобили, камиони, SUV, земјоделска опрема и градежна опрема. Едноставно користете чекан со возачот и соодветниот диск за да инсталирате мраз приклучоци. Инсталатор за замрзнување на приклучокот : Идеално за достигнување на оние тврдоглави. Алатката за перформанси W89737 дизајнирана да ги отстрани и инсталира мразните приклучоци што се користат во течно ладење гас и дизел мотори кои се наоѓаат во автомобили, камиони, SUV, земјоделска опрема и градежна опрема. Едноставно користете чекан со возачот и соодветниот диск за да инсталирате мраз приклучоци.

За производот

Купувачите избираат и

Специјално обликуваниот пад фалсификувани вилици се прилагодуваат за правилно да одговараат на работа

Поправете ја базата за складирање на клупи за складирање Поправете ја базата за складирање на клупи за

Одличен дизајн 10 L пневматски екстрактор и дистрибутер на нафта АТФ се користи за брзо, безбедно, чисто, �

Гума, бакар Цевка за полнење на ладење врските за црево се изработени од фино гума и бакар, тешка и цврст�

Погодни сите алатки се добро организирани во еден удар, за да се заштитат компонентите и лесни за носење

【12 V Универзална употреба】 : Се користи за конвертирање на која било струја на домаќинството 100 V ~ 120 V AC в

Вашиот пакет од 2 антилизгачки душеци за паркирање има лепливи грбови и рефлексивна лента на нив Овие во

Обезбеден квалитет Должината на пакетот е 6.81871013161214 инчи Висината на пакетот е 3.285013145097 инчи Ширината на

✔ Површен квалитет : Подлога за полирање на волна и пена во врвна квалитетна волна и пена, не ја оштетува

Процес на отстранување на забрзување : Поставете алатка за вилушка од краставици брзо ги раздвојува теш

Зацврстено столче за топка направено од OE еквивалентни или подобри материјали за да издржат поголеми о�

Супериорна инженерска пластика, одлична текстура, добра отпорност на абење и оптимална издржливост LCD д

Чиста пауза : Извадете го вашето оштетено или замрзнато склопување на центри без ризик да ја оштетите ос

5136350031 За вртежни вртежни вртежи на вртежен момент Ефективна алатка за инсталирање на CV стеги Може да се

【Универзално вклопување】 EWK Прилагодлив клуч за филтрирање на масло е специјално за отстранување на ф�

Пневматско мелењеспецијална глава за мелење за поправка на гуми, погодна за пневматско мелење Страница

50мм свиткано криви сечило ; Напојувано сечило на ладно нож ; Одговара : Пневматски дел за отстранувач на �

Мерач и црево за еднократно користење R134 A Диспензерот за рачката на палецот со лесен за употреба...

Полишерните лавици обезбедени на вашиот wallид користејќи повеќе точки за контакт што обезбедуваат стаб�

Локолите на лежиштата на тркалото се лесни за отстранување или инсталирање со овие специјално дизајнир

【3 во 1 алатка за повеќе апликации】 Алатка за ореви на Rivet иновативни 3во1 дизајн ги задоволува вашите се�

Полнење на браздив Визуелизирано полнење Поправка на пулсот 7 Полнење на сцената Автоматско полнење Го

Капка фалсификувано челично тело Алатката ги одделува споевите на топката од управувачот...

Производ погоден за автомобил : За C4 C5 DS 207 208 308 5008 4008 Состав на пакет : 1 PCS 1.6 T мотор вакуумска пумпа 9805827480..

Спецификации на артиклите : Овие лесни, преносни организатори на метални штекери се долги 9,84 инчи, израб

Мило мило за заптивки, рамен врв Материјален полиуретан Продаден од пар Боја сина и црвена Рамен врв рад

? ** Ве молиме, проверете ја големината пред да купите **Не користете со никакви вдлабнатини, сериозни вдл�

Вентил за вентил за климатик за автомобили за R12 R134 A додатоци за климатизација Нанесете на истекување н�

Овие долги флексибилни воздушни вентили во гуми се протегаат успешно решиле серија операции, како што е

❤ 【Комплет за алатки за поправка на моторот со висок квалитет】 Комплет за поправка на моторот усвојув�

Контролната кутија на оваа машина за гуми Groover усвојува напреден систем за контрола на температурата на

Џебови за автомобили нето џебови 12 см x 6cm автомобилска лента за складирање со лепило Џебови за автомоби�

【Широки апликации】 EWK 5 компјутерски приклучоци за пресврт доаѓаат со 4 заложници на завртки и 1 лента з�

Се спротивставува на абразијата и корозијата Ги максимизира перформансите Направени од висококвалите�

70 засилувачи и 700 засилувачи Прочитајте ја паразитската ждрепка кога е поврзана со тестер...

24 мерач полиран не'рѓосувачки челик Овие производи додаваат голема вредност Овој производ е произведен

1 Висока цврстина, склопот на материјал Издржлив, подолг живот од обичните производи Лесен за употреба, �

BM560 со 1,8 инчен TFT екран во боја, кој главно е насочен кон анализирање на здравиот статус на батеријата за

Телескопски пролетен компресор Алатката се протега од 70 до 393 мм Максимално оптоварување 14...

За отстранување на филтерот за моторно масло или куќиштето на филтерот за масло Направено од леано алум

Scroll